Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

2013...TT

28. prosince 2013 v 10:25 | JzM |  TÉMA TÝDNE.
Pesimista
Těžko hodnotit něco co na vás sesypalo, jako lavina kamení, z pod které se nedá vyhrabat. Několikeré rozchody s přítelkyni, se kterou jsem se pokusil i bydlet, mne vrhaly do depresi, které vyvrcholily rozchodem v říjnu po pěkném Welnes v hotelu Ráztoka. Vzápětí přišla další pohroma, přišel jsem o práci, která sice nebyla nic moc ale i tak od nového roku jsem na pracáku. To že mi přejelo Čičáka a Happy spadla z mostu a zabila se a Rex spáchal sebevraždu skokem pod auto, zřejmě z toho, že měl revmatické bolesti, jsou jen drobné věci. Jenže konec není nikdy a špatné věci mají svoji setrvačnost stejně jako dobré. Včera mi volala žena z práce, že mám hádat, kdo umřel. No vzhledem k tomu, že u nich v práci umírá někdo každý den tak jsem to vzdal. Byla to moje "teta" sestřenice mého vlastního otce. O hodinu později jsem měl telefon, že umřel přítel mé poslední žijící tety, velmi milý pán, který mi mockrát právně poradil a pomohl i půjčkou v dobách kdy jich pochybělo. Před včerejší vítr mi strhl kus krytiny se střechy a tak jsem včera s kladívkem a hřebíky v ruce tajtrlikoval na střeše, kde se neudržíte jinak než na provaze a přibíjel poškozené kusy.
Optimista
Výlety na motorce a lyžování zabíraly hodně času z mého volna. Jezdili jsme k jezeru s přítelkyni a večerní plavání bylo úžasné. Nestrádal jsem po žádné stránce a přemíra emoci někdy zaplavovala mé nitro chaosem. Obrazy, které se odvíjejí v mé hlavě, jsou jako malé žaludeční bomby, které vybuchnou při vzpomínce a zanechají ve mne pocit paniky, že jsem ztratil něco co už se nevrátí. Mocná je ale léčba časem a těším se na nová dobrodružství života i když síly slábnou, ale ta nejdůležitější zůstává. JzM
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Radka Radka | E-mail | Web | 28. prosince 2013 v 22:37 | Reagovat

Je bezva, že přes všechna příkoří vidíš i pozitiva. Protože vždycky může být hůř, ale když vnímáš to dobré, líp se to špatné snáší.
Přeji do nového roku naprostou převahu toho dobrého :-)

2 Gabi Gabi | E-mail | 30. prosince 2013 v 14:26 | Reagovat

Prajem nádherný nový rok ... starý bol taký, aký bol, vdakabohu že bol.Nebolo všetko len zle ...napríklad ...spoznal si  mňa!:-D Ten nový bude lepší...spoznaš niekoho lepšieho. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama