Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Vrať mi moji duši.

15. října 2013 v 19:23 | JzM |  Jája a Já

Kirlianová fotografie svědčí o tom, že i rostliny vyzařují AURU

Termín Kirlianová fotografie znám snad už dvacet let a je to pro mne zaběhnutý termín pří focení lidské AURY(Kdysi asi tak deset let, než se ve mně něco pokazilo jsem ji dokázal vidět svým vnitřním zrakem taky). Ruskému vědci prof. Konstantinu Korotkovovi se za pomoci bio elektrografického fotoaparátu podařilo zachytit moment, kdy duše opouští tělo umírajícího člověka a posunout tak výzkum o veliký krok kupředu.

Když jsem před dávném či nedávnem
http://johanz.blog.cz/1208/vymena-dusi , to záleží na úhlu pohledu napsal JJ, aby mi vrátila kus mé duše, kterou mi vzala, tak jsem ještě netušil, jak rychle se moje domněnka o předávání (existenci)duší potvrdí. Pravda zatím se podařilo vyfotografovat, jen jak duše opouští tělo, a o tom, že by se mohla, nastěhovat k někomu jinému tam není ani zmínka,(I když v dějinách jsou známy případy posednutí zlým duchem o hodném se nepíše protože toho si nikdo nemusí všimnout) Jenže já jsem zvyklý, že to čemu ostatní říkají, že je to moje domněnka se nakonec ukáže, jako pravda a tak je to i s duší.(duchem)


Celý článek:
Korotkovovy pokusy s elektrofotonovým fotoaparátem potvrzují, že pokud se lidé vzájemně setkají s nějakým silným záměrem či citem jako je láska nebo nenávist, silně ovlivňují jeden druhého, aniž by si toho byli vědomi. To dosvědčuje i pokus s "pohledem zezadu", kdy se na sledovanou osobu zezadu vždy díval buďto cizí nebo spřízněný člověk (např. snoubenka / snoubenec). Na energetických změnách sledovaného bylo zřejmé, že "cítí", zda se na něj dívá cizí člověk nebo člověk blízký. Je bez pochyb, že se navzájem na energetické úrovni ovlivňujeme. Negativními emocemi neškodíme jen sami sobě, ale bohužel i ostatním. Naštěstí ten samý zákon platí i pro pozitivní emoce, jimiž se vzájemně "dobíjíme".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama