Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Soudnost....

14. září 2012 v 13:42 | Diana Cooper |  Jája a Já

Soud je myšlenková projekce na jinou osobu, nebo o ní, na sebe sama, nebo o sobě, která neguje hodnotu podstaty dotyčné osoby. Identifikuje druhého, nebo vás samé s tím, co nemáte rádi a co podle vás nemá žádnou hodnotu. Pokud říkáte, nebo si myslíte "Je to paličatý, umíněný člověk", ztotožňujete toho člověka s tím, jak jste ho nazvali. Zavrhujete hodnotu jeho podstaty a označujete ho nálepkou podle jeho postoje nebo chování.
Pokud říkáte nebo si myslíte "Připadám si opravdu ohrožený, frustrovaný, nebo naštvaný, když se chová tak paličatě, a nelíbí se mi to", vyjadřujete své pocity a formulujete názor na to, co v chování onoho člověka vnímáte. Jestliže dále řeknete, nebo si pomyslíte "V přítomnosti tohoto člověka nemám pocit bezpečí ani váženosti a rozhodl jsem se, že už s ním nebudu", uvádíte preferenci na základě životní zkušenosti. Tomu se říká soudnost.
Jsme spirituálně odpovědní za to, že nebudeme soudit sebe ani ostatní, ať už se to týká čehokoli. Každý člověk je na své vlastní cestě a my ho nemáme právo odsuzovat a tudíž zavrhovat jeho/její - nebo svoji - vlastní vnitřní hodnotu. Jsme však odpovědní za to, že se budeme v životě rozhodovat na základě soudnosti, pečovat o sebe a nebudeme se stavět do role oběti. Pokud o někom víte, že se chová nedůvěřivě, neuctivě, nebo škodlivě, je třeba užít soudnosti a rozhodnout se, jakou úroveň vztahu je vhodné s ním udržovat. Není to popírání jeho schopnosti vyvíjet se a růst, nýbrž volba vztahu, v jakém potřebujete, nebo chcete k dané osobě být.
S pomocí soudnosti je třeba se rozhodovat, s kým se sblížíme a do jaké míry intimnosti. Je přirozené mít preference založené na rezonanci a slučitelnosti.
Někdy se můžete nechat manipulovat a ovládat tím, jak vám druhý odpírá lásku a obviňuje vás, aby ve vás probouzel pocity viny a hanby. Máte právo zdůrazňovat, s čím nejste spokojeni. Když se k vám někdo chová špatně, máte odpovědnost se bránit a nedovolit, aby to pokračovalo. Říkat takhle věci není obviňování, ale je to použití soudnosti. Na duševní úrovni jste si rovni, ale na úrovni každodenního chování a charakteru je to po většinu času vzpurný a tyranský chlapec (dívka) a vy jste dospělá žena (muž). Uznejte to a přestanete se cítit zahanbený, že si všímáte jeho (jejích) postojů.
Abyste mohli v partnerství a přátelství činit rozumné a láskyplné volby, musíte vzít v úvahu nejen vaše duševní spojení s druhými lidmi, ale musíte zkoumat jejich každodenní počínání a reakce na životní situace.
Je důležité naslouchat intuici. Intuice nepřichází pouze v záblescích vědění, ale také pocitem nadšení, radosti a smyslem pro správné jednání. Mistři spoléhají na svou intuici a nikdy nespoléhají pouze na radu jiného člověka. Vždy instinktivně víme, jakou energii má dotyčná osoba nebo daná situace.
První dojem, který předchází racionálnímu uvažování, je často ten správný. Pokud cítíte, že se něco děje příliš rychle, zastavte se. Pokud vám vnitřní pocit říká, že něco není v pořádku, zkontrolujte to. Lidé často říkají: "Věděl jsem, že mi lže, ale stejně jsem udělal to, co po mně chtěl." Důvěřujte svému vnitřnímu hlasu.
Pokud tak neuděláte, budete muset čelit důsledkům svého jednání.
Všechna energie má svou vibraci. Záleží na vašem úsudku, kterou vibrací se chcete obklopit a kterou odmítnout. Náboženství a členové některých vlád diktují lidem, jak mají myslet a co mají dělat, což lidi ovládá a omezuje. Na druhé straně - v Británii předtím, než bylo ženám přiznáno volební právo, se muselo narodit několik žen, aby bojovaly za to, v co věřily. Tyto ženy věděly, co bylo pro ně správné, a byly připraveny jednat bez ohledu na důsledky svého jednání. Mistr musí být nezávislý a dělat své rozhodnutí. Nemůžeme ovládnout svůj život do té doby, než můžeme posoudit, co je pro nás dobré nebo špatné. Je v pořádku si vybírat, koho si "pozvete do svého domova".
Pokud by bylo dětem a dospělým dáno povolení, aby mluvili pravdu a byli učeni následovat intuici a byli by pak za to respektováni, nedošlo by k žádné válce. Hitler by se nikdy nedostal k moci. Lidé, kteří následují vnitřní vedení, jsou spokojení, šťastní a klidní lidé. Naslouchejte druhým a přijměte to, co rezonuje ve vašem srdci. Je naivní si myslet, že druhý člověk ví více než vy. Pokud vám daná informace nesedí, nechte ji být. Pokud vám zní, co daný člověk říká, přijměte ji. Je to pro vás. Pokud vám to nezní, nechte informaci být. Nikdo nemůže říct, co je správné, protože pokud žijeme v lidském těle, nemáme celý obraz věci. Představte si velkou mísu ovoce. Pokud se na ni podíváte z jednoho úhlu, vidíte banány, jablka a třešně. Z druhé strany vidíte švestky, hrušky a ty samé banány. Z výšky malé třešně na jedné straně nemusí být viděny. Každá osoba, která popisuje, co vidí, má pravdu a nikdo z nich nemá úplnou pravdu.(Viz jednoduše...úhel pohledu)
Lidé šířící světlo byli předtím, než se narodili, vycvičeni. Mají v sobě uloženou moudrost a vědění. Otevřete se a objevte, kým skutečně jste a následujte svou intuici. Spiritualita má rozum doplňovat, ne nahrazovat.

Poznatky z knihy A new light on Ascension od Diany Cooper a Plejádská světelná terapie od Amorah Quan Yin

* Úhel Pohledu.

Johanz z Mallevilu

Co je to pravda?
Co je to lež?
Úhel pohledu
je BABYLONSKÁ VĚŽ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama