Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Šťastné narozeniny.

14. prosince 2013 v 22:14 | JzM |  Wanda a Já

"Zítra budeme vstávat o něco dříve."

Zašeptala žena, než upadla do hlubokého spánku, jaký mají jen spravedliví. Převalujíc se ze strany na stranu jsem přemýšlel, na kterém boku budu dnes nespat. Několikeré noční kolečko kolem své osy, ze mne dělají nebezpečný nastroj a hrozím Peggy zalehnutím.

Tak začala noc před narozeninami manželky, příští budou již kulaté. Ještě než jsem odehrál ráno na PC svou první partičku Texas Holden Pokru a vypil turka, byla vůně slepičí polévky rozlezlá do všech koutu bytu. Byl jsem požádán, abych prováděl jen jednoduché věci, na které stačím, jako je nakrmení havěti, a vynesení smetí na kompost. Dnes poprvé od smrti Čičáka, se Čičák II, který převzal jeho vůdcovskou roli, nechal ode mne pohladit. Kdo zná kočky žijící na svobodě, ví jaký je to úspěch. Před dvanáctou se přihrnula, pod vedením mé dcery, tlupa skládající se s jejího manžela a dvou synů...

Všichni včetně mne jsme přes 180 cm vysocí a 90 kilo těžcí a tak jsem navrhl, že by se kuchyň, která má 24m2 mohla nafouknout. Prostorem se začala nést levandulová vůně linoucí se z dárků, která přebíjela vůní polévky a pečicích se kuřat. Dárečky byly pěkné, jen já jsem neposlechl rady ČNB, (české národní banky), abych podpořil ekonomiku nakupováním předražených věcí a odkázal jsem ji (manželku) na dobu povánoční. To, že jsem udělal správně jsem si potvrdil za chvíli na stanici ČAS FM, kde hlásili, že někteří obchodníci již začali zlevňovat. Ostatně jsem už natolik starý a zkušený, že si koupím jen to co chci a myslím si, že ani podúrovňová reklama, mne nedonutí kupovat co nechci. Vypili jsme sedmihvězdičkovou METAXU a tentokrát jsem si ani já nedal ujít malou štamprličku. Když děti odjeli do svého domova sedli jsme si každý ke svému počítači a zatímco žena se probírala CESTYKSOBE.CZ já se koukám na další díl Myšlenky zločince. Na noc jsem ještě zdlabl kousek Marlenky, ale musím přiznat, že makovec pomazaný domácími povidly a politý německou čokoládou z LIDLU upečený manželkou nemá chybu.

Tak zase příště.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama