Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Květen 2013

INTRUDER

18. května 2013 v 22:48 | JzM |  Fejetonky
Intruder obsah 800 a v pozadí moje Yamaha 125...
Odvezl jsem Seata k Honzovi, abych měl čím jezdit, když dám Mitshubishi do servisu na opravu havarie, kterou jsem zavinil svou nepozornosti. Potom rychle rybičky pro Davida s kterého se ukazuje že vyrůsta docela dobrý kluk s širokým rozhledem a který po letošní maturitě bude studovat na Bc ani nevím co to je. Už dnes plánuje potravinařskou firmu. No, když bude tak zaťatý, jako já v jeho věku a navíc se širokou podporou rodiny, věřím že se mu to povede.Žeby se touha podnikat přenesla přes generaci, minula moji dceru a posedla mého vnuka??? Jen dobře .
Pomalu jsme se dokodrcali do Jistebníka, kde už čekal kolega z práce se svou motorkou. Poprosil jsem jestli se mohu svézt...beze všeho. Motor zaburácel laděným výfukem a já vyrazil, jako rorýs. Ujel jsem asi kilometr a vychutnával si jak Suzuki reaguje na každý pohyb plynu.
To je jiny kafe než ta moje trasořitka. Na první pohled stejné a na druhý marná sláva.Jako dvě krásné ženy.při jedné se srdce nehne a při druhé se rozklepe v rytmu šamanských bubnů.Zastavil jsem, sesedl a asi pět minut jsem stál se zkříženýma nohama, Vzrušení z jízdy.Mariánske hory Poruba bych udělal za tři minuty...sakra ještě teď cítím rozkoš. Přemýšlím, že si ji koupím kolega ji prodává a já prodám tu moji. Jenže se bojím. Znám se příliš dobře. S arabskou klisnou mezi nohama,kdy během tři vteřin jedete stovkou. Neudržel bych ji na uzdě. Jako když vystřelím z křížovatky se svým Mitshubishi. Když jsem to ale vykládal za chvíli v motbaru u Hanky Hance tak říká.Líbi se ti? Tak si ji kup. Zítra už tady nemusíš být.Naražela na parte ve vestibulu do baru, kde je napsáno,zemřel po dlouhé těžké nemoci a na fotce docela mladý chlap.
Ps: Nezabil se na motorce.

Jak jsem v životě nic nedokázal.

18. května 2013 v 21:59 | JzM |  Pozdravy z minulosti....Postižení je samo o sobě trestem za chyby v minulosti a může se přenášet přes generace,ale nikoho to neomlouvá, aby se vyvyšoval nad ostatní, nebo ponižoval ty druhé.
Nezhazuji hodnotu druhých, ale jen poukazuji jak rozdílně mohou být úhly pohledu.

Jája...."ty jsi nic v životě nedokázal."

Průřez jedním měsícem mého života.

Bylo žhavé jaro a teplota stoupala ke třiceti stupňům. Měl jsem malý obchůdek se smíšeným zbožím, který jsem otevřel ve svém starém domě hned jak to bylo po revoluci možné jako jeden s prvních na Ostravsku. Dům který jsem nedávno koupil, praskal ve švech a já nestačil zásobovat zákazníky pivem. V době, kdy ještě nebyly markety jsem zajistil 17 druhu piv… Horko stoupalo s přibývajícími dny až na mne přiletěl soused, že mu došla voda ve studni. Starý páprda, starší než dnes já se tak rozčilil, že mne odpojil od studny.Teď začalo martyrium. Bez internetu, vody s obchodem otevřeným od 9 do 21 hodin bez zásobovače a prodavačky, jsem se rozhodl připojit se k obecnímu vodovodu. Podotýkám, že vodovod byl na druhé straně za silnicí a tramvajovou tratí tak 15 metrů. V průběhu čtrnáctí dnů jsem vyřídil stavební povolení, našel vodovodní potrubí pomocí proutku v místě, kde si to už nikdo nepamatoval, sehnal jsem protlakařskou firmu až s Krnova, nechal udělat zákopové jámy pro stroje, nechal vykopat výkop k domu, sehnal plastovou hadici coul a čtvrt, sehnal odborníka na propojeni potrubí ze severomoravských vodovodu a kanalizaci, zajistil asi šest povolení, hlídal cikány, kteří kopali výkop, prosadil ještě jeden protlak, protože při prvním se firma s protlakem vynořila příliš vysoko a tisíc malých drobností. Mezitím jsem ráno jezdil do pekáren pro pečivo a během dne, kdy mne v krámě vystřídala manželka jsem nakupoval minimálně za deset tisíc korun zásoby do obchodu. Zajištoval práci pro stolářskou dílnu a po nocích vyráběl kuchyňské linky, abych splatil stroje a úvěr, který jsem dostal na dům.Za čtrnáct dní byl protlak hotový a já ještě domluvil se sousedovým synem, že se připojí, když mi zaplatí polovinu nákladu. To vše jsem si mohl dovolit proto, že jsem byl posedlý prací a měl jsem vidinu cíle a víru, že ho dosáhnu.
Stejnou víru, s jakou jsem v si roce 1985 prosazoval, vymáhal a protlačoval to abych mohl dělat "soukromníka" v době 5 let před "revolucí"
Podařilo se mi to, protože jsem měl cíl a víru, že toho dosáhnu. Byl jsem "PRVNÍ SOUKROMNÍK"...minimálně v tehdy Severomoravském kraji, Když mne vyhodili z jedněch dveří, tak jsem tam vlezl oknem a znovu a znovu. NIKDY SE NEVZDÁVAT BYLO MOJE HESLO.
Nebyl nikdo, kdo by znevažoval moji práci, slabošskými slovy o tom, že jsem pitomec, který nic nedokázal. Matka byla daleko a JÁJU jsem ještě neznal. Dnes mi ta čůza, kterou jsem miloval víc, než sebe sama a která žije ze sociálních dávek přes dvacet let, řekne, že jsem v životě nic nedokázal. Cítím se uražen a znechucen jejím znevažováním výsledku mé práce.
Nejsem apriori nadstaven na to, aby se lidem nedávaly peníze, ale až na jeden rok, kdy jsem byl bez práce, jsem se staral o sebe a rodinu pomoci sebe a manželky. Nejsem na vrcholu, ale ani na spodku sociálního žebříčku.

Ps: Pana Bakalu a kapitál, považuji pro tuto společnost za naprosto nebezpečnější než hordu bezdomovců, nebo i domovců propíjejících své sociální dávky. Nedovolím, ale nikomu se nade mne povyšovat a ani nechci nikoho ponižovat, pokud mne nepřinutí se bránit. Jsem sečtělý, vnímavý a citlivý s širokým rozhledem a fungující intuici.


Ptám se co jsi dokázala ty Jarmilo...kde je dům po rodičích?
Dala jsi svůj byt i z celým zařízením svému synovi, jako já své dceři, jako svatební dar?
PROČ NE? Protože jste dum prohrali v nesmyslných půtkách a místo, aby jste táhli za provaz jedním směrem, jste se přetahovali až se provaz roztrhl.

Můj názor je jen můj názor, ale všechno ostatní jsou fakta JzM


Farizej

18. května 2013 v 7:25 | JzM |  Jája a Já

Celý ten vztah s Jájou byl pro mne ponižující.
No a když už jsem musel začít platit za sex, pociťoval jsem ještě větší ponížení.
Radost, libání, laskáni se vytrácelo s tím, jak JJ ztracela naději, že dosáhne svého cíle,
který znala jen ona..No a když jsem jednou s hlavou mezi jejíma nohama,
dostal záchvat paniky byl to začátek konce.Přesto jsem se ještě snažil udržet neudržitelné.

Žena, která mne desetkrát opustila a roztrhala moje srdce na kousičky mi předvčerem v SMS vytkla, že prý si hledám jinou. Že mne s někým viděli.Žena, která si při jednom rozchodu pozvala cizího muže až do bytu prý na kafe.To je farizejství nejhrubšíko zrna, kritizovat člověka za to co dělá a dělat totéž...navíc vždycky jsme se rozešli z jejího popudu.Já stále přilezal a prosil obnovoval dokazoval svoji lásku.Jednou to muselo skončit a proto jsem se začal rozhlížet. Jediné co mohu slíbit, že si dám na čas než někoho příjmu do svého srdce. Prostě si vyzobnu nějakou rozinku. Musím z něj vytlačit tu sirénu, která se mnou manipulovala po 1000 dnů a zpívala falešnou píseň LÁSKY. No a tobě milá JAJO přeji, aby jsi měla ve svém životě více štěstí. Pošli kočky tam kam patří a věnuj se muži a své dceři na sto procent...vlastně 50 na 50.
Protože chlap, který se do tebe nezamiluje tě buď pošle do prdele hned při ukázce tvé masakrující povahy a když ne bude se ti ve skrytu duše smát. Jak mi řekla jedna známa .Odešel ode mne muž po roce a na rozloučenou mi řekl, že mne stejně nikdy nemiloval,byla jsem jen matrace.
To u mne bylo naopak je tě miloval příliš a to mi zaslepilo oči.
Rebeka jednou napsala: lidé se rozcházeji až když majÍ někoho jiného, já to tak nedělám, ale tobě v tom nic nebranilo, protože jsi byla nespokojena A SVOBODNÁ JAK JSI SAMA ŘEKLA.Tak hodně štěstí Pretty Women
milionář čeká jen až mu naserviruješ co nabízíš.
Zdenik Pro Jáju.
Jo a žarlila jsi uplně zbytečně nikdo jiný mne nezajímal jen TY.

Moje kočka miluje krysy.

17. května 2013 v 23:46 | Foto Johanz |  Foto-Atmosféra

Pinpong...Kája a Já Květen 2013

17. května 2013 v 21:11 | JzM
Kája a Já čtvrtek 16.5.2013

Motorka spolehlivě naskočí a já se řítím přes tři křižovatky k centru volného času na pinec.
Jaja ani netušila, jak mi naše zápasy chyběly a klidně mne vyměnila za čtverku v badmintonu.Trpěl jsem tím a pohyb mi chyběl.
V Hale se ptá paní recepční, která si mne dobře pamatuje, kde mám tu svou přítelkyni s kočkama.Mrkám a přikládám si prst na ústa a když Kája odchází do šatny tak ji to stručně vysvětluji.Pokyvuje chápavě hlavou a přeje mi hodně štěstí.Zahrál jsem si opravdu výborně a bylo i několik skvělých výměn.Věřím že i mých zhozených šest kilo se o to zasloužilo a navíc Kája je opravdu dobrý soupeř a jejich padesát pět kilo poletuje nad stolem, jako vážka nad rybníkem.Vyhrál jsem 5:4 na zápasy, ale bylo to těsné mám strach, že další zápas co jsme si dohodli už bude na ostří nože.Jarek kuchař a bývalý kolega z Imperiálu, který mne vídával hrát s JJ se ke mně přitočil a ptal se, kde na ty kočky chodím. Říkám: to je jen kamarádka na pinec a když nedal pokoj, tak jsem mu řekl. Prostě chovám se přirozeně,nehledám chyby,a řídím se zásadou být pozitivní a nebručet.Představ si, když jsem začal zpívat ona se k mně připojila a oběma se nám to líbilo... jo a škaredým holkam se vyhýbám.
Už se těším na další zápas.Kája čekala u motorky a já si vyslechl další pochvalu od paní recepční, jako by vzhled byl v pinpongu důležitý....Neměl jsem druhou přilbu a tak jsem se s paní učitelkou rozloučil a domluvil se na přiští týden.Sakra nemám já smůlu??? Zase učitelka a ještě mladší než JJ. Když to tak půjde dál bude mi u rakve stát nějaká lolitka.No alespoň není tak kultivovaná a afektovaná, jako Liana a je sní sranda.Není, ale ani tak bezprostřední, jako JJ.
JzM Nová cesta.

Pět mečů....Karty nelžou.

17. května 2013 v 20:02 | JzM |  Jája a Já
Podezření a doměnky jsou tak neplodné a vysilující .
Tak jsem si vytáhl jednu kartu na JJ k dnešnímu dni, kdy jsem poprvé ovládl svou touhu napsat ji zase nějakou SMS, abych ji vyburcoval z klidu, jenže je to klid, jako když si já vezmu kousek Vália(diazepam)-

Vyšlo mi Pět měčů souboj dvou mužů.
Říkám si to není možné a zamíchám karty, že to zkusím znova a zase jsem vytáhl pět mečů. Pravděpodobnost poprvé jedna k šedesáti osmi, a to že ta karta vyjde dvakrát za sebou je už téměř neuvěřitelná. Škoda, že už jsem zapoměl, jak se počítá permutace to číslo bych uvedl.

PĚT MEČŮ Pomluva hádky nezdar.17.5.2013 19:00

Dva muži se zuřivě přetahuji o meč a pronikavě si hledí do oči . Bojují na volném prostranství před kammenným domem,symbolizujícím to nejlepší co v životě dosáhla.Jeden z mužů má za sebou už tři meče a další meč zasunutý za pasem.Přesto všechno je odhodlán vzít druhému muži i jeho meč.Hrabivost a mstivost jej naprosto pohltila.Nesnaží se kontolovat své emoce, a přesvědčil sám sebe , že má právo vzít , co náleží druhým. malí ohňovi draci krouží kolem a dští oheň do vzduchu nad muži, snaží se zastavit boj a znovu nastolit mír.Za muži stojí na zadních nohou velký drak s otevřenou tlamou, ze které šlehaji plameny. Chrání dveře vedoucí do domu a zabrání cizinci, aby si mohl užít svého vítěztvi, pokud překoná svého protivníka.Chamtivost a zneužití poznání muži znemožní být štastný a spokojeny.

Nastáva obdobÍ zlomyslných pomluv , hádek a malichernosti. Je zde možnost, že plány nevyjdou. problémy, nebo těžkosti vznikají z nepředloženého chování.
Pokaždé, když se podívám do historie TAROTU na blogu tak karty mluvily pravdu. Třeba nemoc, nebo neštěstí a JJ dostala plícní embolii.
Nejčastěji tažená karta s JJ byly OKOVY, ty, které jsem si nechal nasadit.

Resume:

Uvidíme, kdo je ten muž, se kterým svádím v kartách souboj.
Bojovat o někoho, kdo o to nestojí je předem odsouzeno k prohře.


I když druhou alternativou může být souboj dvou žen v jedné (Naja a Jája) v mém psyché, při kterém může zvítězit jen jedna strana, vypadá to, že JÁJA už ztratila své meče a NAJA VÍTĚZÍ. A JÁ jsem ten, kdo to všechno odnese.

Cítím se, jako ten muž co ztrácí meče a je třeba vědět, kdy opustit kolbiště.
Sebrat poslední střípky svých sil, nechat si ukovat nový meč a vyrazit na nové tažení.
Jáju nechat na pospas jejímu dalšímu osudu, který se k ní v životě nezachoval moc mile.
Jenže, jak se říká každý svého štěstí strůjce a já nejsem ten který je oprávněný soudit.
No a stejně, jako si Liana našla nového milce a prý je štastná (přesný počet milcu je nezjistitelný)a mne to nebolí, tak i z Jáji zůstane časem jen NOSTALGICKÁ vzpomínka a jak se znám tak bez hořkého podtextu, protože já na špatné věci zapomínám velmi rychle( jinak bych to nevydržel s JJ přes 1000 dnů)...ale do té doby než zapomenu platí to co je napsáno ...pomluvy, hádky, nezdar.
JzM

Ps: Jsou to jen výplody MATRIX....

Tři roky na houpačce.

17. května 2013 v 8:45 | JzM |  Jája a Já


Tři roky života s Jájou se na mne podepsaly.Bude mi chvíli trvat, než se s toho dostanu,stejně tak, jako mi to trvalo s LIANOU. Život, jako na houpačce pády a vrcholy,láska a nenávist. Moje extremní přispůsobivost, ještě lépe bych to nazval "chamelonský syndrom" To znamená, že se přispůsobuji prostředí ve kterém se nacházím. Dost jsem zhrubl. Možná je to poznat i na mém psaní. Jsem takový.... jak se do lesa volá tak se z lesa ozývá. JJ mi vytýkala, že mluvím pokaždé jinak, ale u ni to bylo stejně jedno, protože nic nebylo správně.Vnucovala mi svůj pohled na svět, ve kterém žije a který je nutně zkreslený a zůžený sám sebou.Její kočky žerou pamlsky a já byl bit, že nejsou peníze. Projídat svůj sociální příjem v dobrotách WISKAS je sice pro mňauky příjemné, ale z mého hlediska bych pak držel hubu, kde mi ty peníze mizí. Mých pět koček, Čičák a čtyři sourozenci lítaji po zahradě a číhají, kde se co šustne. V domě není jediný potkan. Kočky jsou samý sval vypadají tak jak maji vypadat zvířata na svobodě. Kočky u Jáji jsou tlusté vykrmené, jako na jatka, Pravda mají jemnější srst je ji všude plno v posteli,na oblečení,v jídle. Kocouři skačou při vaření na stul a sežerou co vidí. Nedá se říct, že jsem to toleroval, protože tolerance předpokláda, že vám to vadí a mi to nevadilo, ale netoleruji to, že já jsem tolerantní k chybám druhých, ale druzí nejsou tolerantní k mým chybam.
Je to protiklad...TOLERANCE proti BUZERACI.
I já mám své názory, ale nevydávám je za jediné správné. Názory se mění podle situace a v průběhu života mnohokrát.No a kdo to nedokáže pokouší se místo sebe změnit a přispůsobit své okolí sobě a to je mnohem složitější.

Láska a nenávist 50 : 50

16. května 2013 v 22:01 | JzM

Ahoj Míšo nebyla jsi v STB?

Jak může žena, která tak toužila po lásce svou lásku promrhat.
Netoleranci,hlouposti,zkresleným viděním sama sebe, neodůvodněnou náročnosti a a a

Veškeré závěry činěné pod jiným úhlem pohledu mohou vyznívat naprosto jinak.
Jsou to jen a jen autorovy dohady podepřené na jeho zkušenostech.
V jiném vesmíru se možná vše odehrává jinak.

Zavěrečná kapitola knihy "Sedm koček v posteli" aneb antihappyend

Mám tě dost ty čůzo.

Když mi řekla JJ stále v chemickém klidu z (Prozacu česky Citalec), že to nebyla psycholožka, kdo ji poradil, aby se se mnou rozešla a že má vlastní rozum, tak jsem o tom úspěšně zapochyboval...Posledně holka, která nikdy neměla daleko k tomu vybuchnout, zachovala tolik klidu, že mám strach, že ji psychiatrička nasadila trošku silnější dělostřelectvo, než jsou obyčejné ANTIDEPRESIVA. Povídá, že už nechce nic řešit ani řešit, že ne ne ne. Nakonec jsem se vytočil natolik, že jsem si řekl, že když ta holka je ke mně tak upřímná po celé tři roky a pořád si mele tu svoji, tak že i já na ni zkusím trochu té její upřímnosti...
Připoměl jsem ji, že Ivan byl ženatý stejně jako já, když spolu chodili, a že jeho manželkaspáchala sebevraždu..Odpověděla že pry už se léčila před tím, než se poznali,úplně pominula, jak ho chodila volat IVANA pod její okna a jakou ona s toho měla srandu.
Potom jsem vzpomenul o tom, jak si vybudovala svou hrdost a soběstačnost na hliněných nohou sociálních dávek. Hrdost roma, který si nese v domů ze sociálky 20000... To už položila telefon.Nevydržela pravdu a upřímnost, kterou tak ráda hlása a používá vůči jiným ani dvě minuty.

Tak jsem ji poslal SMS, aby se holka najedla té své upřímnosti,tak jak to tolikrát servirovala mi...Invektivy, které k tomu používala, jako že , jsem hajzl, lump, nic neumím, jsem slaboch,nudný, panikařím, desítky různých "pravd," které nazývala upřímnosti a které by psycholog nazval domacím násilím,
Pravda mohl jsem odejít, ale držela mne zamilovanost a skvělý sex....
Ještě řekla, když jsem řekl něco k její sprosté povaze, že každý máme nějakou povahu ....zajímavé, tu svoji omlouvá a tu moji podrobuje zdrcující kritice.
Napsal jsem již několik příspěvku V TOMTO DUCHU do blogu poprvé v červenci při našem rozchodu před její embolii, která ji postihla, ale nezveřejnil je tenkrát, což tentokráte činím ..Jo Taková to byla velká láska....

P.S. VYMAZAL JSEM SI ČÍSLO JEJICH MOBILŮ a to v rámci zachování svého psychického zdraví...

Dopis první:

http://johanz.blog.cz/1302/navrat-zraje-do-pekla

Velmi krásný dopis mé internetové přítelkyně s velkou zkušenosti a předvidavosti a radou, kterou jsem se neřídil.

http://johanz.blog.cz/1207/klik-a-zivot-je-prycProtichůdné tendence.

16. května 2013 v 7:51 | JzM |  Jája a Já


Celé ty necelé tři roky jsem byl zamilovaný, jako školák do přestávek. Nesbíral jsem negativní body pro to abych si znectil v sobě svoji lásku, Život mne naučil, že nic není tak snadné jak se to jeví z jiného úhlu. Když, jsem teď obnovoval blog tak jsem si převážnou část příspěvku přečetl. Pochopil jsem jednu věc. Jediný kdo v našem Vztahu JÁJA A JÁ, chtěl tento vztah ukončit byla Jájá. Já když se zamiluji tak to není závisle od toho, jestli se ke mne chová protějšek správně, nebo nesprávně, vypovídá to jen o něm, jaké má problémy zvládnout svůj život. Láska je příliš vzácný cit a nemůže ji u mne porazit skutečnost, že jsem okopáván ze všech stran. Nesmím brát nadávky osobně. Je to zkouška mé trpělivosti a síly s jakou jsem se do JJ zamiloval. Jediná věc ji může porazit a to je to, že ten druhý ztratí víru. Po určitém čase nastoupí nové hledání, protože jiná cesta není. Mám příliš rád milování a myslím si že i svému protějšku nabízím hodně prožitků, které se v nás ukládají na celý život. Bohužel pokud zvítězí malichernosti a původní cíl se ztratí ze zřetele je čas odejít i když s bolavým srdcem. Jenže, kde vzít jistotu, že je KONEC.

KDYŽ SE TO ODEHRÁVALO JIŽ DESETKRÁT...není to jen opět rozmar ženy, která neví co vlastně chce. Jednou mi Jája řekla, že nenávidí muže. Můžu říct, že tím, jak jsem našimi rozchody trpěl, se na mužském plemeni pomstila dostatečně a může odtížit své vědomí od tohoto neplodného citu nenávisti.

Zdenik pro Jáju a ostatní pro poučení.


Návrat do života

15. května 2013 v 8:48 | JzM |  Fejetonky
Emocionální stres rozchodu z Jájou mi obnovil figuru. Břicho splasklo a já zhodil za tři týdny z 98.5 na 92.2.Yamaha spolehlivě šlape a od doby co jsem si koupil novou baterii nejsou žádné problémy.Peggy na posteli ozářena sluncem mne pozoruje jak datluji do PC a říká si ...Vidíš máš to zapotřebí.
Nevím jestli jsem z Jájou získal, nebo ztratil. Každopádně smrt Happy byla v nepřímé souvislosti k našemu vztahu. Přiliš vysoká cena za trochu sexu byť velmi kvalitního.
Co bude dál ví jen bůh. Každopádně jsem si ověřil, že mé charisma nestratilo svou moc.
Sám nezůstanu na to mám milování a polibky příliš rád.
Ostatně s Jájou od její embolie to s polibky bralo z kopce a produkce Oxycotinu klesala.
Takže udělám to co mi JJ celou dobu podsouvala: Najdi si jinou, kterou budeš těšit svojí láskou...to tvrdila celé tři roky. Jenže já jsem JÁ a řídím se tím co uznám za vhodné a ne nápady hysterické ženské.
Good Luck pro "Prety Women"

MASOCHISTA

13. května 2013 v 8:01 | JzM |  Jája a Já

Při obnovování blogu, který jsem zrušil, protože jsem si myslel, že když budu žít s JJ tak už ho nebudu potřebovat, jsem zjistil, že vlastně ty téměř celé tři roky až na krátké úseky štěstí, jsem se trápil. Neustále rozchody, ktere iniciovala většinou JJ mi ubíraly síly, abych cokoliv mohl vybudovat.
Když už se mi to povedlo přišel další "Atak netrpělivosti JJ" a ten mne srazil zpátky do polohy prosebníka a já místo, abych budoval vztah tak jsem vydával síly na jeho obnovování.Její netrpělivost nás vždy srazila na začátek.
Pokaždé jsme se rozešli a já hledal cestu zpátky.
Tentokrát jsem po měsičním bydlení S JJ, kdy jsem nezvládl jeji neustalou zamračenou náladu jsem odešel. Přesto jsme hledali ještě cestu jak dál.
No a když jsem měl záchvat anginy pectoris, nebo co to bylo za svinstvo možná jen ROZHOZENÁ PSYCHIKA a den po tom kdy jsme společně s JJ PRO MNE kupovali auto a já to na druhý den zrušil ze strachu, že splátky budou příliš vysilujíci měla toho JJ dost a ukončila naš vztah. Tentokrát na dobro.

Takže jsem tam, kde po rozchodu z LIANOU .
Myslel jsem, že jsem našel vJJ ženu po zbytek života a se kterou si budeme navzájem poskytovat OPORU.
Jak se ukázalo malichernosti a zvady zvítězily nad LÁSKOU.
PŘESTO SI POŘÁD MYSLÍM, ŽE V ŽIVOTĚ JE LÁSKA TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ.
Více než cokoliv jiného, více než peníze,domy, koníčky a tak jsem ji napsal v jedné sms:

Většina žen by dala všechno za to,
aby našla muže, který je bude milovat a odpouští mu jeho chyby.
Ty hledáš chyby a opoustíš muže, který tě miluje.

JzM

Můj život je téměř u konce i když jsem slyšel nedávno, že šedesát je střední věk a další LÁSKA už nebude. Každý kdo to zažil, ví jak je snadné najit si ženu a těžké najít si LÁSKU .
Jájou to bylo, jako blesk s čistého nebe.Blesk, který udeřil, když jsme se poprvé líbali v autě, ale neměl dost energie na to, aby z nás obou odstranil NÁNOSY MINULOSTI.


Poslední polibek

11. května 2013 v 14:58 | JzM |  Jája a Já

Poslední polibek pro JJ

Jsem šaman plný touhy,
ukojí ji polibek pouhý.
V dešti i na slunci
v autě i venku,
nalej mi jich
MÁ MILÁ
plničkou sklenku.
S potěšením budu s ní pít,
pocely ti dávat,
když s okénka
naposledy
budeš mi MÁVAT

Dvě úrovně bytí.

11. května 2013 v 7:33 | JzM |  Esoterika

Dvě úrovně bytí ...Svět kolem nás je příliš složitý, aby jsme jen chápali těmi několika smysly které máme.
Slovo má obrovskou moc a když ho člověk vypustí žije si vlastním životem v hlavách lidí, kterým je určeno, nebo taky v hlavách lidí, pro které určeno není.Prokletí je fenomen o kterém přemyšleji esoterici na celém světě. Existuje, nebo ne.
Já říkám ano a mohu o tom podat TRANSCEDENTNÍ důkaz :
Transcendentní zkušenost je to, co přesahuje hranice možné zkušenosti (hranice světa jevů) a je nedostupné teoretickému poznání. BRZY NA BLOGU PROKLETÍ A PANENKA WOODU
Jenže teď ráno musím do práce a tak kafe a žádné složité jevy v hlavě.


Už nikdy.

10. května 2013 v 6:53 | JzM |  Jája a Já

Stres, který zažívám je tak silný, že mne rozvibruje, jako housenku nabodnutou na špendlík.
Je čas stáhnout krovky a odejít do ústraní.Uvažoval jsem sice o sebevraždě, ale na to jsem příliš zbabělý.
Přece jen jsou ještě některé drobné radosti, které mi zbývají.Jezdím na motorce krmit labuťě,Byl jsem dvakrát hrat pinec.
Mám práci a svůj počítač.Zkusil jsem si život s Jájou a i když to byl emocionálně vypjatý měsíc bylo to z osobou, se kterou jsem chtěl žít...Nezvládli jsme to(hlavně Já) a tak odcházím tam, kde jsem měl odejit už dávno. Poradit se s profesionálem.
Hezké ráno a snad není ještě všem dnům konec.
Na "stará" kolena mám problémy s ženskou (nebo, že by se sebou).To jsem netušil, jak to s člověkem zamává.
Zatracený Bypass ...který mi vrátil "mládí"....Dobré ráno vůbec se mi nechce do práce. Sednout na Yamahu a odjet neznámo kam.
Nechat za sebou všechny ty nekritické ženské, které neví co chtějí a myslí si, že muž je nějaká věc na jedno použití. Že nemá city, jako člověk.
Mám chuť se opít do němoty.

zRaje do Pekla

6. května 2013 v 20:51 | JzM |  Jája a Já


Nepomohlo mi zrušení blogu, ani přistěhováni se k přítelkyni...pořád je něco, co není správně...vlastně všechno JI není správně a když už se něco povedlo tak zase způsob provedení a forma nebyly správné.

ŽENY NEVĚDÍ CO CHTĚJÍ A NEDAJÍ POKOJ DOKUD TO NEDOSTANOU.