Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Je to rebel, ritualista a novátor.

17. listopadu 2012 v 8:25 | Rebeka |  Rebeka
Jak mne vidí přátele.

Můj osobní názor na "osobnost" pana JzM

Na první pohled velmi charismatický člověk - dojem silné a soběstačné osoby.
Je v neustálé interakci se svým prostředím. Tato interakce probíhá rovněž směrem navenek a je to působení reciproční (vzájemný). Tato osoba je svým okolím ovlivňována, formována a vědomě či nevědomě do svého okolí zasahuje. Má značně vyvinutou funkci dynamickou a strukturální (motivační a organizační). Je to osoba, která která vykazuje všechny rysy osobnosti s maximální výrazností .
Je to člověk, který svoji osobnost má založenou na vzájemných poměrech mezi neuroticizmem, psychoticizmem,
a introverzí a inteligencí. Výsledkem je hierarchicky uspořádaný osobnostní typ a tak se i projevuje:
Je to specifické, nečekané chovaní i v běžných situacích, které u něho záleží na okolnostech, prostředí a osobami se kterými se stýká. Toto všechno vyplývá i na základě prostředí do kterého se dostane.
Na základě vypozorování mohu konstatovat, že se jedná o typické vlastnosti a reakce které kolidují střídavě mezi napětím , a to mezi společenskými i osobními hodnotami a limitovanými prostředky z čehož většinou pramení jeho vztah ke konformismu, sociálnímu reformismu.Je to rebel, ritualista a novátor. Zařazuji jej do typu mezomorfní, s převahou mezodermu, tj. střední zárodečné vrstvy - silné kosti a svaly, těžká, mohutná postava, pevné držení těla; provázeno energičností, hlučností, zálibou ve sportech, pohybu, cvičení;
Temperament somatotonní.. tj..aktivní, energický, touží po moci, sebeuplatnění, může být agresivní. Je to rozený sangvinik, city lehce vznikají i zanikají, rychle se střídají a nejsou příliš intenzivní i když se domnívá, že jsou stálé, trvalé.Je veselý, společenský, nestálý a působí dojmem optimisty.Dovede zaujmout a přesvědčit.
Tento člověk si za mnoho svých životů nastřádal v těle i duši jednak mnoho energie, ale také negativních zážitků, které si myslím pramení z jeho dětství a dospívání.Je v něm mnoho negativních zážitků, zkušeností, vzpomínek, traumat, šoků, zranění, ublížení,bloků, překážek, vazeb a pout, které jej provází celým životem. Neustále něco hledá a navazuje vazby a pouta a snaží od odbourání vazeb s negativními silami a dušemi.
Tento člověk potřebuje mít hodně lásky, harmonie, kterou neustále hledá.
Nerad si přiznává , že nemá pravdu a vždy si přeje mít nadvládu nad osobami se kterými se stýká.Pokud přizná svoji vinu, vinu, vždy si to u sebe zdůvodní a okomentuje.
Jeho život je plný převratů, nedorozumění, rozchodů i když do svých vztahů dává svoji celou osobnost, avšak pro druhé je to jen touha prosadit svoje city, plány a tužby.Jen silná osobnost dokáže ovládnout jeho EGO, avšak pokud tento vztah vydrží a neodejde z něho sám.
Jeho představy o štěstí jsou plné paradoxů. Dobře ví, že jsou věci, které mu štěstí nepřinesou, ale chová se, jako by tomu nevěřil. To štěstí je jenom v jeho myšlenkách? Myslí na krásné věci, myslí na hrozné věci, nemyslí na nic . Není pro něho lehké přijmout, že i ty nejdokonalejší plány jsou jen plány a to, co často rozhoduje o jeho budoucnosti .. Pokud ale vezme tento fakt v úvahu, může se mu život nesmírně zjednodušit.
Nejdůležitějším a nejprospěšnějším je, aby JzM poznal sám sebe hlavně obsah svého nitra (hlavně negativní) svého mnoha životního balíčku a karmy, které jsou jeho součástí. Tudy vede cesta k vysvobození a dosažení jeho kvalitního života v Bezpodmínečné Lásce.
Hledat bude celý svůj život a tak si dokazovat svoji silnou osobnost, charisma i touhu být šťastný.

REBEKA

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama