Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Esoterický festival?

28. září 2013 v 20:16 |  Fejetonky

Ani náhodou.
Sedmdesát korun pro mne za vstupné byly vyhozené peníze, cela aula pavilonu c2 na výstavišti černá louka vřela halasem. Tři malé boxy, ve kterých se konaly přednášky, byly oddělené jen papundeklovým paravánem. Jednoznačně...hluk hluk hluk. Několik kartářů a chiropraktiku k tomu prodej všech možných tretek kamínku mastí a dokonce i plynových spotřebičů.

Vyjímal jsem se tam ve svém černém ohozu s přívěškem se symbolem draka na hrudi, jako Bažant mezi slepicemi. Neviděl jsem nic, co bych nekoupil v kterékoliv prodejně esoteriky. Jediné co jsem chtěl, kříž vyjadřující satanův původ samozřejmě nikde nebyl. Tento symbol magické vůle, je koncentrovanou silou živoucího chaosu i symbolem nezdolného lidského ducha, který nehodlá sklonit hlavu a volá do zbraně. Lidský duch nemá zapotřebí ustupovat od ničeho, co se rozhodl provést.

Při zastávce u kartářky, která vykládala Dračí Taroty, stejného druhu, jako mám já, jsem se s ní pustil do řeči. Můj zrak neodolatelně přitahovala jedna karta z roztaženého balíčku a tak jsem se dovolil, jestli se mohu podívat.

Death , její karty byly v angličtině.

Smrt... Transformace

Velký drak shazuje svoji černou kůží a šupiny a zjevuje se v nové identitě v zářivě bílé barvě. Křídla jsou triumfálně roztažená a hlava je zvracená vzad ve vítězném výkřiku při dokončení úspěšné transformace. To co vypadalo, jako bolestná smrt nebo velká ztráta se nyní ukazuje jako přerod v něco lepšího. Znalosti, vůle a víra v kouzla, pomohly přeměnit smetí ve zlato.
Drak se jako bájný fénix zvedá ze symbolického popela staré existence, nebo zkušeností do nového a světlejšího cyklu života. Iluze se rozplynula a mi byla ponechána jen holá pravda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama