Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Seznámení s Lianou

21. listopadu 2012 v 17:25 | Johanz z Mallevilu |  Sedm koček v posteli.
LIANA...FEMME FATALE

Listopad 2008

Červený Coltík ukrajuje kilometr za kilometrem z předem dané trasy. Vjíždím do příměstské čtvrti a začínám bloudit mezi rodinnými domky. Trasa jeta poprvé, je pro mne velkou záhadou. Když už po třetí projíždím stejnou ulicí a neodvratně se blíží čas schůzky, začínám být mírně nervózní. Nedá se nic dělat. Beru mobil a mačkám ikonu Li.Na druhé straně je chvíli ticho a pak se ozývá.
"Prosím?"
Jemný, melodický, sametem podbarvený hlas mne ihned zaujal.Vyslovil jsem svou prosbu o navigaci. Další už šlo, jako po drátku a já byl nasměrován do slepé uličky. Vystoupil jsem s auta a čekal co se bude dít. Růžový domeček s upraveným okolím nasvědčoval tomu, že se jeho majitelka o něj pečlivě stará.Za plotem poštěkával zlatý Labrador a dával najevo svou spokojenost se světem.
Dveře se otevřely a já v nich uviděl krásnou bytost v hráškově zeleném kabátku, ke kterému byly sladěny i ostatní doplňky včetně deštníku a bot. Beze slov s pokleslou bradou jsem otevřel dveře u spolujezdce a nabídl Li místo k sezení.
Restaurace s krbem a umělými stromy nás vítala přívětivou vůní domácí kuchyně.Na doporučení majitele si daváme kuřecí medailonky v bramborovém těstíčku a perlivá Coca cola v láhví zahájuje příjemné odpoledne. Řeč plynula sama od sebe, jako by jsme se znali už velmi dlouho.Li má obrovský rozsah obecných znalosti a dá se s ní mluvit téměř o čemkoliv.
Z obědu jsme zamířili k nedaleké zoologické zahradě, kde jsme pokračovali v navazování kontaktu. V pavilonu opic se Li vyjímala, jako královna.
Opice, když ji uviděly, začali radosti vřeštět.Svou barevností jim připomínala odkud pochází.Džungli
Fotoaparát blýskal fleší, a světla bylo tolik, jako kdyby se kolem hnala tropická bouřka . Den se pomalu chýlil k soumraku, když jsme zamířili k autíčku vonícímu novotou. Před domem Li vystoupila a pohlédla na mne dlouhým pohledem.
"Nechceš jít na kávu?" Zeptala se.
Rozpačitě jsem se na ni zadíval a řekl jsem.
"Ne dnes ne už pojedu domů."
Li pokrčila lehce rameny, přistoupila ke mně a políbila mne jemně na rty. Její štíhlá postava se ztratila v obrysu dveří, ve kterých už poňuchával její labrador Filípek.
Nastartoval jsem motor Coltu, vyjel se slepé ulice a ještě než jsem dojel do první zatáčky už jsem se bil do hlavy, že jsem její pozvání nevyužil.
Její vůně mne dostala....

Byl jsem nenavratně ztracen.

Ps:Později jsem se dozvěděl, že to byla Euphorie od Kevina Claina

ZÍTRA SEZNÁMENI S JÁJOU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama