Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Reiki

27. května 2013 v 19:35 | JzM |  Esoterika

Dobrý den,
děkuji Vám za dotaz.
Ptáte se, zda může dojít k zasvěcení do Reiki proti vůli zasvěcovaného. Toto není možné. Pokud Vám tato stručná odpověď nestačí a zajímalo by Vás, proč konkrétně, napište.
S pozdravem,
Lucie M.Mistr Reiki


Lucie.

Moje konkrétní otázka zněla trochu jinak...nejde o to zasvětit člověka proti jeho vůlí,jak vyplývá z vaší odpovědi, ale "zasvětit" jej, aniž by to chápal a věděl, že je zasvěcován...Moje Expřítelkyně měla mnoho příznaku, které jste popsala a stalo se ji to po tom, kdy byla u Filipinského "lečitele"
Samozřejmě, že vím, že jsou možné jiné příčiny...ale Může být "zneužito" REIKY k "lečení" aniž by léčená osoba o tom věděla že lečitel je mistr reiky???

Je to jako s hypnozou? Vložená sugesce,může, bez vašeho vědomí řídit váš život a vytvářet ve Vás mentální blok, aniž by jste o tom vy, jako "normální" osoba vůbec uvažovala , že do vás tento blok někdo vložil?
V tom smyslu bych poprosil o odpověď.

JzM


Ještě jednou JÁ...
Myslím si, že jsem již jednou odkryl to zřídlo, kterým proudí energie REIKI.Sám, hloubáním, četbou odborné literatůry a pokusy s magií. Bohužel jsem neměl průvodce na cestě a nezvládl jsem ten náraz energie. Ta síla, kterou jsem odkryl byla tak obrovská, že (stalo se to v mých 49 létech) jsem předehnal mnohé o dvacet let mladší mé spolupracovníky.Bohužel roztrhala mi duši na malé kousíčky a trvalo mi dlouhou dobu, než jsem ji zase dal dohromady.
Nepotřeboval jsem spát měsíce a stačilo mi, když jsem si jen zívl a veškerá únava mne přešla. Je to úžasný pocit mít sílu, jako dvacetiletý člověk. Bohužel bez zasvěcení to asi není ono.
Každý musí mít svého průvodce, který mu řekne....ano tyto pocity jsou normálními průvodními jevy při zasvěcení.. Na druhou stranu dnes bych bral zpět tuto sílu i za cenu průvodních negativních jevů, jako je neklid a agitovanost. Co bude dál???
Vím, že se mnoho lidí, kteří si otevřeli čakry bez průvodce,zbláznilo a skončili v ústavech...Já to zvládl a myslím si, že je čas pokračovat na cestě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama