Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Stalking II.

24. května 2013 v 7:23 | JzM |  Jája a Já


AŤ SI DĚVČE UŽIJE, TO CO JÁ JSEM ZAŽÍVAL PO TŘI ROKY
Z okamžitou platnosti končím psaní, ale i jakékoliv jiné pokusy o navázání kontaktu s JÁJOU. Nenechám se buzerovat hysterickou ženou, která neví a nikdy nevěděla, co chce. Ostatně, kdybych podrobil analýze její chování, za ty tři roky k mé osobě byl by to řetězec domácího násilí a pořádně se to na mně podepsalo, protože jsem ji pořád věřil.
Končím, protože není nic nebezpečnějšího než rozzuřena samička bránicí své hnízdo. To i lev ustoupí, stáhne ocas mezi nohy a zmizí v lese pod stromy.
Smrtelně jsem ji urazil její vlastní zbraní, když jsem ji řekl pravdu o jejím sociálním statusu, že žije ze sociálních dávek a postižení své dcery. Že svým chováním k synovi připravila půdu pro jeho astma a pozdější prohru při studiu na VŠB. Její nepřímý podíl na sebevraždě manželky jejího bývalého přítele se nedá zpochybnit. Mít v dvoupokojovém bytě devět koček a k tomu ještě psa je sice úžasné, ale není divu, že jsem se tam už nevlezl. Také její nenávist k bratrovi by se dala zpochybnit, ale to už nechám na na jejích lékařích.
Taky mne, její chováni uráželo a ponižovalo, a když jsem našel v jejím mobilu před odjezdem do Chorvatska SMS-ku kamarádce:
Na dovolenou s ním pojedu, ale jako člověka si ho už vůbec nevážím.
Taky mne bolelo, když mi řekla, že se ji ztratily penízky ze šuplíku a ona si pomyslela na mne a znovu ještě jednou, když se vrátila z nemocnice po Embolii, kdy jsem umíral strachy o její život a ji opět chyběly tři tisíce. Nebudu spekulovat, nebyl jsem jediný, kdo měl klíče. Děvče, které jsem miloval, svými slovy, ale i činy pouštělo jed do mých žil po kapkách, Byl jsem paralyzován svým citem k ní a neviděl jsem přes mlhu, jaká ve skutečnosti je, panovačná, nekritická, netolerantní,s černobílým viděním světa.
Jenže já to vždy překousl, protože NENÁVIST je příliš neplodný cit. Láskou se dají překonat i ty největší nedostatky. Je ale třeba mít VÍRU a VIZI.

Končím jejími slovy: Nikdo mne ani moji rodinu v životě tak neponížil.
Její nasazováni na moji dceru a manželku, které nikdo neřekne jinak, než Valentina dobrotivá taky nebylo zrovna košer. Jenže moje manželka je silná holka (gorol) z Jablunkovského průsmyku zocelena tvrdým prostředím a se zlatým srdcem. Je to taková věrná samička, která nepotřebuje kočky, protože má svou rodinu.
Takže JÁJO mne taky nikdo tak v životě neponížil.

Jenže JÁ jsem JÁ…JSEM CHAOS V ŘÁDU A ŘÁD V CHAOSU

NEJEN PRAVDU HLÁSAT, ALE I V PRAVDĚ ŽÍT A TO UŽ NENÍ TAK SNADNÉ…


NAPOSLEDY V RUBRICE Jája a Já...JzM


Zazvonil zvonec a pohádky je konec.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama