Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Smrt na silnici.

12. srpna 2012 v 7:34 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky


Všechno na mne doma padá a tak sedám do automobilu a vyrážím na okružní jízdu. Vždycky mne jízda autem uklidňuje. Na cestě v lese leží tělíčko kočky, jejíž život vyhasl někdy v noci. Byla tak podobná Čičákovi, že jsem na křižovatce udělal kolečko a jel jsem se přesvědčit, jestli to není on. Není. Jen mne zarazilo, že je to na stejném místě, na kterém jsem kdysi našel předchůdce Čičáka. Snad tam mají kočky přechod, o kterém automobilisté neví, a tak jim nedávají přednost.

Mé oči potažené clonou smutku pozorují okolí, které ještě vyspává v nedělním dopoledni. Jen hloučky věřících, kteří potřebuji zprostředkovat setkáni s bohem, míří do bran církevních stánku. Už otec mé babičky Hajduk výměnkář z Pustkovce, měl v domovském listě napsáno BEZ VYZNÁNÍ. Také mne nechává církev chladným a nesu si víru v boha, matrix či morfogenetické pole ve svém srdci. Jejich desatero v mnohém odporuje přírodním zákonům a oslabuje lidstvo, jako celek. Například NEZABIJEŠ. Změnil bych jej, na ZABIJEŠ v obraně sebe, svých bližních, přátel a svého majetku, kterého by se chtěla zmocnit cizí ruka. Tak by ubylo těch, kteří poškozují nás a naši zemi. Bůh nechává zabíjet slabší, těmi, kteří se zmocní moci a to je špatné. Přírodní zákony by měli být nadřazeny zákonům lidským. Nakonec to tak je ale využívá toho jen hrstka predátorů, aby ovládli ty druhé.

Projel jsem dálničním tunelem pod lázněmi a vracím se přes Bravantice zpět domů. Na cestě leží tělíčko. Že by druhá kočka??? Ne to liška vracející se z noční loupežné výpravy nedávala pozor. Její pud, který ji hnal za slepicemi, ji nevaroval a ona skončila stejně, jako kočka na začátku mé cesty. Zvláštní, jak mne kočka mrzí a liška je mi lhostejná. Holt je to zloděj, který krade slepice.

Vařím si druhou kávu a přemýšlím co dál se životem a na nic nepřicházím, než snad jen na staré známe……. CESTA JE CÍL.

Johanz Ostrava zamračeno 16 stupňů celsia.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama