Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Listopad 2012

Seznámení s Wandou

20. listopadu 2012 v 21:29 | Johanz z Mallevilu |  Sedm koček v posteli.

WANDA...FEMME FATALE

1975

Přestalo pršet a Já s Mirkem jsme opustili přívětivý úkryt činžovního domu, v jehož vyhřátém vchodu jsme se ukryli před deštěm, zaplavujícím ulici bahnem z polí. Kapky padající z listí nás skrápěly a vracely se zpět do koloběhu přírody. V té době ještě Nemocnice v Zábřehu stála opuštěná mezi několika domy v lukách. Bylo po žních a letní bouřka se přehnala stejně rychle, jako přišla. Vzduch osvěžený ozonem voněl nedalekým lesem, ve kterém jsme jako kluci honili veverky.
"Dej pozor ta popelnice se viklá tak ať nesletíš"
Řekl Miroslav, jinak zvaný Miro můj nejlepší kámoš.
Vyskočil na popelnici a počkal na mne, až se vyšplhám za ním. Opatrně jsme nahlédli přes zídku, kterou byl výklenek na popelnice obezděn, jestli nespatříme nočního hlídače. V nemocnici končila odpolední směna. Uviděli jsme jen pár sestřiček pospíchajících za svými povinnostmi a vystřídat své kolegyně. Dva skoky, jako když kamzík skočí se skály a rázem jsme byli součásti nemocnice a nikdo nemohl říct, že tady nepatříme. Teď už bez krytí jsme mířili k domovu sester, ve kterém bydlelo snad 160 více či méně krásných koček. Byla to taková přestupní stanice pro holky s širokého dalekého okolí, než se vdají a dostanou byt. Výjimečně tam byla sestřička starší 25 let. Mirková milá, za kterou jsme měli oba zamířeno, bydlela v prvním patře a Mirek mne navnadil na její pěknou spolubydlící.

´Tuk ťuk ťuk...dveře pokoje vpravo od schodiště se otevřely a Mirkovo děvče nás přivítalo s úsměvem.
"Pojďte dál" řekla, chytila Mirka za ruku a vtáhla ho do pokoje. Mne nechali opuštěně stát na chodbě a už se za dveřmi pusinkovali. Rozpačitě jsem zakašlal a vstoupil dovnitř.
"Len si sadni" Zahutorila Mája svým slovenským dialektem holky ze Skalitého.
Jediné volné místo bylo u stolečku, u kterého sedělo mladé štíhlounké děvče a četlo knihu.
"Mohu si přisednout?"
Zeptal jsem se mladé ženy, jejiž hlava byla zakrytá dlouhými hnědými vlasy tak, že ji nebylo vidět do obličeje.

Zvedla ji a já jsem uviděl ty největší a nejkrásněji modrozelené oči ve svém životě. Poklesla mi čelist tak, že jsem vypadal jako vánoční kapr čerstvě vytažený z vody. Můj sesun na židli připomínal spíše přistáni letadla, kterému se neotevřel podvozek.
"Zdeněk"
Zablekotal jsem přiškrceným hlasem dusícího se potápěče, kterému praskl ventil dýchacího přístroje.
"Wanda" Odpověděla klidným hlasem. Bylo vidět, že má zkušenosti s jednáni s pacienty a seznámeni, pro ni není tak stresující, jako pro mne. Upřel jsem na ni své modré pomněnkové oči a vpil se do jejich pohledem. Nepromluvili jsme ani slovo a byli jsme lapeni v osidlech lásky. "Tento vzácný okamžik vznikajícího pouta přerušil Mirek svou necitlivou poznámkou.
"Vstávat mládeži jdeme do Šentala" S námahou jsme od sebe odtrhli oči a vstali. V žaludku mi pochodovaly stresové hormony v rytmu, kterým oznamuje příroda začátek nového cyklu a já vykročil, jako slepý, hluchý a němý za Wandou.
Byl jsem nenávratně ztracen.

ZÍTRA SENÁMENÍ S LIANOU

Pravda

20. listopadu 2012 v 8:49 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
Říkat pravdu je snadné...i když slůvka jsi hajzl o pravdě nic neříkají spiše prostotě či sprostotě. To že pravda může mít devastující vliv a není tak snadné ji slyšet člověk zjistí až mu ji lidé začnou říkat do oči. Jak napsala moje internetová přítelkyně Rebeka...žena musí byt především ženou....
cituji:Vždyť spousta mužů odešla od svých manželek ....našli si novou ženu a hlavně v tom byl i sex ...ale to by ještě musela být chytrá a pěkná.
Ano to je to co ti chybí Laskavost....Nesváděj to na těžký život.....to se musi učit....
Jo a ještě něco...Jsi rozmazlená holka...máš všechno co potřebuješ...máš mnohem víc než spousta jiných žen, které maji daleko nižší příjem a taky jsou zapojeny 24 denně. Nejen, že se starají o děti a vaří a perou a a a ale ještě chodí do práce. Jedno jsem ti řekl...nikomu nic nezávidím a už vůbec ne starost o postižené dítě.
Pláčeš kolik ti dá dcera práce a děláš to co jiné matky....co je navíc je .

Pozitivní myšlení.

20. listopadu 2012 v 7:33 | Johanz z Mallevilu
Musím zmobilizovat všchny síly, které jsem nahromadil ve svém životě, abych se dostal z těch problémů, do kterých jsem zabředl vlastní hlouposti a neumětelstím. Nikdy nepoznám co vlastně žena chce. Mé vidění světa je zúženo tím, že žiji ze dne na den, protože už nechci stavět dům a mít pět děti. Jediné co je pro mne rozhodující je pocit pohody, Vrátím se k Mantře. Opakování pozitívních slůvek mne dostane zpět do pohody. Bohužel slovo láska vyřazuji z pozitivních slov .Nic mi v životě neubližilo tolik jako láska k poslední ženě . Láska je devastující a zničující. Šťasten ten kdo ji nepoznal.

zRaje do pekla s Jájou

20. listopadu 2012 v 0:52 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já


Tak to jsem měl asi předtuchu, když jsem PŘED TŘEMI LÉTY NAZVAL SVŮJ -sBLOG- na Seznam.cz "zRaje do pekla"
Pozvolný pád, který jsem zažil při rozchodu s Lianou je nic proti tomu co zažívám s Jájou...
To je to pravé "zRaje do pekla". Ne jednou, ale dvacetkrát za ty dva a půl roku.Po relativních obdobích klidu a milování nastoupil rozchod a trápení a výčitky,kterým ty jsi říkala pravda.
Nahoru dolů.Z ráje do pekla a zpět.Jednou desetkrát, dvacetkrát.

Jájo napsala jsi mi, že jsem cvok a nebezpečný blázen...Mnohokrát, když jsi mne napadala svými slovy jsem si říkal ...to přece nejsem já o kom ona mluví...Mnoho lidí posuzuje ostatní podle sebe. Co ti vadí Jarko....že jsem sečtělý, "chytrý", že píšu svůj blog, že domluvím se z lidmi?
Zamilovala jsi se do člověka, který představuje vše to co ty nenávidíš. Jedno ti můžu říct, udělala jsi všechno proto, abys ve mně moji lásku k tobě zničila. Svým šťouralstvím, kňouráním, naříkáním nad osudem, neustálým napadáním mé osoby, kterému jsi ty říkala mluvení pravdy. Došlo to tak daleko, že jsi mi navrhla, abych se léčil. Proč? Proto, že TY se mnou nemůžeš vydržet (ty nemůžeš vydržet sama se sebou)...mám se změnit jen proto, aby jsi měla pocit, že jsem někdo jiný???V tvých očích lepší??? Jak jsem pochopil očekáváš od muže bezpodmínečnou poslušnost.Jako ve válce.Ještě v sobotu, když jsme uklízeli jsi řekla, budeš poslouchat. Měl jsem u tebe menší hodnotu než tvoje poslední kočka.
Včera jsi mi řekla, že tě pronásleduji to se jmenuje STALKING...říkal jsem ti ať zavoláš policii co řeknou na to že tě dnes pronásleduje muž, se kterým jsi den před tím úspěšně pomilovala....Možná by časem došlo i na to,že obtěžuji tvojí dceru. Byla to přece tvoje první myšlenka na lanovce ve Špindlu, když ti syn volal ,že Danka je nějaká divná. Nakonec se ukázalo, že jen nepochopila moje slova, aby ti nevolala častěji než třikrát za den. No a tvoje slova, když ti zmizely peníze se šuplíku tak tě napadlo jestli jsem je nevzal JÁ. Ne nevzal udělej si pořádek v hlavě za co jsi je utratila. Tvá výčitka, že nepomáhám při malování a netahám těžké věci..tvůj syn, božátko musel tu skříň vzít na té těžší straně...v jeho věku jsem tu skříň unesl sám. Moc jsem vytrpěl tvojí pravdomluvností hraničící se prostotou. Mohl bych ještě napsat stovky věcí, kdy jsi projevila svojí absolutní netoleranci.

Včera jsem ti řekl, že jsem byl 80 procent svého života šťastný a na otázku proč se tak usmívám jsem se tě zeptal proč se tak mračíš.Odpověděla jsi protože taková jsem...Já odpovídám stejně...usmívám se proto, že takový jsem.

Nechci žít v království, kde je zakázáno zpívat i kdyby bylo celé ze zlata.Mám na rozdíl od tebe život rád...nejen kočky, ale i lidi, malé dětí, mentálně postižené pacienty u manželky v práci, prostě život. líbí se mi mravenci v mraveništi a květiny u mne na terase, libí se mi měsíc v úplňku, Moravice v létě,jízda na motocyklu, ale i Bocca, kterou hraje tvoje dcera, i to divadlo, ve kterém jsme byli a já ti usnul na rameni. Život je pestrý a každý si na něm může najít něco krásného.

Nikdo ti nepomůže Jájo ,žádný psycholog ani psychiatr, žádný vztek ani zášť. Všechno je v NÁS a jen soustavnou práci sami na sobě docílíme vnitřního klidu. Málem se ti podařilo mne rozhodit, ale můj " klid"se mi podařilo zakotvit hodně hluboko v duši I KDYŽ SE TO NA POVRCHU NEZDÁ jak už napsala Rebeka...nasávám chování svého okolí. S mentálama mentál s doktory doktor. Je vtom hloubka studia tisíce knih a vcítění. Přiznávám někdy je to těžké a u tebe se mi to nepovedlo. Někdy mi připadalo, že jsi posedlá zlým duchem.


Ps: Milováni a líbání, které tak miluji a to, že jsem se do tebe po dlouhém hledání zamiloval, mne u tebe drželo tak dlouho. Že to není snadné poznáš sama až budeš hledat. Snad se ti to povede, ale bojím se, že při tvé nenávisti k mužům (tvoje slova) tvé náročnosti(bohatý,krásný,poslušný), to bude nadlidský úkol. Protože platí obecně a mohu ti to doložit i fakty,svědectvím) že skutečné dobří muži jsou buď ženatí, nebo mrtví.No a bohatí mají mladé ženy, nebo milenky. Kdo již jednou prošel kolotočem rozvodu si už dá sakra pozor, aby "nenaletěl" a přetvařovat se ženy moc dlouho nedokáží...viz tvoje první facka, kterou jsem dostal od tebe za tři týdny od seznámení. Nebo to tvoje "kurva, kde to zastavuješ" no tak bych mohl pokračovat.

Ty Má milá nepotřebuješ k sobě citlivého LVA, ale Hrocha no a ten zase bude milovník na prd, ale dokáže vymalovat jednou za pět let byt. Ovšem bude s ním hroší nuda.

Bez fantazie, bez emocí, bez lásky je milování pouhý SEX a toho je všude plno.

Pro Makovou panenku napsal Zdeník.

Vím, že to nemáš ráda, jako spoustu věcí , ale neodpustím si obligátní.

Good Luck my love one.

Přes všechno opět musím prohlásit, že 80 procent času s tebou jsem byl šťastný....ale to je popsáno, celé, v rubrice Jája a Já

JzM alias Zdeník

"zRaje do pekla" s Jájou

18. listopadu 2012 v 22:10 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já

Milujte Vášnivě a vroucně.
Můžete být zranění,
ale je to jediný způsob, jak žít naplno

Tak to jsem měl asi předtuchu, když jsem PŘED TŘEMI LÉTY NAZVAL SVŮJ -sBLOG- na Seznam.cz "zRaje do pekla"
Pozvolný pád, který jsem zažil při rozchodu s Lianou je nic proti tomu co zažívám s Jájou...
To je to pravé "zRaje do pekla". Ne jednou, ale dvacetkrát za ty dva a půl roku.Po relativních obdobích klidu a milování nastoupil rozchod a trápení a výčitky,kterým ty jsi říkala pravda.
Nahoru dolů.Z ráje do pekla a zpět.Jednou desetkrát, dvacetkrát.

Jájo napsala jsi mi, že jsem cvok a nebezpečný blázen...Mnohokrát, když jsi mne napadala svými slovy jsem si říkal ...to přece nejsem já o kom ona mluví...Mnoho lidí posuzuje ostatní podle sebe. Co ti vadí Jarko....že jsem sečtělý, "trochu chytrý"někdy vtipný, že píšu svůj blog, že domluvím se z lidmi?
Zamilovala jsi se do člověka, který představuje vše to co ty nenávidíš. Jedno ti můžu říct, udělala jsi všechno proto, abys ve mně moji lásku k tobě zničila. Svým šťouralstvím, kňouráním, naříkáním nad osudem, neustálým napadáním mé osoby, kterému jsi ty říkala mluvení pravdy. Došlo to tak daleko, že jsi mi navrhla, abych se léčil. Proč? Proto, že TY se mnou nemůžeš vydržet (ty nemůžeš vydržet sama se sebou)...mám se změnit jen proto, aby jsi měla pocit, že jsem někdo jiný???V tvých očích lepší??? Jak jsem pochopil očekáváš od muže bezpodmínečnou poslušnost.Jako ve válce.Ještě v sobotu, když jsme uklízeli jsi řekla," budeš poslouchat". Měl jsem u tebe menší hodnotu než tvoje poslední kočka.

Včera jsi mi řekla, že tě pronásleduji (chyběla jsi mi) to se jmenuje STALKING...říkal jsem ti ať zavoláš policii co řeknou na to, že tě dnes pronásleduje muž vedoucí na vodítku Yorkšhirského teriera a se kterým jsi den před tím úspěšně promilovala noc....Možná by časem došlo i na to,že obtěžuji tvojí dceru. Byla to přece tvoje první myšlenka na lanovce ve Špindlu, když ti syn volal ,že Danka je nějaká divná. Nakonec se ukázalo, že jen nepochopila moje slova, aby ti nevolala častěji než třikrát za den. No a tvoje slova, když ti zmizely peníze se šuplíku tak tě napadlo jestli jsem je nevzal JÁ. Ne nevzal udělej si pořádek v hlavě za co jsi je utratila. Tvá výčitka, že nepomáhám při malování a netahám těžké věci..tvůj syn, božátko musel tu skříň vzít na té těžší straně...v jeho věku jsem tu skříň unesl sám. Moc jsem vytrpěl tvojí pravdomluvností hraničící se sprostotou. Mohl bych ještě napsat stovky věcí, kdy jsi projevila svojí absolutní netoleranci.

Včera jsem ti řekl, že jsem byl 80 procent svého života šťastný a na otázku proč se tak usmívám jsem se tě zeptal proč se tak mračíš.Odpověděla jsi protože taková jsem...Já odpovídám stejně...usmívám se proto, že takový jsem.

Nechci žít v království, kde je zakázáno zpívat i kdyby bylo celé ze zlata. Mám na rozdíl od tebe život rád...nejen kočky, ale i lidi, malé dětí, mentálně postižené pacienty u manželky v práci, prostě život. líbí se mi mravenci v mraveništi a květiny u mne na terase, libí se mi měsíc v úplňku, Moravice v létě, jízda na motocyklu, ale i Bocca, kterou hraje tvoje dcera, i to divadlo, ve kterém jsme byli a já ti usnul na rameni. Život je pestrý a každý si na něm může najít něco krásného. Je nehledám ve všem negaci a věřím v dobro pořád jsem čekal, kdy u tebe zvítězí....nedočkal jsem se. Co je ale hlavní...mám rád sám sebe(BUDHA)...jen tak mohu mít rád druhé lidi.

Nikdo ti nepomůže Jájo, žádný psycholog ani psychiatr, žádný vztek ani zášť. Všechno je v NÁS a jen soustavnou práci sami na sobě docílíme vnitřního klidu. Málem se ti podařilo mne rozhodit, ale můj " klid" se mi podařilo zakotvit hodně hluboko v duši I KDYŽ SE TO NA POVRCHU NEZDÁ, jak už napsala Rebeka...nasávám chování svého okolí. S mentálama mentál s doktory doktor. Je vtom hloubka studia tisíce knih a hlavně mého vcítění. Přiznávám někdy je to těžké a u tebe se mi to nepovedlo. Někdy mi připadalo, že jsi posedlá zlým duchem.Ps: Milováni a líbání, které tak miluji a to, že jsem se do tebe po dlouhém hledání zamiloval, mne u tebe drželo tak dlouho. Že to není snadné poznáš sama až budeš hledat. Snad se ti to povede, ale bojím se, že při tvé nenávisti k mužům (tvoje slova) tvé náročnosti(bohatý,krásný,poslušný), to bude nadlidský úkol. Protože platí obecně a mohu ti to doložit i fakty, svědectvím) že skutečné dobří muži jsou buď ženatí, nebo mrtví. No a bohatí mají mladé ženy, nebo milenky. Kdo již jednou prošel kolotočem rozvodu si už dá sakra pozor, aby "nenaletěl" a přetvařovat se ženy moc dlouho nedokáží...viz tvoje první facka, kterou jsem dostal od tebe za tři týdny od seznámení. Jenže to už jsem byl do tebe beznadějně zamilovaný. Nebo to tvoje "kurva, kde to zastavuješ" no tak bych mohl pokračovat.

Ty Má milá nepotřebuješ k sobě citlivého LVA, ale Hrocha, no a ten zase bude milovník na prd, ale dokáže vymalovat jednou za pět let byt. Ovšem bude s ním hroší nuda.

Bez fantazie, bez emocí, bez lásky je milování pouhý SEX a toho je všude plno.

Pro Makovou panenku napsal Zdeník.

Vím, že to nemáš ráda, jako spoustu věcí , ale neodpustím si obligátní.

Good Luck Moje drahá.

Přes všechno opět musím prohlásit, že 80 procent času s tebou byl šťastný....ale to je popsáno, celé, v rubrice Jája a Já


JzM alias Zdeník

Ještě pár slov od Rebeky....

Vždyť spousta mužů odešla od svých manželek ....našli si novou ženu a hlavně v tom byl i sex ...ale to by ještě musela být chytrá a pěkná.

Jen silná osobnost dokáže ovládnout jeho EGO, avšak pokud tento vztah vydrží a neodejde z něho sám.OZVĚNA.

18. listopadu 2012 v 20:36 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já

Vše co nás potkává jsme kdysi zaseli.
Jen reakce málokdy následuje brzy po akci.
A tak výsledek vždy nevnímáme jako odezvu na konkrétní čin.
To co se nám děje nyní,a to,co už se stalo je následkem předchozího jednání či myšlení......

Co zaseji to sklidím.
Jak se do lesá volá tak se z lesa ozývá.

Je to rebel, ritualista a novátor

18. listopadu 2012 v 18:38 | Rebeka |  Rebeka
Na první pohled velmi charismatický člověk - dojem silné a soběstačné osoby.
Je v neustálé interakci se svým prostředím. Tato interakce probíhá rovněž směrem navenek a je to působení reciproční (vzájemné). Tato osoba je svým okolím ovlivňována, formována a vědomě či nevědomě do svého okolí zasahuje. Má značně vyvinutou funkci dynamickou a strukturální (motivační a organizační). Je to osoba, která která vykazuje všechny rysy osobnosti s maximální výrazností .
Výsledkem je hierarchicky uspořádaný osobnostní typ a tak se i projevuje:
Je to specifické, nečekané chovaní i v běžných situacích, které u něho záleží na okolnostech, prostředí a osobách se kterými se stýká. Toto všechno vyplývá i na základě prostředí do kterého se dostane.Je velmi příspůsobivý probíhajícím situacím.
Na základě vypozorování mohu konstatovat, že se jedná o typické vlastnosti a reakce, které kolidují střídavě mezi napětím , a to mezi společenskými i osobními hodnotami a limitovanými prostředky z čehož většinou pramení jeho vztah ke konformismu, sociálnímu reformismu.Je to rebel, ritualista a novátor. Zařazuji jej do typu mezomorfní, s převahou mezodermu, tj. střední zárodečné vrstvy - pevné držení těla; provázeno energičností, zálibou ve sportech, pohybu, cvičení;
Temperament somatotonní.. tj..aktivní, energický, touží po moci, sebeuplatnění. Je to rozený sangvinik, city lehce vznikají i zanikají, rychle se střídají a nejsou příliš intenzivní i když se domnívá, že jsou stálé a trvalé.Je veselý, společenský, nestálý a působí dojmem optimisty.Dovede zaujmout a přesvědčit.
Tento člověk si za mnoho svých životů nastřádal v těle i duši jednak mnoho energie, ale také negativních zážitků, které si myslím pramení z jeho dětství a dospívání.Je v něm mnoho negativních zážitků, zkušeností, vzpomínek, traumat, šoků, zranění, ublížení,bloků, překážek, vazeb a pout, které jej provází celým životem.
Neustále něco hledá a navazuje vazby a pouta a snaží od odbourání vazeb s negativními silami a dušemi.
Tento člověk potřebuje mít hodně lásky a aharmonie, kterou neustále hledá.
Nerad si přiznává , že nemá pravdu a vždy si přeje mít nadvládu nad osobami se kterými se stýká.Pokud přizná svoji vinu, vinu, vždy si to u sebe zdůvodní a okomentuje.

Jeho život je plný převratů, nedorozumění, rozchodů i když do svých vztahů dává svoji celou osobnost.
Jen silná osobnost dokáže ovládnout jeho EGO, avšak pokud tento vztah vydrží a neodejde z něho sám.
Jeho představy o štěstí jsou plné paradoxů.
Nejdůležitějším a nejprospěšnějším je, aby JzM poznal sám sebe hlavně obsah svého nitra (hlavně negativní) svého mnoha životního balíčku a karmy, které jsou jeho součástí. Tudy vede cesta k vysvobození a dosažení jeho kvalitního života v Bezpodmínečné Lásce.
Hledat bude celý svůj život a tak si dokazovat svoji silnou osobnost, charisma i touhu být šťastný.Přestupek.

18. listopadu 2012 v 9:28 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Modrý blíkajici nápís Stop, stop, stop a policejní automobil...mne zastihl,
když jsem ujížděl dnes v 0.30 domů, opět vyobcován a vyhozen z bytu JJ.
Tentokrát to bylo hned po milování.
"Co taky se samečkem, když splnil svoji roli."
Řekla Kudlanka nábožná a ukousla mu hlavu.


"Jaka je rychlost v obci pane řidiči???" Zní otázka policisty.
"Padesát?" Odpovídám s otázníkem v očích.
"Ano, a víte kolik jste jel?"ptá se přísně Přislušník
"Nevím"
"Přes křižovatku u Slovanu jste jel 111 km/hod"
"To snad ani není možné" říkám s děsem v očích a loučím se v duchu z řidičským průkazem."
Po nezbytné kontrole a prolustrování vozidla se ke mně policista blíží pomalým krokem a říká.
"Máte štěstí, že jsme neměli zapnutý radar,to by jsme vám vzali řídičský průkaz."
"Opět při mně stálo to příslovečné štěstí.Ještě že mi nedali fouknout do balonku.
Jsi štastný člověk, říkala Liana( Viz rubrika Titran a Natálie)
Jsi štastný člověk, říkala Jája (Viz rubrika Jája a Já)
"Tentokrát to vyšlo" Říkám JÁ,ale jak dlouho ještě?


Je to rebel, ritualista a novátor.

17. listopadu 2012 v 8:25 | Rebeka |  Rebeka
Jak mne vidí přátele.

Můj osobní názor na "osobnost" pana JzM

Na první pohled velmi charismatický člověk - dojem silné a soběstačné osoby.
Je v neustálé interakci se svým prostředím. Tato interakce probíhá rovněž směrem navenek a je to působení reciproční (vzájemný). Tato osoba je svým okolím ovlivňována, formována a vědomě či nevědomě do svého okolí zasahuje. Má značně vyvinutou funkci dynamickou a strukturální (motivační a organizační). Je to osoba, která která vykazuje všechny rysy osobnosti s maximální výrazností .
Je to člověk, který svoji osobnost má založenou na vzájemných poměrech mezi neuroticizmem, psychoticizmem,
a introverzí a inteligencí. Výsledkem je hierarchicky uspořádaný osobnostní typ a tak se i projevuje:
Je to specifické, nečekané chovaní i v běžných situacích, které u něho záleží na okolnostech, prostředí a osobami se kterými se stýká. Toto všechno vyplývá i na základě prostředí do kterého se dostane.
Na základě vypozorování mohu konstatovat, že se jedná o typické vlastnosti a reakce které kolidují střídavě mezi napětím , a to mezi společenskými i osobními hodnotami a limitovanými prostředky z čehož většinou pramení jeho vztah ke konformismu, sociálnímu reformismu.Je to rebel, ritualista a novátor. Zařazuji jej do typu mezomorfní, s převahou mezodermu, tj. střední zárodečné vrstvy - silné kosti a svaly, těžká, mohutná postava, pevné držení těla; provázeno energičností, hlučností, zálibou ve sportech, pohybu, cvičení;
Temperament somatotonní.. tj..aktivní, energický, touží po moci, sebeuplatnění, může být agresivní. Je to rozený sangvinik, city lehce vznikají i zanikají, rychle se střídají a nejsou příliš intenzivní i když se domnívá, že jsou stálé, trvalé.Je veselý, společenský, nestálý a působí dojmem optimisty.Dovede zaujmout a přesvědčit.
Tento člověk si za mnoho svých životů nastřádal v těle i duši jednak mnoho energie, ale také negativních zážitků, které si myslím pramení z jeho dětství a dospívání.Je v něm mnoho negativních zážitků, zkušeností, vzpomínek, traumat, šoků, zranění, ublížení,bloků, překážek, vazeb a pout, které jej provází celým životem. Neustále něco hledá a navazuje vazby a pouta a snaží od odbourání vazeb s negativními silami a dušemi.
Tento člověk potřebuje mít hodně lásky, harmonie, kterou neustále hledá.
Nerad si přiznává , že nemá pravdu a vždy si přeje mít nadvládu nad osobami se kterými se stýká.Pokud přizná svoji vinu, vinu, vždy si to u sebe zdůvodní a okomentuje.
Jeho život je plný převratů, nedorozumění, rozchodů i když do svých vztahů dává svoji celou osobnost, avšak pro druhé je to jen touha prosadit svoje city, plány a tužby.Jen silná osobnost dokáže ovládnout jeho EGO, avšak pokud tento vztah vydrží a neodejde z něho sám.
Jeho představy o štěstí jsou plné paradoxů. Dobře ví, že jsou věci, které mu štěstí nepřinesou, ale chová se, jako by tomu nevěřil. To štěstí je jenom v jeho myšlenkách? Myslí na krásné věci, myslí na hrozné věci, nemyslí na nic . Není pro něho lehké přijmout, že i ty nejdokonalejší plány jsou jen plány a to, co často rozhoduje o jeho budoucnosti .. Pokud ale vezme tento fakt v úvahu, může se mu život nesmírně zjednodušit.
Nejdůležitějším a nejprospěšnějším je, aby JzM poznal sám sebe hlavně obsah svého nitra (hlavně negativní) svého mnoha životního balíčku a karmy, které jsou jeho součástí. Tudy vede cesta k vysvobození a dosažení jeho kvalitního života v Bezpodmínečné Lásce.
Hledat bude celý svůj život a tak si dokazovat svoji silnou osobnost, charisma i touhu být šťastný.

REBEKA


Pozitivní motivace.

16. listopadu 2012 v 15:26 | Johanz z Mallevilu |  TÉMA TÝDNE.

Rozepsano podléhá změnám...
Moje matka mi říkala blbečku a srážela tak moje sebevědomí ke dnu. Táhlo se to se mnou celé dětství, jako hlen, který vytéká při chronické rýmě. Psychické poruchy zaviněné dominantní, matkou už pohřbili nejeden talent. Naštěstí mi dala příroda do vínku také tvrdohlavost. Zatím co se ostatní biflovali, já pod lavici studoval život. Knihy mne obdařily bohatou fantazií na úkor všeobecného vzdělání. Mou osobnost formoval Kapitán NEMO od Julius Verna, Laser, telepatie, hydroponické pěstování rostlin, jsem znal už dávno před tím než začaly seriózní vědecké pokusy.Moje tvrdohlavost mi dovolila dosáhnout, jako prvnímu v této zemi vlastnit živnostensky list...již pět let před převratem v 89 roce. Jako první v Ostravě jsem otevíral prodejnu se smíšeným zbožím. Prvni, druhou a třetí....Pak mne to přestalo bavit. Co víc potřebujete k živoiu než pár peněz a ženu....No a to byl další rys mé postavy, jak říka moje manželka. Jsi Dominantní cholerik a sebestředný narcista.Takový člověk může žít jen s nekonečně laskavou ženou, nebo takovou, která ví, že pozitivní motivace zmůže mnohem více než drill.Nikdy jsem nepodlehl násili a i když postavou chlapec, kteremu řikali prcku, postavil jsem se na odpor přesile cikánu v Marianských Horách, nebo šikaně. Jako jediny jsem si dovolil na schůzich protestovat proti "idiotismum" Jsem zrozený ve znamení LVA a Roce DRAKA Je to ta nejšílenější kombinace možného. Je to absolutní boj vzájemných protikladů.Bojuje ve mně pocit síly s pocitem slabosti.Bojuje ve mně pracovitost s lenosti.Bojuje ve mne láska s nenávisti.Bojuje ve mne chytrost s hlouposti.Postavil jsem vlastnima rukama spoustu dřevěných domů...vyráběl jsem kuchyňské linky...přestavěl jsem starý dům dvakrát .
přesto jsem zůstal ve své podstatě v duši chlapcem který touží po lásce a ví, že nic jiného nemá v životě cenu.To je Moje osobnost....Opravy jsou možné.

Vyznání.

15. listopadu 2012 v 21:35 | Johanz z Mallevilu |  Pozdravy z minulosti....


24. listopadu 2011
Vyznání 1
Johanz z Mallevilu

První polibek
Vesmír se zachvěl, když jsem tě poprvé polibil.
Blesky osvětlovaly křeč okamžiku a tvé rozzářené oči.
Magie věků rozpustila můj výkřik v úderech hromu.
Provazce deště skryly mou slzu, když se kolem mne sevřely tvé rty.
Můj duch tiše šeptal slůvka, až do posledniho vzlyku.
Miluji tě.

27. listopadu 2011
Vyznání 2
Johanz z Mallevilu

Má milá
Je vzrušující dotýkat se tvé pleti a vnímat její vůní.
Cítit tvou chuť na jazyku a polykat sliny,
smíšené s pramenem vytékajícím z tvé jeskyňky.
Dýchat si z duše do duše naše touhy a přání.
Pro nejkrásnější feministku k dobrému ránu.


Podoba

14. listopadu 2012 v 15:50 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já

Válka

14. listopadu 2012 v 10:31 | Johanz z Mallevilu |  Sen nebo jiná realita?

Procházím rozbitými vraty od stodoly a vycházím na rozlehlý dvůr plný drobné havěti. V dálce u silnice vedoucí do polí vidím kráčet dvě osoby.Jedna zvedá ruce a já vidím záblesk a vzápětí slyším prásknuti výstřelu. Z vedle stojícího holubníku se odštípla tříska a zranila mne v obličeji.Prchám přes hlavní cestu a přilehlou tramvajovou trať k sousedovi pro pomoc.On včetně několika chlapů, kteří jsou u něj na návštěvě, na sebe házejí kabáty a všichni utíkáme k mému domu.
Na střeše domu pracují dvě postavy a pokládají na ni rezavý plech.Hledáme vetřelce, který zmizel v hustém křoví.Ze stáda krav pasoucích se v dálce se oddělují dva býci a řítí se směrem ke mně.Přeskakují nízký plot kolem bažinatého rybníčku a padají do bláta těsně u mých nohou.Prohrabuji nohama v bahně až vysíleně znehybní.
Přes dvůr přes hlavní bránu do domu projíždějí obrněná vojenská auta a ničí to co budovaly generace předku.Strhávají ze zdi šlahouny divokého vína a ničí kamenitou podlahu dvora.Stavím se jim do cesty a chráním svým tělem jabloňový sad, který sadil otec mého otce.Ze stromu prší listí, jako peří ze střelené koroptve a já se s výkřikem probouzím

Pozdravy z minulosti.

13. listopadu 2012 v 22:39 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
PŘIPRAVENO PRO KNIHU "SEDM KOČEK V POSTELI"

24. listopadu 2011
Vyznání 1
Johanz z Mallevilu

První polibek
Vesmír se zachvěl, když jsem tě poprvé polibil.
Blesky osvětlovaly křeč okamžiku a tvé rozzářené oči.
Magie věků rozpustila můj výkřik v úderech hromu.
Provazce deště skryly mou slzu, když se kolem mne sevřely tvé rty.
Můj duch tiše šeptal slůvka, až do posledniho vzlyku.
Miluji tě.

27. listopadu 2011
Vyznání 2
Johanz z Mallevilu

Má milá
Je vzrušující dotýkat se tvé pleti a vnímat její vůní.
Cítit tvou chuť na jazyku a polykat sliny,
smíšené s pramenem vytékajícím z tvé jeskyňky.
Dýchat si z duše do duše naše touhy a přání.
Pro nejkrásnější feministku k dobrému ránu.


17. listopadu 2012 v 00:00
Vyznání 3
Johanz z Mallevilu


Prokleta láska
Kdo pohrdá Láskou, ten navždy ji ztratí
však ten, kdo miluje, k tomu se zas vrátí.
Napsala jsi: Jdi se svou něhou a láskou do PEKLA
Zvolila jsi sama, od této chvíle
LÁSKA od tebe NATRVALO utekla.Tarot Draků pro JzM Listopad 2012

13. listopadu 2012 v 19:45 | Johanz z Mallevilu |  Tarot Draků

16. Věž
Dvě Hole
2. Velekněžka

16. Věž:
Budete svědky, nebo na vlastní kůži zažijete šokující událost, která vás změní. Případná katastrofa je blízko; buďte připraveni. Váš život je komplikován neshodou ve vztahu nebo rodině. Nepředvídané nezdary přinesou skleslost a období frustrace. Vaše sny se mohou rozpadnout na popel.

Dvě Hole:
Zaměřte sílu své vůle a energie k dosažení vašich tužeb. Pomoc při realizaci vašeho snu přijde z daleka. Nový nápad vyžaduje odvahu a plánování budoucnosti.


2.Velekněžka:
Skryté vlivy se týkají práce; budoucí proces formování není ještě dostatečně určený, a tak se nedá plně předpovědět. Do cesty se vám dostanou mystické vědomosti a praktické informace. Táto fáze vašeho života je vhodnou dobou pro praktická cvičení rozvíjející intuici a jasnozřivost, snažte se o větší introspekci, nahlížejte do svého nitra. Jde o skvělé období pro vytýčení nových cílů, nebo upřesnění těch starých.


Víčka

12. listopadu 2012 v 16:07 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky


Před x léty si moje známa nechala na můj popud odstranit stopkatý myom, který ji trápil po mnoho let.Operace se povedla k její naprosté spokojenosti. Já jsem na to konto sebral odvahu a nechal si odstranit z hlavy znamínko velikosti dvacetikoruny. Znamínko vyčnívalo tak dva až tři milimetry nad povrch lebky a já to řešil tak, že jsem nad nim nechal viset pramen vlasu, který ho zakrýval. LASEROVÉ CENTRUM nedaleko Masarykového náměstí se svého úkolu zhostilo skvěle a moje celoživotní trauma zmizelo. Dnes po několika létech si na to vzpomenu, jen když se stříhám dohola a na daném místě vidím malý světlý flíček.

Další mé celoživotní trauma je na řadě. Od mládí mám pokleslá víčka. Neříkám, že mi to vadí, ale přece jen pár roků mi operace ubere a já tak prodloužím svoji použitelnost nejen v pracovním procesu. Je tady sice riziko, že budu mít jedno oko, jako po mrtvici, ale co by člověk neudělal pro krásu.Tak že zítra jsem objednaný k přimáří na FAKULTKU V Ostravě Porubě.


Vsuvka:
Za dobrotu na žebrotu.
Shrbenou mávající postavu nešlo přehlédnout a tak jsem zastavil. Muž nastoupil do auta a usedl na místo pro spolujezdce. Bez ptaní mi sdělil, že už mu je 90 let a že mu ujela tramvaj. Na obálce, kterou držel v ruce, jsem si koutkem oka přečetl Mudr. Mxxxxx. když jsem se zeptal, čeho je doktor spustil okamžitě o tom, že zařizoval transfúzní stanici v Ostravě Porubě.
Jeho trápení vyvrcholilo tím, že ho nějaká, jak ji říkal "PLACENA KURVA NA PLNÝ ÚVAZEK" udala za nevhodnou řeč a on byl propuštěn.
Jistě ho to velice trápilo, když to považoval za nutné ventilovat i po 30 rocích.
No a proč za dobrotu na žebrotu???
Nemohl jsem se ho zbavit na zastávce Vřesinská tak až jsem mu musel říct, že zavazíme autobusovému provozu. Seděl a mluvil a mluvil,...řidiči troubili a ťukali si na čelo a pomalu běžící čas zrychloval.

Parte

12. listopadu 2012 v 6:48 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
Včera dne 11.11. 2012 VE 20:06
Zemřela v mém srdci LÁSKA, kterou jsem konejšil 850 dní.Zemřela po těžkám boji plném slovních výpadu.Zemřela žena, která měla těžký život. Zanechala po sobě smutek a žal v srdcích jejich 8 koček a kocouru a psa Jessi.
Její posledni slova na smrtelném loži byla...

Jsem opravdu náročná...jenže já při mém způsobu života po létech, žádnou "ATRAPU"nepotřebuji-promiň.Víš moc dobře že nejsem slepice,která potřebuje za každou cenu kohouta...zvykla jsem si být sama v klidu a je to pohodlné.

Tato slova, která mi otevřela oči vypadla z úst umírajíci ženy, která mi 800 dní tvrdila, že mne miluje a že chce, aby jsem se rozvedl a nastěhoval se k ní do malého dvoupokojového bytu k osmi kočkám a invalidní dceři a psovi.
"Rozvrátila" celý můj život a ve chvíli, kdy jsem ji uvěřil mne pustila k vodě.
Ps: Nevěřte všemu co se říká a píše.Jsou to manipulace, ve kterých jsou ženy mistři.Je to lákání SIRÉN.

Ostatní se dočtete v románu pro dospělé s názvem "Sedm koček v posteli"Seznamovací inzerát...volně k použití,

11. listopadu 2012 v 23:42 | Johanz z Mallevilu |  Poradce mladého muže....

Kolem očí vrásky duši mladou, chtěl bych se seznámit s princeznou LADOU.
Laskavou a vtipnou plnou zájmu, ať bydlí ve svém, nebo v nájmu.
Štíhlou, jedno jaké výšky, v ústech ať znějí ji smíšci.
Věk tak kolem padesátky méně, nebo více jen, aby ji hořela ještě dlouho svíce.JzM

Smutná neděle.

11. listopadu 2012 v 12:54 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Omezil jsem pečivo na minimum, ale jíst jen suchou šunku není zase tak echt. Rozmixovaná polévka ze žampionu nasytí málo, ale musí to stačit. Osm centimetru v pase a téměř pět kilo dole to je dobrý výsledek.Také Udhijana Bandha jogistický cvik, kterým při výdechu, opření o kolena vtahujete břišní stěnu k páteří, přináší výsledky. Nežrat a joga je fajn. Pravda také emocionální stres je dobrý pomocník (Pozor někdo u něho žere a to má potom opačný efekt.)

Sluníčko svítí na plné pecky a já na něj koukám ze své pracovní cely.Sem tam někdo setře trochu betonu ze dvora přílišným brzděním a sem tam mne někdo prožene, když zapomene zastavit ve vjezdu.Peggy, která je v košíku pod stolem, sežrala tlusté okraje s šunky a zajedla to několik kuličkami Pedigry Pal. Ještě ji dám trochu vody a já si vezmu proti únavovou Coca Colu. Pak si dám pokud někdo nepřijede nohy na stůl, jako SHERIF v americkém filmu. Radiátor sála teplem a v dáli jsou vidět plamínky, které svou energii předávají turbínám, které pohánějí elektrárenská dynama.Je moje druhá smuteční neděle.

O něco později:
Mraky vykresluji abstraktní tvary rozbouřeného moře.Sem tam z vody vyčnívá hlava kytovce, kterému z hlavy srší vodotrysk vzduchu smíšeného s vodou.Peggy to zalomila v košíku unavou a tiše sní svůj opuštěný sen. Já srším kávovou energií. Od doby co jsem snižil svou váhu a přestal pít Nescafe se mi nějak změnilo hospodaření v těle a energie spíše přibývá.Ne nadarmo se říká jste to co jíte.Pomalu se smráka a vlády se zmocňuji čyří velké halogenové svítilny krmené stejnou energii, jako radiátor.

Masky

11. listopadu 2012 v 0:21 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já


Tak jsem tu Litl big Women jsem nezvládl.

S milou Jájou je konec a já jsem pochopil, že moje milá expřítelkyně, potřebovala spíše dominantního, než submisivního chlapa.Pozdě.To, že jsem dominantní ví celé mé okoli, ale u Ex jsem neodhadl její potřebu. Láska mi zalepila oči a touha vyjít ji vstříc a neztratit ji, ze mne dělala slušného submisivního chlapečka až tomu JJ uvěřila. Mohl jsem být přirozeně dominantní. Život je o rolích a o maskách a člověk, který v tomto světě nemá v zásobě několik masek je oslabený. Masky si nasazujeme od doby, kdy začneme vnímat. Masku prosebnou, masku útočnou, lísající se, co já vím kolik jich je…Tolik masek, že kolikrát člověk ani neví, jakou má zrovna nasadit. Třeba jste v klubu DOMIN a tak si nenasadíte masku dominantního muže, ale masku slušného submisivního chlapečka. No a mezi chlapy na šatně, byste byli za vola a tak máte masku drsňáka. I kdyby vám to jejich obhroublé vtipkování lezlo sebevíce krkem tak maska vám nesmí spadnout. No někdy se to nevyplatí, když neodhadnete, co se ve skutečnosti skrývá pod něčí maskou. Agresor může pod svou maskou skrývat úzkostného jedince bojícího se každého šelestu. Stejně tak pod maskou submisívní ženy se muže skrývat domina. Masky padají až v boji, nebo odhalením ve stresu. Promiň, že jsem tak pozdě zareagoval na to co je pod tvojí maskou JJ. Tušil jsem to od začátku, kdy jsi naznačovala, že nejsi tak dominantní jak se jevíš. Nemůžeš, ale chtít být ochraňována a zároveň vystupovat dominantně. Zavádíš tak do hodnotících kritérií na posuzování falešné premisy.(viz*) No teď už je pozdě bycha honiti. Dej si příště pozor na to co vlastně chceš.

(MASKY) VOLNĚ Z KNIHY 108 MEDITACI
*Premisa (z lat. praemittere napřed posílat, předesílat) označuje předpoklad. Premisa je v logice a filozofii výrok, jenž je součástí logického soudu. Logickým postupem lze určit, zda souhrn premis implikuje určitý závěr, součástí tohoto soudu však není zkoumání, zda jednotlivé premisy jsou pravdivé. Pravdivostní hodnota závěru je proto závislá nejen na nutném vyústění z daných premis, ale též pravdivostní hodnotou těchto premis.


Dva lvi.

9. listopadu 2012 v 22:14 | Johanz z Mallevilu |  Kmetoviště

Toto přirovnáni se mi moc líbí a zaslouží si to místo v kmetovišti.

Někde daleko v divočině, lvi se každé ráno probudí, neví co budou jíst. Nebojí se. Každý den najdou nějaké jídlo. Dělají, co je třeba dělat.
Někde jinde, v Zoo se každé ráno probouzí lvi v kleci, jsou spokojení a také se moc nebojí, čekají až je přijde nakrmit ošetřovatel. Oba jsou lvi.

Jeden z nich je král.

Chtěl bych usnout a už se neprobudit.

9. listopadu 2012 v 11:16 | Johanz z Mallevilu
Jsem unaven nesmyslným bojem s ženou, kterou miluji.
Bojem, který vyčerpal síly, které jsme mohli napřít na budovaní společné budoucnosti.

...Dělal jsem se slabým, aby ona se citila silnou....nakonec se cítíla silnější než já...protože Já nechtěl bojovat, ale milovat

8. listopadu 2012 v 23:35 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já


Dělal jsem se slabým, aby ona se cítila silnou.
Říkal jsem ji mazlivá slovíčka, protože si je v životě moc neužila.Snažil jsem se ji nahradit to co nikdy nepoznala u svého otce ani manžela.
Chtěl jsem vnést trochu romantiky do jejího pragmatického a smutného života.
Celou dobu jsem povzbuzoval její sebevědomí slovy o tom, jak je úžasná.
Protože MI se tak jevila,protože Já s ní nechtěl bojovat, ale ji milovat.
Pro mne není život v páru bojem o nadvládu jednoho nad druhým, ale láskyplnou cestou vedle sebe. Přesto jsem neviděl, jak vážná je naše krize a že v ní vzbuzuji falešné zdáni. Zdaní, že jsem slabý ...omyl zkreslený zůženým pohledem, který jsem zavinil JÁ...
Chtěl jsem s ní žít dobrovolně a rád.
(Viz komentáře o lvech)
Protože jsem cítil, že je to holka, která stojí za to.Nechtěl jsem zařvat doopravdy boje se, že se poleká a ustoupí. Nakonec se polekala Klidu a Lásky.
Je to chyba člověka, který celý život bojuje o přežití.
Nevěří, že to jde i jinak.
Měl jsem zařvat včas.

Bude se cítít silná až do doby, než se ji zmocní skutečný predátor, který ji roztrhá na malé kousky. Protože její síla je jen maska plovoucí po povrchu a uvnitř je jen malé děvčátko, které potřebuje pomocnou ruku. Je mi líto, že jsem více pozoroval a méně konal, mohlo to dopadnout jinak, Kdyby mne skutečně znala věděla by, že jsem si ve všech krizových situacích vždycky poradil a bylo jich v životě dost. Již když jsme se poznali, jsem ji několikrát zdůraznil, že pozitivní motivace je mnohem lepší, než vojenský dril.No a u lidí, kteří se mají rádi to ani jinak nejde.

Tak to je asi všechno k vaším komentářům děkuji.

Vyrovnávaní účtu.

8. listopadu 2012 v 14:03 | Johanz z Mallevilu |  Nezařazeno
Můj blog nepřinesl nikomu nic dobrého.

Slovo ubližuje, Ať napsané, nebo vyřčené

UBLIŽUJE VÍCE NEŽ SKUTEČNOST.

Přesto se pokusím nějak žít dál…

Bez Té, které jsem svou láskou jen ubližoval.

Věšák

8. listopadu 2012 v 10:41 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Ráno je šedivé, když mířím do Poruby zaplatit poukázky a nechat udělat drobnou opravu na automobilu. Neprozáří ho ani dobrý pocit s nové "letecké" bundy, kterou jsem si koupil v Reserved ve Fukušimě... Šikovná paní prodavačka mi nabídla k bundě černé tričko v 50 procentní slevě za dvě stě. Nebude vidět můj břich. Stejně už ty čtyři kila co jsem shodil od minule soboty v emocionálním stresu, který zažívám, mne ho téměř zbavily. Všechno zle je k něčemu dobré. Koukám s terasy, jak Čert, Šiška, Dráp a Drábek řádí na větvích černého bezu a ze země je pozoruje ČIČÁK. Vzpomínám na jiné kočky, které jsem za poslední dva roky přijal do svého srdíčka, myslím na to, že už je neuvidím a je mi smutno. Opravuji šestiramenný hospodský věšák, vyvrtáním děr do dvou protikusu a vložením dlouhé tyčky, která je spojí do pevného celku. Doma se věšák nemusí otáčet. Co bude dál uvidím.