Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Střepina 1981

19. ledna 2012 v 23:00 | Johanz z Mallevilu |  Pozdravy z minulosti....

Střepina....1981

V dávných dobách, kdy ještě bylo všude tolik práce, že ti co něco uměli šli na dračku, se odehrál příběh, který se mi dnes připomněl,Stejně, jako tehdy to i dnes dobře dopadlo a andělé ochránci stáli opět u mne.Přesto jsou to taková malá varování, že se během vteřiny může život změnit.Přemýšlel jsem jestli to není pro rubriku ESOTERIKA, ale neopakoval se ten signál o blížícím se nebezpečí, jako před léty a tak jsem to zařadil jen do vzpomínek.
Byl krásný slunečný den a já skákal na "fušce" po střeše ,jako nadržený kamzík po skalách.Cirkulárka svištěla, jak bylo třeba každou chvílí něco přiříznout a z přilehlé maringotky voněl ohřívaný oběd, který ohřívala budoucí paní domu na dvou plotýnkovém vařiči. Byly to dobré časy pro lidi, kteří s politikou končili u nadávaní v hospodě a přechodný nedostatek mandarinek řešili jablky, dvě kačky za kilo.Zrovna jsem tlačil prkno do zubatého ostří, když mi hlavou proběhla myšlenka"Pozor uhni". Pohl jsem tělem do strany a v tom jsem ucítil tupý náraz.Zastavil jsem cirkulárku a pátral po příčině.Po chvíli jsem objevil, že na na kotouči pily je vylomený zub asi tak veliký jeden centimetr čtvereční.Kdybych se nepohnul dostal bych ten úlomek tu střepinu, jako z granátu, přímo doprostřed holé hrudi.Jen šle, které držely montérky a měly velké umělohmotné přezky mne zachránily.
Dnes se situace opakovala, ale střepina, která letěla kolem, mne škrábla "jen"do ucha.Dvě malé kapičky krve.Dva centimetry vedle a měl jsem ji v oku...brrrr díky vám andělé....

P.S.Hodí se poděkovat i když o tom poděkování mám své mínění, že někdy poděkujeme, jak se situace "dobře"vyřešila a přijde ještě něco horšího.....co by se nestalo, kdyby se předchozí situace nevyřešila tak dobře.

Hodí se na to pořekadlo......Nechval dne před večerem:-) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama