Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Jája a JÁ...Poslední polibek.

29. března 2012 v 12:58 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
Den 667 +-
15.5.2012
Původně jsem tuto závěrečnou stať příběhu JÁJA a JÁ vymazal, ale usuzuji, že příběh by nebyl celý a navíc jsem včera dostal nádhernou SMS, VE KTERÉ JÁJA ŘEKLA, ŽE MI TO ZAČÍNÁ ODPOČÍTÁVAT. DO KONCE KVĚTNA ZBÝVA 15 DNÍ.Pokud neodejdu od manželky je mezi námi konec.Nejsem v posledním tažení a nehážu ručník do ringu.NIKDO mne nebude odpočítávat.Kromě ZUBATÉ, ale tam to je předem určené
30.3.2012
Konec rubriky Jája a Já

Je to vše jen jeden úhel pohledu.....pochopitelně to každý vidí jinak.


Její pusa jela, jako Kalašnikov.Každé slovo trhalo můj srdeční sval, jako přesně mířené kulky dum-dum.Na to byla Jája mistr vycvičena dlouhým životem singl, která se musí starat o nemohoucí dceru a ví, že vše si musí vybojovat.

Poznala se MNOU dar lásky a nepochopila jednu věc .Že to je samo o sobě tolik, že mnohá/ý by za to dal život.

Po několika měsících od seznámení jsem začal dostávat ULTIMÁTA.
Ultimatum první:
Budeš tady, když tě potřebuji JÁ a ne, když máš ženu v prací.Přes to, že jsme spolu byli i dvě stě hodin měsíčně.

Ultimátum druhé:
Chci aby jsi bydlel sám.

Ultimatum třetí:
Chci aby jsi se rozvedl.

Ultimatum čtvrté.
Najdi si práci....Našel jsem

Výroky.

1.Nelíbí se mi tvůj blog.100x
2.Měl jsi plno milenek, je to tvůj životní styl.100x
3.Nudím se s tebou, vozíčkáři v hospodě se baví líp.5x (To se mne dotklo nejvíc)
4.Sex s tebou mne unavuje. 2x(Pravda myslel jsem si, že ji hlavně unavuje jejich osm koček,pes,stereotypní život s invalidní dcerou,badminton a hlavně její TETANIE.
5.Všechno víš. 100x
6.Nic o životě nevíš. 100x
7.Létáš v oblacích.10x
8.Potřebuji chlapa, který by se o nás staral.....10x
9.Neumiš vůbec psát.
10.Nic si v životě nedokázal. 100x
11.Jsi blbec. 20x
12.Kurva kde to zastavuješ. 1x
13.Píšeš tak, aby jsi z toho vyšel líp 100x
14.Vrať mi klíče...asi 6x
15.Nenávidím děti 100 x
16.Blbá blondýna za volantem...100x
17.Hledej si jinou nejsem zvyklá být milenkou...milionkrát.
18. a. a. a. a. a. a. meleme meleme až jsme semleli.

Tak to šlo den za dnem měsíc za měsícem a jen skvělé milování mne ještě drželo v oprátce, která se postupně utahovala kolem mého krku.Jenže JÁ byl poučen už z příběhu (Titran a Natálie) a z karet, které mne varovaly Viz: http://johanz.blog.cz/1112/tarot-okovy

A tak jsem létal, jako hadr na holi, abych udělal to co ji vidím na očích.Málem jsem vynášel i hovínka od jejich koček.Už jsem zavolal realitku, abych splnil její přání a osamostatnil se v bydlení.Našel jsem si dokonce práci .Nevím jestli mám napsat NAŠTĚSTÍ, nebo ŠKODA, ale její NETRPĚLIVOST čekat, byla silnější, než její láska ke mně a ona, když z okna uviděla, že jsem přijel autem své ženy řekla.... Mám toho DOST.Bylo to v době, kdy jsem se vrátil z nemocnice tak oslabený, že jsem se zpotil jen z pouhého pomyšlení jít do schodu.Tak jsem se poděkoval a zavřel za sebou dveře.

Hloupé jsou ženy, které si myslí, že předělají muže k obrazu svého ideálu.Na to je třeba hodně času,lásky,trpělivosti a moudrosti.Nelze ohnout starý dub jen zlomit.V padesátí letech čekat na svého pohádkového prince(Pretty Women) ukrytá mezi kočkami, psem a myslet si, že mne někde hledá je známkou omezeného myšlení.

Můj kamarád mi řekl a je to obecně známo a mnoho singl děvčat(žen) by o tom mohlo mluvit dlouhé hodiny.Dobří chlapi jsou ve tvém věku buď ženatí, nebo mrtví :-)

Poslední polibek mezi dveřmi, uzavřel kapitolu Dvaceti měsíční cesty.Úseku života mezi rájem a peklem. Úseku, ve kterém se JÁ pohybuji téměř celý život.Úseku, který přináší mnoho šťastných chvil, ale také může zabíjet.

Moje CESTA se krátí a JÁ už vidím na dohled řeku Styx.Mé kapsy jsou plné drobných pro CHARONA. Převozník mává veslem kolem mé hlavy a říká: Málem jsem tě dostal, ale já si počkám a jednou neunikneš.

Poslední Jájina slova dnes:

Až budeš bydlet sám a budeš rozvedený a nebudeš s nikým spát tak přijď,vydržim bez sexu hodně dlouho.TO MNE POLEKALO NEJVÍCE....

Na to říkám .....GOOD LUCK Jájo, už ti nevěřím.

Johanz z MalleviluP.s.PRO NÁHODNÉ ČTENÁŘE, CELÝ PŘÍBĚH JE V KATEGORII (Jája a JÁ)


Věštba pro Jáju.30.3.2012
Přítomnost.....Dva Meče....Napětí;nerozhodnost
Budoucnost....Deset Mečů...Narušené zlé časy
Finance.........Rytíř Pentaklu.


Meče ukazuji svými hroty na osobu, která je tvrdohlavá, neústupná a nezná slovo kompromis.Její život se bude nadále odehrávat v osobních střetech s okolím.Meče jsou spojeny s elementem ohně, se kterým, když se nesprávně zachází může člověka sežehnout.


V přítomnosti existuje napětí a nerozhodnost ve vztazích a přátelství.Osoba má problém s nabytím smyslu pro rovnováhu, protože nemá zcela jasné plány, kterým směrem chce jít.Potřebuje vyvážit dvě důležité věci ve svém životě a nedokáže se rozhodnout.

V budoucnosti zažije naprostý rozkol svých plánu a nadějí.Bankrot může rozvrátit celý její život.Musí se připravit na temnou noc mysli a duše. Bude potřebovat rady a pomoc od ostatních, kteří se od ni neodvrátili.

Ve financích existuje vyvážený vztah a může dojít k zisku, nebo ztrátě.Je třeba uvážlivě plánovat a neplýtvat penězi.Vhodný je nákup nemovitosti.Půjčka je nyní splacená.
Věštba pro Johanze.30.3.2012
Přítomnost.... 9.Poustevník...Samota...
Budoucnost... 5.Velekněz.....Vypořádaní se s karmickými záležitostmi...
Finance.........21.Svět...........Dosažení uspěchu a cílů...
Karty Velké arkany ukazuji na člověka, který ví, že se pohybuje po cestě plné křižovatek, na kterých se dá kdykoliv špatně odbočit, ale který taky ví, že vše se dá napravit.
Přítomnost...Poustevník je starý drak, který ví, že stejně, jako pokřivený strom a spleť kořenů kolem něj, je také život který je jen zřídka přímý a snadný.Radce, nebo učitel vám dá spolehlivou radu.Promýšlejte každý svůj krok a odstupte z horečného koloběhu života.
Budoucnost...Vstupujete do období rovnováhy a naučil jste se vyvažovat pozitivní a negativní energie.Můžete navázat spojení s duchovní a astrální oblastí.Použijte své nabyté zkušenosti na své další cestě a vyvarujte se předchozích chyb.
Finance...Všechno hraje ve váš prospěch. Přemýšlíte nad rozhodnutím , zda shodit starou kůži a začít nový životní cyklus.Je příhodná doba k dosažení Vaších cílů.Vstupujete do období úspěchu ve všech oblastech vašeho života.Objevují se nové příležitosti.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michal Michal | E-mail | Web | 24. června 2015 v 18:55 | Reagovat

Máš vážně talent, už dlouho jsem nečetl tak dobrý článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama