Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Zákon o zachování druhu.

26. července 2013 v 9:20 |  Kmetoviště
Omlouvám se. Nemám ani čas, ani silu na nic... Teď stavím chatku na zahrádce a trávím tam celý den… Vstávám v 5:30. V 6:3 už jsem na zahrádce. V 7 přicházejí stavbaři a pracuji do 16. Potom tam něco poskládám, uklidím a okolo 18. jsem doma… Většinou přicházím natolik unavená, že stačím jen se okoupat najíst, podívat se a odpovědět na maily a padám do postele… Mimo to už rok mne trápí ostruha v patě levé nohy, tak k večeru už ani chodit nemůžu… Už jsem vyzkoušela všechno: rehabilitaci, ozářky, ultrazvuk, injekce, akupunkturu… nic nezabírá… asi půjdu na operaci, ať mi to osekají.Ohledně zákonu zachování druhu (Váš předešlý vzkaz): příroda to zařídila pro mladé v reprodukčním věku. Pro nás starší platí zákon: postarej se o sebe sám, živ děti až do vlastní smrtí a hledej vnuků (protože v jiném případe děti o tobě nevzpomenou). První budu mít na krku ještě dlouho a druhé ani nechci.

Nezlobte se, ale zachování druhu nemá nic společného s mezilidskými vztahy. Jenomže… každý v tomto státě chce využit a využívá jiného. To se týká i vztahů mezí muže a ženy. Jedni hledají kuchařku, chůvu, sponzorku, "babu" do postele apod., druzi hledají sponsora-pokladničku, všeumělce, milence-supermana (i když tady většina můžu už po 40 je impotentní), blbce, který všechno odskáče a "miláčka" který všechno zařídí (a za všechno zaplatí).

Komentář JzM
Sakra to mám štěstí v 60 a ještě funguji a když to tak čtu ani problémy nemám nic moc, pokud nepočitám ty s láskou k JJ :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama