Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Nezaujatý pozorovatel.

23. května 2012 v 21:57 | Veronika |  Jája a Já

Milý Zdenku,
nemáš to sice lehké, ale těžké si to děláš ty sám.Na rozdíl od tebe - Jája ví co chce, jak chce a jak chce s tebou žít. Co víš ty? Asi moc nic. S Jájou se ti to líbí, ale řešení neznáš, nebo lépe ani nechceš znát.Tobě by vyhovovalo mít manželku i věrnou a oddanou milenku.Někdy to tak funguje, někdy ne. U tebe to nefunguje, protože Jája s tím nesouhlasí.
Kdyby byla vdaná, tedy měla manžela, tak by jí to vyhovovalo a tebe my měla pro takové nějaké příjemné sexuální "povyražení".Ona je však sama, má plno starostí a ještě k tomu tebe na "krku".Jo na krku, protože musí pořád něco vymýšlet, jak nežít sama, jak být s tebou, jak máš manželku, jak máš svoje radosti a povinnosti, ale ty máš bez ohledu na ni. Jája chce s tebou žít, milovat se a mít ty radosti i starosti s tebou, tedy společný život.Nemá to holka lehké a nechce přistoupit k řešení, že budeš ženatý a za ní sem tam dojíždět. Už toho má dost, nervy na dranc - s dětí, tebe, koček, financí, také ji roky ubíhají a nikam to nevede.Nemá žádnou jistotu jen sem tam milování, ale potom ..jedeš domů.
Tak co teď...neznám odpověď....já vím co chce Jája ....a jen ji chápu. Prostě nepřistoupila na požadavek , aby jsi měl dvě ženy ...jednu pro milování a druhou pro život.
Tak se rozhodni .....nerozhodneš se ..protože máš roky ...protože ti to nestojí za to v 60ti letech zakládat nějakou rodinu, protože nevíš co bude zítra, natož za měsíc, nebo za rok .....ty dobře víš, že manželka se o tebe postará až nebudeš moci (a to může být kdykoliv), naopak milenka očekává jen radosti a ty starosti o tebe - jako nemocného staříka nemá a nebude mít zájem.
Jak dlouho budeš ještě"relativně fit " ....týden, rok, tři roky ....nebo pár dnů ..nikdo z nás to neví !!!!!!Tak si to rozmysli a pořádně.
Pro tebe by bylo nejlepší, kdyby Jája souhlasila s tímto stavem a taky třeba byla vděčná za každou krásnou chvilku, kterou ji Bůh "nadělil" s tebou.Bylo by dobré, kdyby už od života neočekávala nějaké převratné, změny v životě a nové soužití, které je jiné za mlada a jiné v pozdějším věku. Kdyby Jája přistoupila ně nějaký kompromis a byla šťastná s Tebou a nic neřešila.Asi to nezvládne, škoda - měla by si to uvědomit, ale já ji opravdu chápu....spíše ona by nepochopila mě.
Znám to, mám kamarádky ( a to už mají po padesátce a více),které jsou samy, hledají nějakého muže, ale nechtějí ženatého ...chtějí chlapa jen pro sebe a žít s ním ...být s ním pořád. Tak to prostě u ženských funguje.
Víš, je nutné si uvědomit kolik lidí se mělo rádo, milovalo a ten společný reálný život pak přinesl něco zcela jiného.
Neočekávejme tedy od života už nic světoborného .....buďte rádi za pěkné chvilky spolu prožité, buďte rádi, že jste se poznali, že se máte, že máte na koho myslet, že vás má někdo rád ...neřešte neřešitelné ......
Co jako chcete, stavět dům, vysazovat zahradu, plodit děti ...to snad néééééé !!!!
Buďte spolu šťastni v každou roční dobu, když svítí sluníčko i prší, pijte kávu z jednoho hrníčku, MILUJTE SE KDY SE VÁM ZACHCE ...A HLAVNĚ VAŽTE si TĚCH CHVILEK ...PŘIJDOU JINÉ CHVILKY, VELMI TĚŽKÉ ....UVĚDOMTE SI TO !!!
Tak můj milovaný příteli .....myslím na tebe a to moc .
Mám tě svým způsobem ráda a taky chápu, že někdy osobní věci se řeší velmi těžko, ale ty to zvládneš!
Držím palečky .....
Tvoje kamarádka - Veronika
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mengano mengano | E-mail | Web | 16. listopadu 2012 v 2:17 | Reagovat

Tvoje kamarádka má v jednom velikou pravdu - ženy se jen velice nerady o muže dělí. A navíc mají silnou potřebu budovat si vlastní hnízdo ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama