Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Květnová neděle 2012

19. května 2013 v 15:41 | JzM |  Fejetonky
Piju jenom birell...

Kdyby ryby uměly mluvit tak by řekly nečum a dej nám nítěnky. Koukaj z akvaria co se to kolem děje a čichají úplně jinou vodu než v Hornbachu. Pokus mého vnuka uchovat rybičky na terrase mého domu byl zahájen. Je to šikula maturitní písemky s AN a ČJ měl nejlepší z celé třídy. Možná se dožiji i jeho promoce.
Je to kluk dobře vychovaný a sebevědomý. Všechno si nejdříve nastuduje a potom vyprubuje.Však jsem ho to všechno učil jako kdyby to byl můJ syn a ne vnuk. Postavil si s pomoci otce Foliovník a rajčata už jsou, jako menší třešně. Velký záhon jahod, který upravil, potěší srdíčko květem a slibuje letní dobrotu.Chystáme se vyrazit. Já už si to dnes jen tak sám prubnul do Oder a zpět.Teď vezmu své holky k rybníku. Zaslouži si to obě. Nic jineho než ty projíždky se mne nemají.
Kromě Peggy ta se mnou spí přitištěna k hlavě. Jako můj s moju.Zapoměl jsem, že si občas lízne mého potu a že ji to moc chutná. Někdy ji foukám na holé bříško, ale to se ji moc nelíbí.Vyrážíme k rybníkum a potom na birela a topinku s masem do HANKY.

U Hanky je plno, jako v kostele na svatodušní neděli a motorky létají jako draci z Avatara. Svou barevnosti se mu i podobají. Kolem rybníků jsme s Peggy profičeli hned a zbytek proseděli na terase MOTOBARU.Moje vyjížďky se psem mají následovníka a milá pani z nalezencem na zadech v batohu vystupuje z motorky. Peggy zoufale utíka mezi dvoukolé dragstary a hledá ukrýt v našem košíku. Mezitim ji cizí fenka olizala celou prdel a moje poznámka, že je to psí lesba vzbudila všeobecný smích.Cpu se topinkou a zapíjím to birelem. Po 18:00 hodině jedu domů. Venku je krásně a tak ještě pozdravím sousedku na její latifundii, na které vypustil málem její muž duši a museli mu dát nové železné klouby. Teď to dopíšu a jdu spát. Peggy už šla do vedlejšího pokoje koukat na písničky, ale asi nic moc, protože se mi už zase lepí na záda. Dobrou noc JzM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama