Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Viděl jsem TĚ Jájo...v Globusu

6. prosince 2013 v 17:20 | JzM
Jedna z nejdelších nocí, se včera prodloužila o výpadek elektřiny což zapříčinilo, že jsem byl již v deset hodin v posteli s knihou v ruce a čelovkou na čele. Nevysvětlitelné záhady od Viktora Farkase dokumentují časové a prostorové anomálie. Zabývají se PSI,ESP a pomáhají mi čerpat a srovnat vědomosti protože člověk nikdy neví všechno. Ve spánku mozek zpracovává informace. Já se potom divím, kde se ve mně rodí schopnosti nejen předvídat, a vykládat karty. Jediný kdo ví a stoprocentně věří, že mám tyto schopnosti je moje manželka, která zažila mnoho případu mých předpovědí odporujících statistické průměrnosti. Také se mi daří přivolávat některé události ať už vědomě nebo podvědomě, ale to už si nechám pro svůj druhy blog, který chystám jen s touto tématikou.
Obnovil jsem blog, který jsem smazal v blahé naději, že se tím "zavděčím" své expřítelkyni netuše ve své zamilovanosti, že ji vadí úplně všechno a že to tak prostě nemůže fungovat. Nedbaje varování karet, které mi nejčastěji v této souvislosti zjevovaly OKOVY (opět vymykající se statistické průměrnosti) že problém není ve mně. Chtít se zavděčit ženě, jejíž životní filozofie vznikla v dlouhodobé nespokojenosti se svým životem, byla nesmírná hloupost a slibuji, že už vždy zůstanu svůj. Brzy vás pozvu na svůj nový esoterický blog.Naštěstí jsou admini na blog cz chytřejší než já a zachovali alespoň název blogu i když jsem dal v administraci "úplně zrušit"...

Johanz z Mallevilu


Co na tom, že se vyhýbám okolí bydliště JJ, jako čert kříží, abych ji nahodou nespatřil a nerozpoutal v sobě znovu vášně, když si matrix děla co chce. Přes to, že jsem nebyl v Globusu téměř měsíc a přes to, že Jája do GLOBUSU nechodí vůbec, potkal jsem ji dnes ve 12.30 v hlavní uličce, jak jde v protisměru po druhé straně regalu. Nevím jestli mne neviděla, nebo se tak jen tváříla, to je jedno, já šel dál a urychleně jsem zmizel. Nechci zažívat už ty stavy krouticího se žaludku, směsi touhy a nenávisti. Dveře, které přede mnou zavírala, nebudu znovu otevírat.
Ať si to zase užije někdo jiný.
Vrací se mi smích a vtip a včera jsem se přistihl, že si zpívám, až se mne žena zeptala co se mi stalo.
Nic vracím se do své přirozenosti.JzM


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Johanz Johanz | E-mail | Web | 9. prosince 2013 v 18:52 | Reagovat

Pěkný zmatek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama