Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

První milování...Wanda 1.část

28. listopadu 2012 v 19:50 | Johanz z Mallevilu |  Sedm koček v posteli.
Rozpracováno....

Je pátek večer a na krajinu mezi domy začíná sedat šero.Mirek odešel za Májou ještě v době, kdy jsem já vytlačoval zadek do sedačky rychlíku z Prahy do Ostravy.Tam někde v díře zvané Čížkovice jsem stavěl cementárnu. Oblékám si červené trenýrky, nejčastější to spodní prádlo a šedé manšestrové kalhoty Wrangler. Bilé tričko zakrývá mou, tehdy ještě ratichistickou hruď. Přesto že se ještě pravidelně neholím, přece to jen zkouším z otcovým strojkem na holení, do kterého se dávají žiletky ASTRA. Několik krvavých šrámu vytvoří dojem a můj obličej, zmužní jako domorodci, který proléza trnité houští.Beru si čisté ponožky a s odporem nazouvám smrdící tenisky.Kolikrát mi připadalo když jsem byl u někoho na návštěvě že se mi musely do kecek vyčurat kočky.Strkal jsem nohy pod židli myslíc si, že vzdálenost od mého nosu rozptýlí ten puch.Teprve po nějaké době jsem zjistil, že to je zaviněno materiálem tenisek z názvem BAREX, který je absolutně neprodyšný.

Po cestě k tramvaji jsem potkal pár kámošů, kteří mne stahovali do hospody, kam jsem chodil když jsem přijel vždy na sobotu a neděli domů. Divili se mé (ne)oholené tváři a potutelně se docela nahlas řehtali.Samozřejmě se v partě vědělo, že mám novou holku, protože tady se neudrželo ani to že jsme pili na pomníku uprostřed hřbitova rum. Igor ta velká drbna naši party musel vždycky všechno vyslepičit doma.Trest přicházel v zápětí.

V Zábřehu jsem použil osvědčenou cestu přes popelnice a dostal jsem se do objektu nemocnice. Času bylo dost, protože Wanda dělala do desíti hodin v neurologickém pavilonu. Otevřela mi na zazvonění , krásná ve své uniformě zdravotní sestry s nezbytným odznakem na hrudi. Líbali jsme se mezi ampulkami s krví a plnou skříní léku pro neurologické pacienty. Občas jsem se probral s omámení, když zazněl zvonek s pokoje a Wanda musela plnit svoji roli . Ve tři čtvrtě na deset ji přišla vystřídat noční směna a my mohli odejít.Srdce už mi teď hrálo nokturno a já se začínal potit.V mém životě už proběhlo několik podobných pokusů a vždy s nevalným úspěchem.
Kráčíme ruku v ruce nahoru po starých teracových schodech, po kterých už kráčelo mnoho páru před námi.Za dveřmi pokoje ve kterém bydlí Majka, slyším Mirkuv nenapodobitelný hlas a její smích. V pokoji u Wandy mne zaujme velká koláž, složená z herců a zpěváků , visící nad pelesti postele. Sedám si na okraj matrace a chvěji se jako vesnický ratlík.Wanda odchází dlouhou chodbou do společných sprch, aby se sebe smyla nános směsi nemocničních pachu. Přišla v růžovém župánku vonící mýdlem a mládim svých jednadvaceti let.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama