Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Samota při odchodu na druhý břeh.

28. listopadu 2012 v 11:36 | Johanz z Mallevilu |  TÉMA TÝDNE.Jeden člověk je tady jedním z nejpovolanějších o tom mluvit.Moje žena, která se setkala se smrtí a hlavně s umíráním snad stokrát ve své práci.Ta, jak já říkám Valentina Dobrotivá mnohokrát viděla odcházet duši s těla.Mnohokrát slyšela odcházející na druhý břeh volat maminku.Zvláštní je že za celou tu 30 letou praxi ještě nikdo nevolal tatínka. Podle mne v okamžiku umírání...Matrix přepisuje matrici ,která je tvořena naším životem, do jiného Formátu( aby se informace z našeho života neztratily a tak byly zachovány pro náš další život) nebo pro další generace. To, že tady existuje zpětná vazba už nikdo nezpochybní.

Není pravdou, že lidé kteří umírají potřebuji kolem sebe mít ty, které mají rádi. Zdržuje je to při jejich odchodu a vrací je to zpět...pláč,vzlyky,depresivní prostředí brání duši v klidu odejít a smířit se s tím že odchází.....znáte ten pocit, když unaveni usínáte a kolem se pořad něco děje....tak je to totéž. Proto tu samotu....odchod jen se zpovědníkem, nebo citlivým zaměstnancem hospice, je vhodný. Mnoho umirajících si počká na moji ženu a teprve na její směně umírají je to jejich dobrá víla smrti. Ještě něco...i když srdce zastaví svou činnost duše podle některých mythologii odchází s těla deset dní....proto nehovořte o mrtvých v jejich přítomnosti, jako o mrtvých ale mluvte k nim, jako by ještě žili...ve skutečnosti ještě vnímají, ale nevolejte je zpátky......ps. Neurychlujte pohřby.

Už mlčím protože se dostávám mimo rozsah tohoto blogu a pro mnoho lidí by to bylo už dost nesrozumitelné. vždyť i já tápu a domýšlím. Jenže mé zážitky hovoří samy za sebe. JzM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama