Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Smrt mazlíka.

9. srpna 2012 v 13:37 | Johanz z Mallevilu Téma: Můj domácí mazlíček 2. |  TÉMA TÝDNE.


Jsou tři hodiny ráno a já přemýšlím, jak může někdo zmizet beze stopy. Padesát metru ode mne se odehrálo drama, o kterém nevím, jaký bude mít konec.
Peggy a Happy se strkaly, kdo bude dřív oblečeny do mrazového oblečku a vyběhne ven. Na cestě kolem potoka došlo k zvláštnímu jevu. Nejdříve se Peggy zastavila a nechtěla dál. Vzal jsem ji na ruce a nesl její malé tělíčko. Potom totéž udělala Happy. Volal jsem na ni pojď Happy pojď, neboj, nic se ti nestane. Jak krutě jsem se mýlil. Na místě kde cesta zadem kolem potoka navazuje na hlavní silnici je stoupání a já jsem měl co dělat abych neupadl na zmrazcích. Věnoval jsem tedy pozornost tomu, abych vyšplhal bez úrazu. Holky zůstaly opodál a když jsem se zastavil na vrcholku silnice tak jsem je zavolal. Peggy přiběhla okamžitě a když jsem zavolal znovu Happy, Happy, ozvalo se ze sousedovy neoplocené zahrady ječení, jako když někoho vraždí. Nejdříve jsem si myslel, že to ječí sousedův pes a nenapadlo mne, že to ječí Happy. Ječeni přestalo a rozhostilo se ticho. Když jsem sešel se svahu a Happy hledal nenašel jsem po ni ani stopu. Nenašel po ni ani stopu Láďa a jeho lovecký pes, kterého jsem v zoufalství zavolal. Nakonec asi za dvě hodiny jsem vzal Peggy na vodítko a zkoušel jsem jestli nenajde stopu ona. Jednou se zdálo, že zavětřila a vedla mne ke vzdálené králikárně na sousedově pozemku a potom se vrátila zpět, vyběhla po asi deseti schodech a sedla si u dveří do jeho domu. Když jsme Happy hledali, už dvakrát se tam zastavila. Je špetka naděje, že soused vyděšenou Happy našel na zahradě a odvedl ji k sobě domu. Hned ráno se na místo vrátím a prohledám každý centimetr čtvereční.
Happy vlevo.
Ráno pročesávaje místo, kde jsem včera zaslechl naposledy ječet Happy již za denního světla jsme ji spatřili. Ležela tam, tak jak dopadla. Když, se nezabila pádem na led, což je z devíti metru velmi pravděpodobné, určitě se již neprobrala z bezvědomí. Paradoxní je, že pokaždé, když tam přes ten most jdu, nadávám, který šlendrián to udělal tak, že tou mezerou někdo propadne a zabije se. Měl jsem na mysli člověka, třeba v podnapilém stavu a netušil jsem, že první obětí bude Happy. A tak jsme vzali sekerku, protože můj předchozí pokus dostat ji bez poškození z ledu, na který přimrzla, se nepovedl. Taky jsem dostal záchvat lítosti a nebyl jsem schopen pokračovat. Naštěstí můj dobrý kamarád Petr vždy připraveny pomoci mi hned zvedl telefon a tak jsme společnýma silami vysekali Happy z ledu, který obtekl její tuhnoucí tělíčko. Moje žena má záchvaty pláče a já také. Přece je to, jako by vám umřelo dítě. Zvláštní, teprve teď jsem si uvědomil, jaké to bylo pro mou matku hrozné, když ji umřela má třináctiletá sestra. Tak to uzavírám svým tvrzením, že vesmír žije s emocí, a když jich má nedostatek tak hned něco vyprodukuje ať v malém, jako nám dnes, nebo ve velkém, jako Fukušima.
O pět měsíců později:
Peggy je od té doby úplně jiný pes. Skončily šarvátky o to, kdo bude dřív v mém klíně, nebo v posteli. Skončilo honění se po lesních cestách, kde předháněla jedná druhou, kdo bude dříve u mne, nebo u manželky. Skončily hádky, kdo bude spát u noh, nebo u hlavy s packou v mé ruce a jen křížek na konci zahrady se jménem Happy vhání mé manželce slzy do očí pokaždé, když jde kolem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Janet Janet | Web | 10. srpna 2012 v 14:51 | Reagovat

Byla krásná X/. Upřímnou soustrast X(. :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama