Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Duše zavražděných žen.

6. února 2012 v 20:43 | Johanz z Mallevilu |  Povídky

Postavit stan je dnes mnohem jednodušší, než před třiceti léty, kdy stan vážil nejméně čtyřikrát tolik, a laminátové vzpěry byli otázkou daleké budoucnosti. Za patnáct minut jsme odcházeli od motorky přikryté zelenou plachtou a stojícího stanu. Otáčím se a zjišťuji, že už ve vzdálenosti padesáti metrů, je v šeru vidět jen nejasná skvrna. Plachta na motorce dokonce není vidět vůbec.
Cesta kolem hradu v šeru začínající noci má svůj půvab okamžiku, který se už nebude nikdy opakovat. Tma jako v pytli a vzrušující teplo dvou lidských těl přitištěných k sobě při chůzí,
brání zlým silám proniknout tam, kde nejsou vítány. Mohutnost hradeb a vyšlapaná cestička vedoucí kolem hradu nás přesvědčuje, že tady krouží ve dne mnoho poutníku hledajících dobrodružství. Ve stanu postaveném v rohu parkoviště je prozatím teplo a my se ukládáme ke spánku. Přitlačení k sobě, zahříváme své bližší poloviny těla a když je nám zima otočíme se naopak. Nějak nemám náladu na milování a i přes laskáni partnerky zůstáváme oba klidní.
Po půlnoci začíná koncert a naříkavý hlas kviuk... kviuk... kviuk... ukončený pláčem, nás několik hodin provází svým nářkem a ruší náš spánek. Tma, jako v pytli mi nedovoluje opustit pofidérní ochranu stanového plátna a vykouknout ven.
Že by ve tmě duše znásilněných a zavražděných žen, tureckými vojáky, volaly o vysvobození?" Je mi to jedno, když už vydržely tolik století tak do svítání ještě vydrží." Říkám si v duchu a tisknu se blíže ke své partnerce. Svítání přináší úlevu nám i ztraceným duším a my konečně usínáme klidným spánkem až do rána.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama