Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Nejsem introvert

5. října 2013 v 0:28 | JzM |  TÉMA TÝDNE.

Sobota a neděle utečou příliš rychle a stejně tak týden, měsíc, rok, život. Na co pořad člověk čeká? Na to, že budoucnost bude lepší? Čistší? Nebe, že bude modřejší? Ženy krásnější. Voda průzračnější. Hledání snadnější? To co se v jednom okamžiku, jeví jako výhra, se v druhém okamžiku začne jevit jako smrtelné nebezpečí. Dnes už chápu ten fatalismus některých východních kmenů. Přesto že ho chápu, nedokáží se jim řídit. Pořád si myslím, že přijde něco lepšího krásnějšího intenzivnějšího. Když to přijde nedokážu to vyhodnotit a vzít si ponaučení či to udržet, protože meta se posunula kupředu, nebo vrátila zpět přesně podle toho, jestli jste lekci zvládli nebo ne. Proto to nové heslo v úvodu blogu Carpe Diem. V určitém věku pochopíte, že vaše budoucnost je ve vaší minulosti. Že to co se objevuje před vámi jsou jen střípky posbírané z vašeho života a po překládané jiným způsobem protože na vás čeká již jen poslední cesta. Přesto se na to těším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natálie Natálie | Web | 5. října 2013 v 9:19 | Reagovat

Dost dobrý článek... Máš pravdu, člověk stále na něco čeká aniž by to přijmul když to přijde...

2 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 5. října 2013 v 11:46 | Reagovat

Zajímavý pohled :-) , já asi taky čekám na něco "lepšího", ale myslím, že i introverti umějí být realisté :-), ale jen názor ^^

3 Rebeka Rebeka | 6. října 2013 v 19:58 | Reagovat

Nyní už vím, že každá propast má dno. Někdy se nám zdá propast bolesti a ztrát bezedná. Faktem je, že není. Je tak hluboká, jak si ji sami vykopeme. Ten, kdo nám bolest způsobil, nás postavil na okraj propasti, a my (podle toho, jak reagujeme) se vrháme dolů. Pokud nejsme stále s danou situací vyrovnáni, padáme znovu a znovu.Záchranou větvičkou, o kterou se můžeme v propasti zachytit, je jedna prostá, ale obtížně vyslovitelná věta: "Chci změnu." Můžeme si to říct, jednou, desetkrát, stokrát, ale nikdy změny nedosáhneme, pokud to opravdu nebudeme sami chtít.Možná je pro nás určitý pád výhodou. Jsme uraženi, ublíženi, a proto také potřebujeme zvýšenou pozornost ostatních, možná nám dělá dobře, že padáme. Pokud si ale opravdu řekneme dost a budeme to pokládat za fakt, věřit tomu, teprve tehdy jsme opravdu na začátku nové cesty k seberozvoji a odpuštění?
Za tím kopcem vychází slunce. Pokud jsme odhodláni jej vidět a cítit jeho sílu, sílu, která nás rovnoměrně naplňuje a vyrovnává misky vah v naší duši, pak budeme skutečně vyrovnáni?
Toto rozhodnutí může trvat dny, měsíce, roky, ale jednou k tomu dospějeme. V jednom teď pocítíme sílu vylézt na povrch. Toto šplhání z propasti se nám najednou bude zdát tak lehké: vždyť stačilo si říct jen jednu větu! K ní je ale dlouhá cesta, na které hledáme to, co jsme ztratili, pocity, které nám chybí, a až se toho všeho nabažíme, je čas šplhat výš.Nebude to ani tak šplhání, jako příjemná cesta na horu. Tou horou nemám na mysli něco, co musíme překonat, ale "jen" pouť ke svému vyššímu já – osobnímu růstu. Za tím kopcem vychází slunce. Pokud jsme odhodláni jej vidět a cítit jeho sílu, sílu, která nás rovnoměrně naplňuje a vyrovnává misky vah v naší duši, pak budeme skutečně vyrovnáni.Najdou se tací, kteří nás budou chtít postavit na okraj propasti, nebo alespoň budeme mít pocit, že nás tam stavějí. Skutečnost je ovšem taková, že se tam stavíme sami svou reakcí. Někdy je přirozená, někdy přehnaná. Tak nebo tak, máme možnost padat – nebo se vydat na pouť!

4 Johanz Johanz | E-mail | Web | 6. října 2013 v 20:05 | Reagovat

Díky Rebeko samozřejmě tvá analýza nemá chybu.3] :-)

5 Rebeka Rebeka | 19. října 2013 v 18:43 | Reagovat

Dávám svůj "komentář" -Nejsem introvert- Téma týdne.
Na toto není třeba slov. Každé vyřčené slovo by bylo zbytečností.
Tak to je - více netřeba říkat, psát ani komentovat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama