Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Únor 2012

Každý má své dobré i špatné stranky.

27. února 2012 v 15:43 | Král Artuš |  Kmetoviště

Každý má své dobré i špatné stranky.Nikoho nelze milovat po částech.

Král Artuš

Muž, který nezná strach,nezná ani lásku.Jaká mu potom v životě zbývá radost?

Král Artuš
Bumerang.

27. února 2012 v 9:00 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky
"Vezmi Peggy ven!" Říká žena.Otvírám dveře na dvůr a vycházím.Peggy jde vedle mé nohy a čumí na mne, jako kdyby mne viděla poprvé.
"Utíkej se proběhnout!"Nabízím ji jednu z možností.Nic, stojí, kouká a přešlapuje jako ratlík.
Beru do ruky klacek ležící u zdi a vrhám ho přes zahradu.Peggy vyráží jako střela, ale aport je mimo její hledací schopnosti.Beru druhý kus větve, na kterém je pěkný výrůstek tvaru tenisového míčku.Vrhám ho směrem k Peggy, která se mezitím vrací. Když vidí letící aport, mění směr přímo do jeho dráhy.Bum, rána a Peggy zasažena dopadajícím klackem zůstává ležet bez hnutí.Už vím, jak australští domorodci lovili drobnou zvěř. Bumerang je mocná zbraň. Vrhám se k Peggy s předtuchou toho nejhoršího.Čtrnáct dní po smrti Happy a teď toto.Beru ji do náruče a dívám se do jejich skelných očí.
Volám Peggy, Peggy. Její tělíčko bezvládně spočívá mé náručí a do jejich smutných očí se jen pomalu vrací život. Můj povzdech se odráží od útrob ledničky, ve které hledám nějakou dobrůtku, abych se přesvědčil, že Peggy reaguje správně. Šunka s Globusu, se mi jeví, jako správný stimulant a tak ji trhám na kousky a jeden po druhém vkládám Peggy do jejich úst.Malá Mici, která to sledovala z zpovzdálí, neodolala vábení šunkové vůně a přilezla se přiživit.Teď, když to píší sleduji Peggy ostřížím zrakem jestli je v pořádku.

Síla lásky...Orgasmus

26. února 2012 v 22:13 | ??? |  Esoterika
2010-09-30 Rytmus Milování

Cestou k osvobození těla je vyjádření sexuální energie.
Mnoho dospělých se neumí plně a uspokojivě milovat.
Hluboká sexuální zkušenost může být léčivá a zcelující.
Milování potřebuje především zpomalit.
Milování vyžaduje ČAS.
Možná není vhodné věnovat se mu denně.Klíčem je RYTMUS.

RYTMEM se naučíme zkoumat všechny fáze své tělesné energie.
Masáž se může stát prvním jednáním krásné hry o pěti dějstvích,zbývá doplnit jen erotickou citlivost a sexuální záměr.Laskání ,zkoumání a cesta tělem v hladivých ,krouživých pohybech ,při níž působíte i svou váhou,umožňuje, aby se energie hromadila zároveň s tím, jak se tělo postupně ladí a otevírá.Teprve pak, když se obě těla otevřou a energie proudí naplno,by měl muž vstoupit do ženy.
Energii bychom měli nechat přirozeně růst,neuspěchat ji a nesnažit se ji řídit.Bude narůstat sama,až prolomí barieru kontroly a přelije se do chaotické fáze.Pocity vybuchnou v nevázané animální,nekonečné energii,ve vzrušení bez hranic.Odevzdání nás zavede do ještě hlubší úrovně,na niž začíná vznikat orgasmus.Ani tehdy bychom neměli spěchat ke konci a zkracovat napětí z exploze,která přichází na vrcholu.Je-li úplná,rozlije se po celém těle a uvolní všechny naše zábrany a bloky....

Po pravém orgasmu,v němž bezezbytku podlehneme chaosu,přichází lyrická fáze:energie se mění,v pohlazeních na sebe hledíme vděčně, v milovaném člověku objimáme celý svět.
Nakonec nastupuje blažený,uspokojený klid a uvolnění.V hlubokém pocitu jednoty a radosti přichází závan čisté a nezatížené lásky.To je sexuální EXTÁZE.
Není to zkušenost z milování na jednu noc.
Síla lásky...Návrat

26. února 2012 v 21:51 | ??? |  Esoterika

2010-10-02 08:56:53Síla lásky|Návrat|


Mým cílem je NÁVRAT k dětské spontánnosti a zbavení se nánosu dogmat .

Když potlačujeme POCITY podle přání společnosti, přátel, okolí, obrušujeme jejich hrany, zapíráme je a učíme se je maskovat ,hromadí se v nás EMOCIONÁLNÍ ENERGIE, která nakonec vybuchne neúměrně situaci, nebo se změní v sebedestruktivní chování.
Proto musíme své emoce zbavit pout a nechat je PLYNOUT životem, abychom měli
STRACH z toho, co nás skutečně ohrožuje, abychom pocítili HNĚV proti tomu, co skutečně narušuje naši INTEGRITU, abychom byli SMUTNÍ,když skutečně trpíme,VESELÍ, když je nám opravdu dobře, a SOUCITNĚ pečovali o druhé, když to opravdu potřebují.
Pak se začneme dovídat něco i o tom JAKÁ je LÁSKA.
Protože LÁSKA je správně plynoucí emocionální energie. Je to úplný rejstřík emocí vyjádřených přiměřeně dané situaci ,v pravou chvílí naplno a přímo.Milující osoba je dítě, které dospělo.

Všechny týto emoce jsem prožil v příběhu Titrana a Natalie. Vřele doporučuji, bez toho by život nebyl úplný.Zanechá to ve vás hluboké stopy,bude to vaší noční můrou,vaším signálním zvonkem,Nikdy na to nezapomenete,ale můžete říct

VENI, VIDI, VICI,
Někdo by místo VICI vulgárněji napsal (have a lot of fun):-)Protože vítězství to nebylo.


Síla lásky...Emoce

26. února 2012 v 21:47 | ??? |  Esoterika
|29|2010-09-30 11:23:46Síla lásky|Emoce|
Emoce....nemoce

Říkala garderobiérka v divadle, ve kterém jsem pracoval...Plně s ní souhlasím. Nezpracované emoce jsou příčinou spousty nemocí ať už psychický, nebo somatický podmíněných.

Je pět základních EMOCÍ:

Strach
Hněv
Smutek
Radost
Soucit


Tyto emoce jsou projevem energie.Pokud se jim bráníme, projeví se v propuknutí různých nemocí.Jedinou zdravou alternativou je, své emoce přijmout za vlastní.Prožít je.Energie musí proudit.

Mnoho drahocenného času promarníme blouděním v závoji lží,obelhávaním sebe i druhých,žijeme realitu ,která je bez života.To nefunguje ....

Jsem toho názoru, že jakékoliv potlačení citů či pocitů nám vytváří další bloky v již tak z dětství zablokovaném životě.Jsme tak zablokování, že už ani nepotřebujeme vliv ostatních a vytváříme si bloky sami.
Co je, ale největší zhůvěřilost ...že svými "požadavky" na ostatní...ať už naše dospělé děti,manžele ,rodiče,zaměstnance.milence,přátele.....vytváříme bloky i v nich.......Naučil jsem se.

26. února 2012 v 19:53 | Johanz z Mallevilu |  Kmetoviště

2010-09-29

Že být přátelský a laskavý je víc, než mít pravdu.
Že když je člověk zamilovaný, je to na něm vidět
Že to LÁSKA, ne čas hojí všechny rány
Že úsměv je nejlevnější způsob, jak vylepšit svůj vzhled
Že pravě malé denní události dělají život velkolepým

NIC NENÍ TAK, JAK BY MĚLO BÝT

26. února 2012 v 19:46 | Johanz z Mallevilu |  Kmetoviště
2010-09-26

Realita je subjektivní záležitost,která se chová stejně,jako mýdlová bublina:praskne když do ni píchnete.

"Jak bych to všechno vyzvěděl,Jaký je světa vnitřní tmel."


J.W.Goethe ve Faustovi


Pálení čarodějnic

26. února 2012 v 19:42 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

2010-09-15
Zdenkůůůůůůůůůůů.
V hlase slyším naléhavost a tak startuji jako Zátopek se startovacího bloku.Přiběhnu do kotelny, kde moje větší polovička zapaluje oheň a urychleně se zapojují do hasících prací.Její technika lít benzín do otevřeného ohně nese výsledky.Hoří kotel a láhev se zbytky benzínu,Kdybych o tom docela nedávno nepsal tady na blogu..Když jsem v kotli před chvíli zapaloval ,napadlo mne
"snad na tu láhev nebude sahat.Opak byl pravdou.Naštěstí její oděv je nehořlavý.
"Ty nejsi normální"Povídám a odcházím k počítači.
"Neříkej mi tak"
"Promiň ,ale lít benzin do ohně není normální."
No upálení se nekonalo tak snad příště.........
:-)

Motorest u Hanky

26. února 2012 v 19:38 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky
|
Vysprchovaný, upravený, uháním mezi poli ke vzdálenému městečku.Obloha je plná zářících hvězd.Mitshubishi ukrajuje kilometry a kola ječí v zatáčkách, jako na Rally. Prázdné silnice mne pokoušejí svojí pustotou a já jedu stylem brzda plyn.Devadesát pět koní pod kapotou si hravě poradí i s 12 procentním stoupáním.Autíčko je živé a až na pár škrábanců, které utržilo od života, neztratilo nic na počáteční živosti a bude tady ještě dlouho sloužit.Na rozdíl ode mne, který sice taky jede na plný plyn ,ale životnost , když se mi bude dobře dařit tak se dá počítat na "několik" let.
Ale co ? Dokud to jde, tak je každý den ztrávený u počítače ztracený.
Bravurně zajíždím úzkými vraty do dvora a zastavuji před domem.Čistokrevný yorkshirský teriér mne vita radostným štěkotem a jeho panička veselým úsměvem čistokrevné blondýnky.K moto-baru u Hanky je to deset minut, tentokrát již předpisové jízdy.
Pohled na obří porci smaženého sýra se šunkou, ve mne budí hrůzu co bude potom,jak to rozchodím ,ale jak pozdější hodiny ukázaly nebyl to žádný problém.
Noční sen mne upozorňuje na to, že bych si měl dát oddych a tak si slibuji ,že do pátku budu hodný a budu pracovat jen těžkou fyzickou prací na stavbě Mallevilu.Životní praxe a pravdy.

26. února 2012 v 19:21 KmetovištěNedělej si hlavu s tím ,co si o tobě myslí ostatní.
Ti mají plnou hlavu toho,co si o nich mysliš TY


Už dávno mi také nikdo nenapsal.

25. února 2012 v 22:21 | Johanz z Mallevilu a Paní X. |  Milostné dopisy.

2010-11-27 08:48:38 Jaký to má smysl???


Dobrý večer, pane Johanzi.


Pamatuji si na Vás pořad. Bohužel, nemám čas, proto už jsem dávno nebyla na Vašem blogu a nic jsem nečetla. Myslím si, že příběh Titrana a Natalie je nekonečný příběh a zase bude všechno se opakovat... Je v tom smysl?
Wroclaw je krásné město, teď také se připravuje na Vánoce. Byla jsem večer s kolegou na procházce, vypadalo to nádherně.
Inzeráty také nečtu, a na inzeráty nikomu neodpovídám. Je to k ničemu. Jen tak tady "visím". Už dávno mi také nikdo nenapsal. Ani už nevím, jestli by chtěla, aby mi někdo napsal a někam mne pozval. Žijí, jak to jde.
Dobrou noc a hezké sny. Dobré ráno a krásný den.


Dobrý den do Wroclawi paní X.

V jednom máte pravdu že příběh Titrana a Natalie nikdy neskončí.Jen ten konkretní skončil.Jsem rád, že jsem to přežil.Vyšel jsem z toho zocelen a co je hlavní poučen.Každopádně Vám děkuji ,za pomoc, kterou jste mi v době, kdy jsem byl na pokraji sesypaní ,nabídla.

Na vaší otázku o smyslu konání,se mohu jen zeptat.
Co má v životě smysl.Každá civilizace to má nadstaveno jinak, každý kmen na opuštěných ostrovech si tvoří zákony podle potřeby těch, kteří je tvoří.(Co je správně?).Proto kladu otázku ?MÁ smysl hledat odpověď o smyslu života, odpověď jestli člověk koná dobře, nebo špatně, když KONÁ to co KONÁ???
Již jsem jednou napsal, že vesmír žije lidskými emocemi.V tom případě ať děláme co děláme z hlediska Vesmíru je to správně.Hlavně se musíme hodně radovat, nebo trapit,hněvat,jásat.
Rozhodl jsem se, žr vesmíru výjdu vstříc a budu se už jen radovat a dělat věci, které mne těší a vyvolavají pozitívni emoce.Jezdit autem,lyžovat. hrát pinec, chodit kolem řeky, toulat se mezi regály a pozorovat lidi,psát,jezdit na motocyklu a tisíc jiných radostí.Jednu věc jsem si nechal na konec tu
nejskvělejší.Budu milovat ŽENY(vždy jen jednu) DOKUD budu toho schopen.To bude moje cesta ke zdárnému konci v krematoriu.Zdravím Vás a zase se ozvěte,třeba jen na vzkazník. Váš Johanz


Otevřený dopis ČESKÉ SPOŘITELNĚ

22. února 2012 v 16:08 | Johanz z Mallevilu |  "Politika"
Nevážení,

Opět mi od České spořitelny přišla, tentokrát na mobilní telefon, nabídka vámi předem schválené půjčky na 35000 korun a to s 20 procenty úročení ročně.Nevím, jak jste přišli na to, že bych potřeboval zrovna 35 tisíc korun, ale budiž.

Před tím ovšem, než si tuto půjčku vyzvednu, dovolím si vás poprosit o zaplacení úroku a to ve stejné výší, za finanční prostředky, které mám uloženy na druhém účtu.Jedna se o 100 tisíc korun a to po dobu deseti let.
Dobu uložení nad deset let považuji za promlčenou i když není bezvýznamná.
Jedná se tedy celkem o 200 tisíc korun. Které jste z mých peněz, půjčováním občanům získali bez mého souhlasu.

Takže se vrátím k vámi nabízené půjčce 35000 korun.Tyto zašlete v hotovosti na moji adresu a ostatní peníze laskavě uložte k oněm 100 tisícům na můj účet . Tímto vznikne na mém účtu Aktivum ve výší 265 tisíc korun.Tuto sumu jsem ochoten vám zapůjčit za úrok 10 procent ročně s výpovědní lhůtou jeden měsíc.

S pozdravem váš nespokojený klient

Johanz z Malevillu.

P.s. Kdyby jste nevěděli, kde vzít peníze jistě vám ostatní občané radí půjčí i za méně výhodných podmínek.Pravdou ovšem je, že by Česká spořitelna, kdyby se nechovala jako zloděj(LICHVÁŘ), měla menší roční zisk než 40 miliard za rok 2011.

Pominu také skutečnost, že jsem měl u České spořitelny uloženo po dva roky 500 tisíc korun jejichž půjčením získala spořitelna částku dalších 200 tisíc korun.Tyto peníze považuji za ztracené a byť pocházely z českých rukou jsou dnes někde na Kajmanských ostrovech a tím pádem pro MNE i Českou republiku za ztracené.


Sexuální chaos 1

22. února 2012 v 15:32 | Tim Stafford |  Knihotéka...

Žijeme v době, která odmítá tradiční představy o sexuálním životě. Předmanželský sex je považován za něco zcela přirozeného, kdežto pojmy čistota a zdrženlivost zaznívají našim současnikům jako slova spíše historická.

JAKÉ JSOU VŠAK DŮSLEDKY SEXUÁLNÍ SVOBODY?

To a jiné kapitoly ze sexuálního života v knize Tima Stafforda.... Sexuální Chaos

Na lásku musí být dva.

21. února 2012 v 15:50 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já

Když jsem více než přede dvěma léty psal pro Pepíka o Natálií (Viz rubrika: Titran a Natalie,) netušil jsem, jak brzy se bude situace opakovat s Jájou.Vzhledem k tomu, že jsem tento dopis našel dnes na zbytcích "Johanz.sBlog" uveřejním ho v původním znění.

2010-06-23 NA LÁSKU MUSÍ BÝT DVA PRO PEPÍKA

Pepíku. Nemyslím si, že jsi V PŘÍBĚHU O NATALIÍ negativní postava,
prostě TAK jde život.
NA sebevětší LÁSKUmusí být vždycky DVA .
ON a ONA ....ani TY anijsme na tu roli nestačili...
Bohužel, znám tě jen z vyprávění Natalie, kdy jeden (JEDNA) říká o druhém něco o čem druhý tvrdí, že to není pravda. Je to tak ve všem a opět jsme u
ÚHLU POHLEDU....Na každého to co píši, působí jinak.Mám dost ohlasu, abych to mohl posoudit.
Jenže ty jsi mi jednou napsal O NATALII ,když tě podruhé "vyhnala"
"
UŽ JE MI TO JEDNO"
Mi to není jedno ,NIKDY NEBYLO
UDĚLAL JSEM VŠECHNO, ABYCH KONEČNÝ VÝSLEDEK ZVRÁTIL
NEPOVEDLO SE TO MI, NEPOVEDLO SE TO ANI TOBĚ...
Prostě se to tak stalo.
Malou radu:
Jsi Mladší Pepíku o 6 let tak je nepromarni ,uteče to všechno strašně rychle.
JÁ jdu psát další příběh, ale tentokrát už bez starých chyb. To že se mi už nepodaří napsat příběh
TITRANA A NATALIE , protože zamilovat se může člověk jen jednou, nebo dvakrát za život....to pochopíš stejně, jako jsem to pochopil já, VELICE RYCHLE v příběhu ADAMA A ROSITY

Jiná taková žena,jako NATALIE už do naších životu nevstoupí a je jedno, jak to dopadlo,důležité je, že to bylo, že se to odehrálo a to nám zůstane v naších srdcích.


Přeji ti, aby jsi si našel ženu, která se NATALIÍ alespoň trochu přiblíží, ale můžu ti říct ,že to bude zatraceně těžké,neli nemožné, myslím si ale, že to už víš .....

Víš PEPO jsem rád, že to co se odehrálo v mém životě pro mne přišlo, až ve věku, když už mnoho mužů věší rifle do skříně a obléka si tesilky, někteří dokonce rubáš.......

PŘEJI TI KLIDNÝ ŽIVOT, JÁ KLIDNĚ ŽÍT NEDOKÁŽÍ A ANI NECHCI..,

s pozdravem Johanz z Malevilu

21.2.2012 Dodatek

Tady nezbývá než dodat, že jsem na pátý pokus tu skvělou ženu našel (Jája) ale zase jsem dnes ve stejne situaci, jako po rozchodu s Natalií. Zase to bolí tak, že člověk má chuť zemřít.Staré chyby se opakovaly a tak snad jen mohu zvyšit číslovku v tvrzení, že člověk se může zamilovat jen jednou, nebo dvakrát, nebo třikrát za život.Zřejmě jsem nějaká anomálie, že se mi to povedlo.No jen teď už nebudu tvrdit, že by to nešlo i počtvrté....

A opět :

PŘEJI TI KLIDNÝ ŽIVOT, JÁ KLIDNĚ ŽÍT NEDOKÁŽÍ A ANI NECHCI..,

s pozdravem Johanz z Malevilu


Motýli

21. února 2012 v 12:31 | Foto-Johanz |  Foto-Atmosféra

Ostatní motýli na ........ http://foreverss.rajce.idnes.cz/Motyli_tance./

Karty opět zabodovaly.

21. února 2012 v 9:51 | Johanz z Mallevilu |  Tarot Draků

Zase se ukázalo , že když je vhodné medium, že karty nelžou.

Na otázku co bude dál? Jsem si vytáhl, týto karty.

Devět holí.
Na pořadu dne, je pauza v naročném životním cyklu, která vám poskytne tolik potřebný
odpočinek.Je to doba, kdy by jste měli pečlivě naplánovat svůj další krok.Úspěch je na dohled, ale je třeba vyvinout ještě další úsilí.

Rytíř Holí.
Je zde možnost nenadalé změny bydliště nebo zaměstnání. Pro vyřešení záležitosti ve váš prospěch je třeba jednat rychle, Věci se pohnuly kupředu.

Sedm Pentaklů.
Během projektu může dojít k zastavení pokroku. Dejte pozor, aby jste neinvestovali do nevyhodných obchodů. Je zde možnost finančních problémů. Usilujete o nesprávné věci.


Resume:
Pauza v naročném životním cyklu... Ano život s Jájou je velmi náročný cyklus.
Úsilí je třeba vyvinout a to ihned zítrá.
Změna zaměstnání... Před chvíli jsem dostal telefonát od jednoho přítele, že od dubna mohu nastoupit do práce.Jednat rychle je důležité.
Neinvestovat do pochybných obchodů... Jedna společnost mne lanařila do prodeje produktu, ale nějaké startovací balíčky a peníze, abych se dostal do nějaké pozice,,, no z toho jsem vyrostl i bez varování karet.
Muj nezdolný optimismus, že se všechno vyřeší samo, mi už nejednou pomohl. Tři měsíce v mém posledním zaměstnání uplynuly,Konec smlouvy se blížil a já přesto cítíl, že situace se nějak vyřeší a taky že jo.Poslední pátek dal výpověď jeden kolega a já nastoupil na jeho místo.Byl jsem tam sedm let dokud místo nezrušili.


Nejsem, žádný zkušený svůdník

21. února 2012 v 8:31 | Johanz z Mallevilu |  Autorská práva na Johanz.Blog.cz
2010-05-24 18:51:12 Střihal pupeční šnůry.

Milá Rosito

Dostal jsem se teprvé nyní k počítači, neboť jsem od čtyř hodin rodil štěnátka a střihal pupeční šnůry.
Už jsou tři to jsem rád, že to porodila a nepřišlo to na ni v sobotu ..Za dva dny už ji budu moci nechat klidně i samotnou.

Moje milá
To třetí líbání, které je čím dál tím lepší, nelze ani popsat.Jak jsi napsala ,mám touhu po uspokojení ženy a čím víc cítím ,že je spokojena ,tim víc mám radosti a štěstí.
Mým cílem je splynutí těl i duší.
Nejsem, žádný zkušený svůdník
,jak jsi se mi to pokusila podsunout.Nepotřebuji uspokojovat více žen...Stačí mi jedna a tou jsi teď ty.Cítím z tebe, že jsi vláčná a hladká jako samet a tvá kůže čeká na moje ruce.Tvé něžné dívčí kopečky touží po pohlazení a políbení....Moc se na to těším jak budeme jeden druhého objevovat a jak mi ukážeš co jsi myslela tou úplnou odevzdaností.
Chci se přitisknout na tvá ústá
a dýchat tvůj dech.
Nekonečné dlouho
chci to hřejivé kouzlo
vycházející z tvých úst.

S tím vánočním dárkem Rosito
Jaký obal si představuješ ?Stužku na každou nožičku a ručičku a jednu na krček.Budu tě dlouho rozbalovat až mne budeš prosit, aby jsem se do tebe ponořil ....chci tě vidět a hlavně slyšet ,svíjet se ve společném souznění....

Moc mi to chybí.......

Tvé psaní je náznakem kam se ubírá tvoje touha a je nádhernou ukázkou čistoty tvých přání , stejně jako mé psaní je náznakem mé potřeby .

Těším se na tebe bez pochybnosti, protože i jen líbání s tebou je nádherný zážitek.Což teprve všechno to ostatní ,které budeme postupně rozkrývat

Už aby byla sobota.
Adam pro Rositu

Vzdal jsem ten marný boj.

21. února 2012 v 8:29 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
Vzdal jsem ten marný boj o to umřít jednou v Jájině náruči. Mělo to mnoho krásných okamžiků, jak je z celé rubriky Jája a já cítit. Jen jednu obrovskou nevýhodu. Myslel jsem si, že něco dokáží tím, že nebudu psát své zážitky byť minulé na svůj blog. Mé omezování stejně nepomohlo, protože tady platí pravidlo. Kdo chce psa bít, vždycky si hůl najde, a když je všechno, co děláte špatně začnete dělat zákonitě chyby.
Cesta skončila v neděli 19 února po 19 měsících a uvidíme, co bude dál. Jestli se někdy dovím, jak Jája dopadla, jistě se to dovíte i vy. Zatím mi tvrdila, že už nikdy nikoho nebude hledat a její postoj nenávisti k chlapům tomu nasvědčuje. Jenže to tvrdila i Natálie přesto do toho vlítla znova. Tak odcházím ze života ženy, která tvrdila, že mne miluje, a nepřenesla se přes moji zákonitou manželku, i když jsem s ní trávil víc času než se svou ženou. Nikdo nevidí do srdce ženy a už vůbec ne, když je její chápaní postaveno na dogmatických schématech a není schopno sebereflexe. Pravdou je, že mne to vzalo více, než jsem ochoten připustit, ale cesta jde dál. Jaká bude, to se uvidí.
Pravda je, že kdyby mne neopustila Natalie, nikdy jsem nepoznal Rositu z Bělé, Motýlka z Orlové, Marsí z Horní Suché, Milku z Bílovce a nakonec JÁJU z Poruby, u které jsem zakotvil na dlouhých 19 měsíců. Jednou možná napíšu, kdyby mne neopustila JÁJA nikdy bych nepoznal…
Jak už jsem se tady na blogu několikrát zmínil, že vesmír žije z emocí tak jsem se dnes dozvěděl, že teorie, kterou hlásám, začínají hlásat i media. Pravda je to tam odborně rozepsáno, ale když odstraníte všechny ty cancy kolem, tak zůstane jen věta holá.
VESMÍR ŽIJE Z EMOCÍ

Páni to byla jízda.

20. února 2012 v 14:15 | Z internetu. |  Kmetoviště

Život by neměl být cestou do hrobu s cílem dorazit tam v atraktivním a dobře opečovaném těle,
ale raději občas uhnout z hlavní:
v jedné ruce Chardonay a v druhé čokoládu-
tělo opotřebované a vyčerpané, ale s výkřikem
"Pání to byla jízda"

Seřízení ventilů.

19. února 2012 v 23:18 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky
2011-02-12 Seřízení ventilu....
Pomalu se blíží jaro a MOTORKA, která celou zimu zahálela potřebuje jarní údržbu.
Tak jsem se byl zeptat ve vedlejší obci v prodejně motocyklu co by stálo seřízení ventilu a vyměna oleje.Mechanik s výrazem, jako by se jednalo o Německý tank Tygr z druhé světové války, zadumaně s očima upřenýma nahoru do vnitřku lbi řekl.
"Tak to se musí sundat nádrž (dva šrouby)a hlava ventilu
(dva x čtyři šrouby) a to bude trvat asi tak sedm hodin"a k tomu dodal
"To bude stát asi dva tisíce a k tomu olej a olejový filtr tak celkem tři tisíce."Dodal mechanik.
No jsem asi za blbce..... když jsem to viděl udělat na staré 120 škodovce tak i s tím, že jsme u toho kecali o politice to trvalo necelou hodinu a to tomu autu udělal i diagnostiku.
Včera jsem si měnil olej na Seatu a 4 litry oleje a olejový filtr staly necelých 700kč.
I s tím, že mi přeskakovala ráčna, neměl jsem za půl hodiny co dělat.

Už mi došlo i to proč mechanici v Mitshubishi servisu v Ostravském Kodecaru nepouštějí zákazníky do dílny.Přitom průmyslová kamera s obrazem v recepci by vše vyřešila.

Dobrou noc jdu se učit automechanikem.

Hamty hamty hamty ať mám víc než tam ti...


Máš přivřené oči.

19. února 2012 v 22:29 | Motýlek |  Ba-snění...
2010-04-13 Motýlek pro Lvíčka

Motýlek přistál, rozprostřel křídla a zabalil do nich celý smutný svět.

Máš přivřené oči.Snad oslepené lampou,co se problikala tmou,a noční pták zapípal cosi,když rozcuchal mi vánek vlasy.STÁHNI SI TRIČKO A ROZEPNI ZIP SVÝCH DŽÍN...s ústy na ústech,usedám na tvůj klín.Pohlaď mou duši slovíčky,motýlek skryl se za víčky.Pohlaď mě dlaní po zádech,tichem se ozve touhy vzdech.Tiše v háji listí šumělo,to větřík začal dout...přitiskni tělo na tělo,vášeň začne žhnout.Chci tě,chci více,chci hořet jako zapálená svíce,v polibcích se mi celý dej,chci se tě napít,nechvátej...Srdce jako zvonečky zvoní na poplach,a touha naše zavoní....ach...


Harmonie.

19. února 2012 v 21:04 | Johanz z Mallevilu |  Kmetoviště

Existuje široká universální HARMONIE,jejiž jsme všichni dohromady miniaturní součásti.Nesnaž se proto za každou cenu napravovat svět podle svých názorů a představ,nemáš li s touto universální harmonií dokonalý KONTAKT, nejsi-li v POZNÁNÍ.V takovém případě vykonáš daleko víc,když se pokusíš napravit SÁM SEBE.

K POZNÁNÍ MUSÍME DOJÍT SAMI, NEJLÉPE POMOCÍ VLASTNÍCH ČINŮ.

Zrada.

19. února 2012 v 20:53 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já


I když jsem napsal, že už nebudu psát do rubriky Jája a Já, protože mi připada nedůstojné psát pořad dokola totéž, přece jen tento slib poruším,

Náš "poslední rozchod:"

Po včerejší večerní SMS, ve které napsala mimo jiné:

Jsem moc ráda, že jsme se milovali.

Jsem se rozhodl, že přijedu brzy ráno, abych si mohl ještě poležet ve vyhřáté postýlce. Jája vstává v neděli pozdě a tak jsem vyvenčil jejího psa a zalehl vedle ní. Svíčkova, na kterou jsem byl pozván se pekla v pomalém hrnci a tak jsme mohli ležet do půl jedenácte. Pravda Osm koček polétávalo kolem, jako chlupatá torpéda a Jessi, tak se jmenuje fenka Pekinéze, nestačila sjednávat pořádek. Po snídani to začalo zase skřípat a Jája hledala záminku, jak se pohádat. No a Já ostatně, jako vždy obhajoval to, že se nedělám chytrý a nikoho, že nepoučuji, že nejsem děvkař atd. Najednou Jája, která se umí vytočit sama sebou, zakroutila hlavou a řekla…:

"Ne dost to by tak nešlo" Myšleno naše vzájemné žití.

Kdo ví, co znamená slůvko dost, pochopí, že to pro mne bylo, jako červený hadr na býka.
Rozcházet se dvakrát do měsíce je něco neskutečného. Je to kolotoč vrcholu a pádu a tak jsem ji vrátil na její žádost klíče od bytu a šel jsem. Tentokrát jsem ani neměl slzy v očích, jako když se to stalo po prvé po druhé po třetí po čtvrté... Člověk si zvykne i na klinickou smrt, když je to podruhé, nebo potřetí.
Tak jsem odjel domů, dospal spánkový deficit, protože mne trápily průdušky, když jsem vyčerpán neustálým bojem chytil virózu. Naštěstí tři gramy céčka, olej se sibiřské jedle a hrst letních bylin srovnaly průdušky do latě. Když, jsem se probudil, asi v 16 hodin, našel jsem na mobilu tento vzkaz:

SMS
Absurdní je, že jsem svíčkovou dělala k vůli Tobě-zblbla směnami tvé ženy:-(odešel jsi včas díky jednomu slovu" a dost" VÍŠ Zdeni doufám, že nebudeme k sobě hledat cestu zpět":-( Veškerá moje zloba se odvíjí od tvého manželství-nebo aspoň z 90 procent:-( Ještě před časem bych ti napsala Zdeni ŽIJ se mnou, nebo už nepiš. Jája tě má v hlavě, ale jiné bydliště než s ní, je pro ni zkáza a zlomené srdce.:-( Snaž se mne už pochopit-nemám na to. Ať se ti daří dle tvého pohledu na život i svět. Jaja

Neodešel jsem k vůli jednomu slovu a ty to víš a absurdní je, že svíčkovou miluji a moc jsem se na ni těšil. Prostě jsi mne dostala tam, kam jsi chtěla, tak to nesváděj na jedno slovo. Tvá jak píšeš "zloba" mne vyhnala. Dávala jsi mi to celou dobu 19-1 MĚSÍCŮ pořádně sežrat a nebyla to svíčková. No je mi to líto. Život ve dvou nikdy nebude jen ve tvé režii. Máš své teritorium a chráníš si ho, nechceš, bojíš se mne tam vpustit a myslíš si, že to necítím. Nejsem primitiv a nikdy nebudu a tvá dominance opičí samice končí u mé dominance opičího samce. Podroboval jsem se ti ale dobrovolně a rád, za odměnu mi byly nádherné chvíle s TEBOU v objetí Zdeník.
P.S. Kdybych byl, jako ty a říkal ti při tvých kritikách "komu se to nelíbí, ať si jde" tak už jsme se rozešli dávno. No jo Jajo život je těžký, ale všude je plno chlapů, kteří jsou hloupí bez názoru a mají peníze a možná nechtějí jen pořád sex. Já jsem JÁ a ty jsi TY. To jinak nejde a všimni si, že já jsem tě nechtěl předělat k obrazu svému, ztratila bys svou originalitu. Já přizpůsobil své myšlenky tak, aby neměly k tobě výhrady.Kapka rosy.

19. února 2012 v 17:15 | Johanz z Mallevilu |  Ba-snění...


Krásná žena,
kapka rosy
paprsky slunce
v lanoví
třpyt nekonečna
kapek
v oceánu

Nenasytná duše muže
vníma okamžik
zrodu i skonu
krásy.
Hledá dál.


Uchopit neuchopitelné
pochopit nepochopitelné,
přelud se nedá
uchopit ani pochopit
ŽENA je krásná v
rukou umělce
ve slovech básníka.

2010-04-06 |Ranní v slunečních paprscích

Krásná žena je jako kapka rosy
Zatřpytí se v paprscích ranního slunce
a než se naděješ,
je zase v nekonečnu kapek
na poutí do oceánu

Duše muže se za tu chvílí nestačí nasytit té krásy
a nezbývá mu, než jít dál na cestě hledání.

Uchopit neuchopitelné a pochopit nepochopitelné,
protože rosa se nedá uchopit ani pochopit
je krásná jen v rukou umělce a
ve slovech básníkazRaje do pekla....Brána do RÁJE

16. února 2012 v 22:25 | Johanz z Mallevilu |  Titran a Natalie

Když jsem se blížil k domečku Li neměl jsem představu, co bude.
Ve své nezkušenosti jsem bral pozvání na čaj, jako pozváni na čaj. Moje zkušenosti nebyly příliš velké a obával jsem se, abych svým neohrabaným chováním Li nepoplašil. Domečkem se linula omamná vůně směsi drahých parfému a jejich majitelka zářila úsměvem.
Oblečení, zvýrazňovalo její štíhlost a já tiše proklínal den, kdy jsem si oblíbil rifle a oranžovou barvu. Li mi dala nahlédnout do sklenice plných čajových sáčku a řekla mi, abych si vybral. Omámeny vůní a zjevem krásné partnerky jsem něco zamumlal a usedl na pohovku, která mi byla nabídnuta. Li přinesla čaj a usedla na dva metry ode mne. Rozhovor se rozproudil jako po másle. V neustálém smíchu jsme se oba dva k sobě natolik přiblížili, že jsem Li uchopil za ruku. Nevytrhla se mi a tak se jsem se naklonil a políbil ji. Oběma nám srdce bušila, jako když prérií letí stádo splašených Mustangů. Jak jsme si později řekli tak ani jeden z nás nikdy nic podobného nezažil. Polibek do žlábku klíční kosti rozproudil krev Li natolik, až vyjekla. Využil jsem toho a políbil Li jemňounce na rty až se zachvěla.
"Umíš nádherně líbat." Zašeptal jsem.
"Nikdy jsem se s nikým nelíbala jako s tebou." Odpověděla Li se zavřenýma očima.
"Myslela jsem, že se neumím líbat, až teprve ty jsi mi otevřel oči, jak může být líbání krásné" Znovu zašeptala
"Nikdo mne tak nelíbal...muži se nechtějí líbat." Řekla Li
"Já nevím nikdy jsem se z žádným mužem nelíbal." Odpověděl jsem a tak jsme se vesele prolíbali daleko přes půlnoc. Zastavili jsme se až před hranici dvou vrcholku, které se rýsovaly Julií Anně pod blůzkou, jako dvě mandarinky. Rozloučili jsme se tím, že Li mne vyprovodila k automobilu, u kterého ještě proklábosili nejméně půl hodiny, protože ani jednomu ani druhému z nás se nechtělo odejít. Po odjezdu od domečku Li jsem už po několika minutách zjistil, že mi chybí její něžný hlas a vymačkal jsem její číslo na svém mobilním telefonu. V družné zábavě jsme pokračovali ještě celou cestu, když dálnice ukrajovala minuty osamění..... To však ještě nebyl konec...oba dva jsme si vzali mobily do postýlky a povídali si někdy až do rána.


Románová verze.


Když se Titran
blížil k domečku Natalie, neměl představu, co bude. Ve své nezkušenosti bral pozvání na čaj, jako pozváni na čaj. Jeho zkušenosti nebyly příliš velké a obával se, aby svým neohrabaným chováním Natalii nepoplašil. Domečkem se linula omamná vůně směsi drahých parfému a jejich majitelka zářila úsměvem.
Oblečení, zvýrazňovalo její štíhlost a Titran tiše proklínal den, kdy si oblíbil rifle a oranžovou barvu. Natalie dala Titranovi nahlédnout do sklenice plné čajových sáčku a řekla mu, aby si vybral. Titran omámeny vůní a zjevem krásné partnerky něco zamumlal a usedl na pohovku, která mu byla nabídnuta. Natalie přinesla čaj, usedla na dva metry od Titrana a rozhovor se rozproudil, jako po másle... V neustálém smíchu se oba dva k sobě natolik přiblížili, že Titran uchopil Natálii za ruku. Nevytrhla se mu a tak se Titran naklonil a políbil ji. Oběma srdce bušila, jako když prérií letí stádo splašených Mustangů. Jak si později Titran a Natalie řekli tak ani jeden z nich nikdy nic podobného nezažil. Polibek do žlábku klíční kosti rozproudil krev Natálie natolik, až vyjekla. Titran toho využil a políbil Natalii jemňounce na rty až se zachvěla.
"Umíš nádherně líbat." Zašeptal
"Nikdy jsem se s nikým nelíbala jako s tebou." Odpověděla se zavřenýma očima.
"Myslela jsem, že se neumím líbat, až teprve ty jsi mi otevřel oči, jak může být líbání krásné." Znovu zašeptala
"Nikdo mne tak nelíbal...muži se nechtějí líbat." Řekla Natalie
"Já nevím, nikdy jsem se z žádným mužem nelíbal." Tak se vesele prolíbali daleko přes půlnoc, až se zastavili před hranici dvou vrcholku, které se rýsovaly Natalii pod blůzkou jako dvě mandarinky. Rozloučili se tím, že Natalie vyprovodila Titrana k automobilu, u kterého ještě proklábosili nejméně půl hodiny, protože ani jednomu ani druhému se nechtělo odejít. Po odjezdu od jejího domečku, Titran už po několika minutách zjistil, že mu chybí její něžný hlas a vymačkal její číslo na svém mobilním telefonu. V družné zábavě pokračovali ještě celou cestu a dálnice jim ukrajovala minuty osamění.....To však ještě nebyl konec...oba dva si vzali mobily do postýlky a povídali si někdy až do rána.