Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Samopaly

3. října 2012 v 9:59 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Standarta lidových milicí, která byla jejím majitelem určena k likvidaci, mi připomněla dobu před dvaceti léty. Zástava s nápisem "VĚRNĚ STRÁŽÍME VÝDOBYTKY SOCIALISMU", mezi námi rozproudila diskuzi. Vzpomněl jsem, jak moje matka chodila bezplatně na brigády, na stavbu Nové huti Klementa Gottwalda. Dnešní Mittal Steel. Těšila se na to, jak vybudují novou lepší a spravedlivější společnost. Dnes, tato v privatizaci ukradená huť (nejen), spolehlivě plní kapsy zahraničního kapitálu. Ničí nám ovzduší na Ostravsku jen proto, aby si nějaký Ind mohl koupit vilu za miliardu korun v Londýně (ověřeno). Zisky z fabriky, kterou komunisté postavili na zelené louce, by dnes spolehlivě zaplnily mezery, které jsou ve finančních tocích města. Nejen Mittal Steel, ale i ostatní podniky (o2,T mobil a a a a a a nebudu to vypisovat) převážně zahraničního kapitálu nám vysávají podstatu, která má sloužit občanům naší země. Proto nejsou peníze pro, Invalidy, nemocné, nezaměstnané, školy, neziskové organizace, důchodce, atd. Logicky při pohledu na standartu vyplynula v diskuzi otázka, kde jsou ty desetitisíce samopalu, které byly určeny k obraně socialismu. Odpověď mi vzala dech.
"Pane, byl jsem u toho, jak se tyto zbraně vozily v nákladních autech a házely (sázely)do vysokých pecí "

Otázka proč jsme se nebránili?
Tak nás opět, stejně jako v historii, zradili vlastní lidé, kteří se zmocnili vlády a začali sloužit zahraničnímu kapitálu, místo lidu vlastní země. Budiž ti země lehká Václave Havle....a tobě budiž země těžká Václave Klausi

Ps: Pro ty krátkozraké, kteří 22 let po revoluci svádějí všechno na bývalou KSČ, snad jen, že určitě by v této zemi po 22 letech vlády KSČ nebylo 800 000 nezaměstnaných, každý druhý Čech v Exekuci, statisíce důchodců na hranici bídy, stovky sebevražd, předražené byty, a a a a. KDO CHCE, INFORMACE SI NAJDE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama