Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Silvestr 2011 část 1...

1. ledna 2012 v 11:58 | Johanz z Mallevilu |  Povídky

Telefon zapípal, jako poplašené kuře, když uvidí poprvé kohouta.

"Ahoj Bobo copak se děje na silvestra? Ztratila jsi mléko?" Zažertuji do telefonu v souvislosti s jejím šestitýdenním miminkem.

"Jsme s Romanem a Míšou u Lenky na chatě tak přijďte, budeme tady do čtyř a potom jdu hlídat tatínka" Odpovídá Bobo, které jsem tak začal říkat od okamžiku, kdy jsme se s člunem poprvé převrátili do Moravice.

Neměli jsme žádné plány na večer a tak jsme jen vzali kousek koláče, láhev vína a vyrazili do chatoviště, které je asi kilometr od mého domu. Společnost mých známých vesele štěbetala, jako vrabci na drátě a tak jsem několika glosami rychle zapadl do atmosféry.

Po kojení, Bobo odjela hlídat svého starého otce, aby maminka mohla do kostela a přátele nás přesvědčili, že bruslení je ta správná alternativa na silvestrovský večer. Jiného názoru ovšem byli organizátoři kluziště na Masarykově náměstí a kluziště zavřeli už ve čtyři hodiny odpoledne. Pomník Masaryka byl obklopen stovkami svíček a zářil, jako hřbitov na dušičky. Má nemístná poznámka kdo pak umřel mne v očích mých známých postavila do role diletanta, ale já to fakt zapomněl a teprve fotka Havla přilepena na stěnu pomníku hnědou lepicí páskou mne vrátila do skutečnost a porazila Alzheimera.

Ostravsky hrad skromně svítil do noci několika barevnými světýlky a neosvětlil ani tmavé prostory hradeb na, které šplhal syn našich přátel, aby nám ukázal jak vypadá schránka na geokachink hru kterou před nedávnem začali s otcem hrát.

Po cestě na stodolní ulici jsem se stavil v recepci hotelu IMPERIÁL a prohodil pár slov s recepční, se kterou jsem kdysi v hotelu pracoval. Na otázku, kdy přijede na své motorce do moto baru u Hanky mi naznačila, že už asi nikdy. Jsem expert na odhalovaní těhotných žen a hned mne to trklo. Třetí měsíc… ne že by ji motorka na jaře neuvezla, ale neměla by kam strčit ten polštář pod prsy. Stodolní ulice se už před osmou hodinou začínala dostávat do varu a z jedné strany bylo slyšet "Baník p…"Kterouž to větu skandovala skupinka asi deseti primitivů, kterým zřejmě chybí vojna jako sůl.

Naštěstí je ulice dlouhá asi pět set metrů tak jsme si našli místo, kde si kluci mohli v klidu koupit Gyros, který prodávali tři svalnatí Chorvati. Na několika místech se stavěly dřevěné stánky a vše nasvědčovalo tomu, že tady bude pořádný hukot. Byli jsme tady za exoty nejen já s malou Peggy, které z pod bundy vykukovala jen chlupatá hlava, ale i Lenka se svou čivavou vzorně pochodující vedle její nohy..

Před 8 hodinou jsem se dovlekl k orloji na divadle loutek, který chtěli přátele přátel pocházející z Olomouce vidět a myslel jsem si, že už neujdu ani metr. Pod nátlakem jsme slíbili že přijdeme na chatoviště pokračovat v oslavách, jsme byli i s ženou odvezeni k domu .Žena zmrzlá jako pračlověk, kterého našli horolezci nedávno v alpách zamrzlého v ledu si hned dala horkou sprchu a já jsem nasytil svůj věčně protestující žaludek

To však byl teprve začátek večera
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama