Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Vzpomínka na Happy 2

6. února 2012 v 12:49 | Johanz z Mallevilu |  Stalo se (m)iDnes.

http://johanz.blog.cz/1109/to-prece-musite-milovat


Ráno pročesávaje místo, kde jsem včera zaslechl naposledy ječet Happy již za denního světla jsme ji spatřili.Ležela tam tak jak dopadla .Když se nezabila pádem na led což je z devíti metru velmi nepravděpodobné určitě se již neprobrala z bezvědomí.Paradoxní je, že pokaždé, když tam přes ten most jdu nadávám, který šlendrián to udělal tak, že tou mezerou někdo propadne a zabije se.Měl jsem na mysli člověka, třeba v podnapilém stavu a netušil jsem, že první obětí bude Happy.A tak jsme vzali sekerku protože můj předchozí pokus dostat ji bez poškození z ledu, na který přimrzla se nepovedl.Taky jsem dostal záchvat lítosti a nebyl jsem schopen pokračovat.Naštěstí můj dobrý kamarád Petr vždy připraveny pomoci mi hned zvedl telefon a tak jsme společnýma silami vysekali Happy z ledu, který obtekl její tuhnoucí tělíčko.Moje žena má záchvaty pláče a já také.Přece je to jako by vám umřelo dítě.Zvláštní ,teprve teď jsem si uvědomil, jaké to bylo pro mou matku hrozné, když ji umřela má třináctiletá sestra.Tak to uzavírám svým tvrzením, že vesmír žije s emocí a když jich má nedostatek tak hned něco vyprodukuje ať v malém, jako nám dnes, nebo ve velkém, jako Fukušima.

Dodatek 16.00.hod

Soused ta dobrá duše nechal tělíčko Happy rozmrazit a dal nám ji do rakvičky z krabice od bot.Na horní víko napsal spi sladce a tak mi ji předal ať si ji odvezu.Nechám ji do soboty a potom rozdělám na mém psím hřbitově oheň a v rozmrzlé zemi vykopeme hrobeček.Tak tam spočine vedle Otrávené Heny a stářím zemřelého Geryka a Charliho na kterého sousedce spadly dveře.No a Happy která tragicky spadla s mostu a zabila se.Klube se mi s toho pomalu hřbitov domácích zvířat a to nepočítám kočky, které se houfně nechávají na jaře při mrouskání, přejíždět na nedaleké silnici auty.

Spi sladce Happy...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 apok@lyPSÍK apok@lyPSÍK | 6. února 2012 v 15:46 | Reagovat

Hrozný! Odchoval i pochoval jsem už několik psů a pokaždý je ořval, jak malej kluk, tudíž věř, že chápu, jak Ti asi je. Za důstojným životem udělej důstojný rozloučení. Přeju krásný psí nebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama