Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Smrt na jazyku.

17. dubna 2013 v 7:42 | JzM |  FejetonkyPondělí 15.4.2013
Jsou tři hodiny v noci a já se probouzím neklidný, jako moucha v pavučině. Sedám do auta a jedu, jako vždy, když se mi něco stane do NONSTOP TESCA. Dýchání se mi zhoršuje a já lapám po dechu, jako potápěč, kterému došel kyslík. Voda, kterou jsem si koupil, se zasyčením vnikla do mých útrob, ale potíže se nezmírnily. Tabletka nezabírá ani po půl hodině, a tak si beru další čtvrtku. Při mé nechuti k tabletkám je to nadlidský výkon. Do rána se pohybuji po silnicích a teprve s nastupujícím svítáním se dýchání pomalu zlepšuje, ale mění se na docela silnou bolest na hrudi. Když slyším z rádia, jak létají sanitky, sem a tam, a že to má na svědomí počasí, vůbec mne to neuklidní. Byly doby, kdy jsem si liboval ve vedru i mrazu.
Teprve dnes 27.4. po 14 dnech, kdy se konečně potíže upravily a mi se začalo dobře dýchat, (možná to je tím, že jsem našel doma knížečku s akupresurními body a už třetí den si stimuluji dráhu plic a srdce) uvažuji co to bylo. Astmatický záchvat, nebo angina pectoris, psyché, nebo infarkt. Celý ten den jsem močil, jako vzteklý pes, který značkuje své teritorium a tipuji, že jsem shodil tak čtyři kila. Tentokrát jsem Hrobníkovi z lopaty unikl, ale otevřelo mi to oči, že příště už to může být naposled. Zítra se má zase ochladit
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cerolline Cerolline | Web | 29. dubna 2013 v 21:26 | Reagovat

Uff, tak to ti nezávidím. Ale máš to skvěle napsané.
Každopádně já nevím, co to mohlo být. Ono to mohlo být i ze stresu, jestli jsi nějaký v poslední době měl, nebo ti něco nesedlo. Jestli se to bude opakovat, tak bych buď zašla k doktorovi, nebo jestli doktory v lásce nemáš, tak se uklidnit, odpočívat, nebo najít spoušteč, který ti to provádí. Moje téměř půlroční šílená migréna byla způsobena nadměrným posloucháním hudby ze sluchátek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama