Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Vzpomínka na Happy 1

6. února 2012 v 4:06 | Johanz z Mallevilu |  Stalo se (m)iDnes.
Ať napíši cokoliv cítím, že Happy už není mezi námi.


Jsou tři hodiny ráno a já přemýšlím, jak může někdo zmizet beze stopy.Padesát metru ode mne se odehrálo nějaké drama o kterém nevím, jaký má konec.
Peggy a Happy se strkaly kdo bude dřív oblečeny do mrazového oblečku a vyběhne ven.Na cestě kolem potoka došlo k zvláštnímu jevu.Nejdříve se Peggy zastavila a nechtěla dál.Vzal jsem ji na ruce a nesl její malé tělíčko.Potom totéž udělala Happy.Volal jsem na ni pojď Happy pojď neboj nic se ti nestane.Jak krutě jsem se mýlil.Na místě kde cesta zadem kolem potoka navazuje na hlavní silnici je stoupání a já jsem měl co dělat abych neupadl na zmrazcích.Věnoval jsem tedy pozornost tomu, abych vyšplhal bez úrazu.Holky zůstaly opodál a když jsem se zastavil na vrcholku silnice tak jsem je zavolal.Peggy přiběhla okamžitě a když jsem zavolal znovu Happy Happy ozvalo se ze sousedovy neoplocené zahrady ječení, jako když někoho vraždí.Nejdříve jsem si myslel, že to ječí sousedův pes a nenapadlo mne, že to ječí Happy.Ječeni přestalo a rozhostilo se ticho.Když jsem sešel se svahu a Happy hledal nenašel jsem po ni ani stopu.Nenašel po ni ani stopu Láďa a jeho lovecký pes kterého jsem v zoufalství zavolal.Nakonec asi za dvě hodiny jsem vzal Peggy na vodítko a zkoušel jsem jestli nenajde stopu ona.Jednou se zdálo, že zavětřila a vedla mne ke vzdálené králikárně na sousedově pozemku a potom se vrátila zpět, vyběhla po asi deseti schodech a si sedla u dveří do jeho domu.Když jsme Happy hledali už dvakrát se tam zastavila.Je špetka naděje, že soused vyděšenou Happy našel na zahradě a odvedl ji k sobě domu.Ptal se mě z okna jestli je čipována, ale to nic neznamená přece jen u člověka, který bere celý život prášky na hlavu a jeho žena vybírá v blízkém městě popelnice muže vzniknout v hlavě tisíc asociaci.Hned ráno se na místo vrátím a prohledám každý centimetr čtvereční.

Dne devátého ledna jsem si sám pro sebe vytáhl kartu DEVĚT MEČŮ, že by náhoda???

http://hermekrator.blog.cz/1201/2-tyden-devet-mecu-9-mecu
Cituji:
Tato karta naznačuje období velkého trápení, smutku a deprese. Mohla by přijít nějaká definitivní ztráta, nebo smrt někoho z vašich blízkých. Těžká nemoc je možná.

Bál jsem se, že to postihne některého člena mé rodiny, nebo přítelkyni, ale karty nerozlišují mezi lidmi, nebo zvířaty.Blízky je blízky a pejsek, který s vámi spí v jedné posteli je blízký i člen rodiny.

Ps.je to už druhý pes, který zemřel k svátku mé manželky 6.2. jsme museli utratit naši milou Henu, kterou den před tím někdo otrávil ve městě ve kterém jsme bydleli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 apok@lyPSÍK apok@lyPSÍK | Web | 6. února 2012 v 11:22 | Reagovat

Naděje stále žije. Nevzdávej to!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama