Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

Prosinec 2011

Poslední kapka.

31. prosince 2011 v 21:24 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
Venku za oknem se noc zmocňuje vlády a milosrdnou tmou zakrývá šeď večerní oblohy.Venku vyjí psi jako šakali na stepi a kopírují svým strachem mé pocity.Tuším že to je poslední noc kterou strávím s Jájou.Přijíždím k domu a vítám se krátkým polibkem.Jsou to jiné polibky než ty kterými jsme společně trávili dlouhé hodiny.Z polibku čiší chlad sibiřské tajgy, ale zároveň pociťuji v hloubí žár ohně.Zazvoní telefon a Jája vyběhne z domu.Koukám z poza záclony a přemýšlím o tom jestli je Jája drogový dealer.Ne jen taxi přivezlo pizzu k večeři.Je to holka praktická a myslí na všechno.Slaďounká komedie v DVD podbarvuje sílu okamžiku a hlavně já podléhám své touze, která je v její přítomnosti neustále připravená.Milování spěje k vyvrcholení jako sopka k výbuchu.Její epileptický tanec na mém mužství mne nenechává na pochybách, že s ní vyrostl za tu dobu co se známe mistr.Píší tato slova se znalostí, jak skončilo sedmnáct měsíců plných lásky a nenávisti.Skončila noc, kterou jsem prvně zůstal u Jáji v bytě a domu se vracel až ráno.Tak skončilo spaní dvou chobotniček v objetí .Rozloučení bylo důstojné, ale druhý den již nikoliv.

Začalo to hned tentýž den odpoledne:

Přání do nového roku.

31. prosince 2011 v 14:15 | Neznámy autor. |  Fejetonky

Soukolí osudu rychle se točí
hodiny odbijí ...,Jak ten čas frčí!
Važme si proto každičké vteřiny,
jako by příští rok, pro nás byl jediný.
Proto se radujme s každičké drobnosti,
za hlavu zahoďme veškeré starosti.
Ať je ten příští rok plný dobrých zvěstí,
přejeme si navzájem

zdraví, lásku a štěstí.

Dalajláma

30. prosince 2011 v 22:40 | Dalajlama |  Esoterika

Pokuste se rozvíjet hluboké přesvědčení,že současné lidské tělo má velký potenciál a že nikdy nepromarníte jedinou minutu jeho užívání.Nevzít si nic z podstaty této vzácné lidské existence,ale pouze ji promrhat,je skoro jako vypít jed a být si plně vědom důsledků svého činu.Je velmi špatné,pokud se lidé cítí velmi nešťastni,ztratí li nějaké peníze,zatímco když promrhají vzácné chvíle svého života,nemají nejmenší pocit lítosti.

Lenka 1967

30. prosince 2011 v 22:16 | Johanz z Mallevilu |  Pozdravy z minulosti....

První jarní dny jsou nejen pro člověka startem k hledaní družky.Střední pinč si signály jara vysvětlil po svém a provádí na noze dospělého muže kopulaci.Muž dělá nohou pohyby, jako by chtěl setřepat ulpělý trus z boty.Z dálky, to ale vypadá, jako by vycházel svými pohyby vstříc nadrženému pinči. Pinč to taky tak vnímá a drží se předními tlapkami mužovy nohavice o to více.Čekám u komediantu na Lenku, se kterou jsem se seznámil při cestě ze školy na učiliště .Stáli jsme v "šalině"dva metry od sebe a koukali se vzájemně do očí.Měla pěkné pomněnkové oči a vystupovala o zastávku dřív.Využil jsem toho, že to byla předposlední zastávka na trati a vystoupil jsem taky.Šla směrem na konečnou a tak jsem se pokusil navázat rozhovor.Dnes si už nepamatuji co jsem říkal, ale jistě to muselo být zajímavé když souhlasila dát si rande.
V té chvíli se objevila Lenka v zatáčce za maringotkou komediantu a zamávala na mne .
Ve stejném okamžiku pes vystřikl svůj jarní příděl na mužovou nohu a ten rychle v rozpacích opustil prostor kolotočů.
Lenka přišla až ke mně a zeptala se mne co budeme dělat.
"Půjdeme k řece"řekl jsem
Její dlouhé hnědé vlasy vlály v jarním větru a jejich vůně se mísila s vůní rašící trávy.Sedli jsme si do svěží zeleně na břehu Moravy a Lenka dala svou hlavu na mé rameno.Pokusil jsem se ji neobratně políbit a přitom se ji její vlasy svezly na záda.Odkryl se mi pohled na její pěkné ouško.V jejím nitru se zelenalo políčko ušního mazu a ten pohled mne znechutil tak, že mne přešla na všechno chuť.Jaro ne jaro.
Tak skončila jedna nadějně začínající Láska.
První sjezd 2010

30. prosince 2011 v 20:02 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Tento rok 2011 to vypadá na totální bez sněžnou zimu alespoň pro mne.

Velké vločky v mžiku pokrývají čelní sklo automobilu tak,že musím nechat stěrače zapnuté.Cesta ubíhá rychleji ,než jsem myslel a těch pár uklouznutí na zledovatěle vozovce bravurně zvládám.Parkoviště na Bílé je skoro plné, ale jako vždy se skulinka,do které se napasuji , najde. Po letní přestávce mám co dělat, abych se napasoval do bot a bříško mi vadí při jejich zapínání.Trošku mačkání mezi stejně chtivými a už je tady BÍLÝ svah.Opatrnost matka moudrosti říkali naši předkové a rozpoutali dvě světové války.Já to neříkám a sjíždím svahem dolu.Sníh je mokrý a pomalý a pod vrstvou nově napadlé sněhové pokrývky zledovatěly.Dole na svahu se prochází moje přítelkyně a podle toho, kolik žen tam je oblečeno v "civilním"není sama, která nelyžuje.Občerstvení je pod kopcem plno, ale dáváme po návratu přednost pozdnímu obědu v GLOBUSU.(MIMOCHODEM V JEJICH SPORTU JSOU VELKÉ SLEVY)
Já si dávám kuřecí řízek s bramborovým salátem a Jája totéž ale s bramborovou kaší a koprovým salátem.Další hodinu trávíme ve sportu vybíráním zlevněného oblečení.Já odcházím s šedou mikinou Larross a Jája má tři adidas-ky.V shopingu začíná vánoční šílení a tak se přesunujeme do vyhřátého bytu a věnujeme se činnosti, pro kterou je člověk stvořen.
P.S.Není to práce.
Tribulus Terestris

30. prosince 2011 v 19:56 Poradce mladého muže....


Kotvičník zemní. Tribulus terrestris:


Klinické zkoušky zjistily, že účinné látky z kotvičníku podstatně zvyšují pohlavní touhy směřující k dosažení slasti a způsobují i dramatický nárůst svalové hmoty na úkor tuků. U mužů zvyšují hladinu testosteronu až o 30% u žen podstatně zvyšují hladinu estrogenů.

V zahraničí ale i u nás se často objevuje název rostlinná "viagra". Botanici rostlinu skutečně zařazují mezi afrodiziaka, tedy mezi rostliny, které zvyšují sexuální aktivitu. Zásadní rozdíl je v tom, že padesáti miligramová tableta viagry stojí asi 300 Kč, bere se těsně před sexuálním stykem a po několika málo hodinách je již trvale po účincích. Nemluvím o některých zdravotních rizicích, které jsou s užíváním Sildenafilu (viagry) prokázány. Kotvičník dlouhodobě zvyšuje zájem o sexuální život a to u obou pohlaví. Jeho cena je nepoměrně nižší. Užívání je bezproblémové, doposud nebyly nikde zaznamenány žádné zdravotní problémy.
Užívá se při léčení aterosklerózy, ischemické choroby srdeční a vysokého krevního tlaku. U aterosklerózy, která je většinou provázena poškozením koronárních tepen, se množství cholesterolu snižuje na 25-30 %. Značně také klesá obsah lipidů, β-lipoproteinů a upravuje se krevní srážlivost.
U diabetu, spolu s preparáty snižujícími obsah cukru v krvi, má prokazatelný vliv na metabolismus lipidů a cukrů.
Má také tonizující a obecně zlepšující účinky, zvláště po těžkých nemocech. Při klinických studiích byl zjištěn dramatický nárůst síly, vytrvalosti a schopnosti svalové regenerace.
Dále snižuje hladinu sodíku, brání zadržování tekutin a vykazuje určité analgetické působení.

Potvrdil se výrazný účinek při léčbě různých pohlavních a reprodukčních poruch.
U mužů měla droga za následek významný nárůst hladiny testosteronu - až o 30 %, zvýšení libida, zlepšení nálady a zvýšení sebedůvěry. Kotvičník patří mezi jeden z nejefektivnějších prostředků zvyšujících potenci, vhodných při mužské neplodnosti a hypertrofii prostaty.
U žen došlo k značnému zvýšení hladiny folikostimulačního hormonu (FSH) estradiolu, nárůstu libida a ke zmírnění negativních klimakterických příznaků.
Kotvičníkový sirup: http://solimkenav.webnode.cz

Skluzavka 1960

30. prosince 2011 v 10:22 | Johanz z Mallevilu |  Pozdravy z minulosti....

V místech , kde dnes stojí garáže hasičů v Ostravě Fifejdách u městské nemocnice, bylo dávno pradávno volné prostranství, na kterém občas stávali kolotoče.Dnes po padesáti letech jsem si vzpomněl na to, jak jsem obdivoval vysokou buclatou věž po jejímž obvodu vedl dřevěný žlab používaný, jako skluzavka.Vzpomněl jsem si proto, že jsem tuto dnes už archaickou stavbu uviděl ve filmu "Vraždy v Midsomeru"
Dole na úpatí věže jsem v pokladně zaplatil 50 haléřů a vyfasoval kokosový kobereček pod zadeček.Tři schůdky vedly k dopravnímu pásu dlouhému asi čtyři metry, který končil u točitého schodiště.Pohyblivý "chodník"v době, kdy podzemí Ostravy bylo protkáno kilometry dopravních pásu vzbuzoval všeobecné veselí.Potom jsem po mnoha a mnoha strmých schodech vyšlapal na vysokou dřevěnou věž.Černý muž nejasného původu ode mne převzal kobereček a položil ho na začátek žlabu.Když jsem se posadil tak mne odstrčil a já se řítil "obrovskou" rychlostí dolů k zemi. Když porovnám dnešní sjezdy po plastových skluzavkách v kterémkoliv aquaparku s sjezdem s dřevěné věže, tak je to, jako když závodí parní vlak s Pendolínem.Všude bylo plno smíchu a atrakce vyprodány na několik kol dopředu.Lidé se bavili a děti byly šťastné.To byl rok 1960.Loučení

30. prosince 2011 v 9:40 | Johanz z Mallevilu |  Ba-snění...

Den začal v šeru příslibu ztráty,
ta ztráta jsi TY.
Úžas s večera vyprchal
v srdci zůstal jen žal
samoTY.

Tvé nahé tělo
mezi dveřmi,
když odcházím.
sním či bdím?
Říkám ti Lásko milá
mám TĚ rád
Věř MI.

Sháním příručku chirurgem svépomoci....

28. prosince 2011 v 23:14 | Johanz z Mallevilu |  Kmetoviště


Urychleně vzhledem ke stoupající cenám a inflaci sháním příručku:

"chirurgem svépomocí".

Koupím taky starší skalpel a jiné nerezové nastroje z bývalé Chirany .

Moravice 29.5.2011

28. prosince 2011 v 20:49 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já


Původní jen obrázek byl doplněný o šest kapitol popisu celé cesty.

http://johanz.blog.cz/1109/moravice-29-5-2010

1...Předvečer
2...Cesta
3...Odemykání řeky
4...Řeka
5...Peřeje
6...Přistání

Noční procházka

28. prosince 2011 v 12:01 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
2010-09-05 Noční procházka...

"Nemáš chuť se projít?"
Ptám se Jáji do Telefonu
"Já vím že je zima a deset hodin večer"
Pesany nejeví moc chuti vstát ze zahřátého pelíšku a teprve důrazné JEDEME je donutí skočit do košíku ,který zadělávám mřížkou,aby nemohly ven do prostoru auta.
Jája čeká před domem oblečená, jako na severní pol a tančí kolem svého auta tanec majitelky.
Jedu pomalu co noha nohu mine.Auto se pohybuje želvím tempem po nočních ulicích a já raději zrychluji, abych nemusel policií předvádět, že udržím rovnováhu.U Třebovické lávky přes Opavici směrem do Hošťálkovic je pusto a tma.Vypouštím pesany a přecházíme na druhou stranu po ocelové lávce v jejíchž dřevěných pražcích se již začínají projevovat zuby času.Hošťálkovická strana je osvětlena, ale celá cesta budí dojem opuštěnosti.Z křoví útoči stíny strachu a za celou dobu asi půl hodiny jsme postupně potkali jen tři ženy ,zřejmě jdoucí domu z odpolední směny.
Můj mozek si představuje ,jak asi by to tady měl ulehčené Hanibal Lecter a diví se, že tady vůbec v noci někdo chodí.
Z opuštěného objektu se ozývá basový štěkot hlídacích psů a moje malé jorkširáčky odpovídají, jako mutující žáci devítiletky.Na zpáteční cestě zastavuji u opuštěné trafostanice a pohodlně se opírám do sedadla.Jajá mi klade hlavu na hruď a oba nenecháme tiše plynout myšlenky.Usínám lehkým spánkem spokojeného LVÍHO samce .Je naprosté ticho jen Peggy poňafává ze snu o nadýchaných bílých peřinách.


Zvuky

27. prosince 2011 v 22:31 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Miluji zvuky,
které připomínají okamžiky našeho života.Miluji zvuk šumícího lesa, který se ozývá podle síly větru.Zvuk potoka na jehož hladině se prohánějí sluneční paprsky a vyskakují pstruzi,zvuk žabího koncertu v nočním tichu,zvuk přijíždějícího vlaku, který signalizuje odjezd za dobrodružstvím,zvuk motorky, která reaguje na kopcovitou krajinu,zvuk dětského hřiště před obědem ,zvuk koupaliště v plném letním slunci, zvuk cinkání nádobí v elegantní restauraci,zvuk dýchání při polibcích,zvuk milostného prožitku a zvuk všech zvuků,zvuk LÁSKY....Kouzlo lásky

27. prosince 2011 v 22:27 | Johanz z Mallevilu |  Ba-snění...

Až....

Až se naučíme být vděční
za to co máme
Budeme šťastní

Až přestaneme
toužit po tom
co mít nemůžeme
Budeme spokojeni

Až nebudeme věci
milovat
jen pro užitek
Pochopíme kouzlo lásky
.


Pochopení LÁSKY
pomoci bolesti a ztráty,
Věčné otázky....
stojí láska za to, nebo ne?
Odpovědi....
stojí ..... či nestojí....
jedno i druhé ...
prostě OBOJÍ


Vůně.

27. prosince 2011 v 21:03 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Miluji vůně,
které připomínají okamžiky našeho života.Mám rád vůní večerního lesa,vůní rozpáleného písku,vůní prašné polní cesty vedoucí mezi obilím a kukuřici,vůní ženského těla ležícího na rozpálených kamenech u splavu ,vůní kuchyní ve starých domech,vůní nového auta,vůní Euphorie parfému od Klaina,vůní železničních pražců na opuštěné vlečce,vůní čerstvě hoblovaného dřeva,vůní kovářské dílny,vůní keramické hlíny,vůní kávy linoucí se pod lyžařským vlekem,vůní čerstvě vykoupané ženy......a vůní všech vůní ,vůní LÁSKYEnergie.

27. prosince 2011 v 20:03 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky
|1|2011-02-14 08:21:25 Energie|


Někdy mi ta káva ráno už leze krkem, ale jak se praví, zvyk je železná košile a tak prostě ten kafáč musím mít.Zatopit v kotli je díky suchému dřevu hračka, jen kdyby nebylo tolik té špíny kolem.Při výstavbě plynovodu zůstala stavební firma stát z druhé strany koleji díky špatně zpracovanému projektu a mne by dnes stal protlak pod silnici a kolejemi snad čtvrt milionu.
Na druhé straně, když cítím tu zimu, kterou má soused za kolejemi díky chamtivosti energetických firem, jsem rád, že jsem neposlechl vábení finanční pobídky, kterou vláda pomoci přisluhovačů (LOBISTŮ) zavedla pro lidi, kteří za usmolených 50000 tisíc jsou dnes v područí plynáren a ČEZu jen proto, že odstranili kotel na méně ušlechtilá paliva. Dobře VÁM tak,protože co vymysli nahoře vždycky smrdí a pro chudé, ale i střední vrstvu zavání odíráním z kůže.Jsem zvědav co přijde, jako další daň, snad povinné spoření na kremaci a samozřejmě to bude do fondu.Mám pro to název KREMAČNÍ FOND.(Nikdy není dost fondu do kterých se ukryjí dosluhující politici)
Reklama by zněla: Svého konce se nikdy nedožijete, ale nevadí,naše firma si s vaším popelem poradí.

Jen jsem si chtěl povzdechnout nad dnešní (ne)chuti na kafe a je s toho proklamace na předražené energie.Možná bych mohl ještě připojit proč jsme stavěli atom-ku, když po její dostavbě vyskočila cena energií na dvojnásobek, ale to už by byla ve hře slova jednoho pracovníka ČEZu, že musí přece prodávat za evropské ceny.Kde jsou evropské platy to už nějak zapomněl dodat a tak mnozí lidé trpí chladem a není vyjímkou, že sem tam někdo zmrzne.To vše jde na vrub politice chamtivců, kteří místo aby kopali ligu za svůj národ, posluhují zahraničním Monopolům.Okluzní fronta.

27. prosince 2011 v 19:50 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky
Celou noc zní ze stodoly rány.Buch buch buch.Peggy a Happy pokaždé vyskočí, jako čertík z krabičky a vztekle chtějí rozkousat domnělého vetřelce.Skřípání plechu z půdy a poryvy větru, doplňuje občasná přeháňka bubnující na polykarbonátovou střechu verandy.Sousedův lovecký pes hlásí svým štěkotem pocit hladu a čeká na sobotní krmení.Nemá volný den, jako jeho pán a žaludek se mu hlásí s úpornosti kroutícího se hada.Provoz na přilehlé silnici začíná houstnout i když proti všednímu dni to je jen desetinka projíždějících aut.Každodenní kávový rituál nastal dnes dříve, když vítr rozehnal poslední stopy spánkového hormonu v těle.Teď, když skončila píseň v korunách bezvlasých dubů, které přečkaly jeho nápor pouhým klaněním se jeho síle,rozhostilo se ticho, jako na zádušní mši.Peggy a Happy dosnívají svůj mnohokrát v noci přerušený sen a sluníčko nad mraky ohlašuje svůj příchod.Z terasy slyším opatrný trylek přezimujícího ptáčka,který netuší, že ta skvrna pod stromem,která se nehýbe, je urousaný čičák na ranním lovu.Vynáším zbytek večerní ryby a volám jej na snídani.Odvracím tak jeho pozornost od ptáka a snad prodlužuji jeho život o pár chvil.Možná se mi odmění svým zpěvem, když propukne jaro.
Je sobotní ráno.....
Věčný žid.

27. prosince 2011 v 11:53 Ba-snění...
AHASVER

Jsem jako věčný žid, jenž chodí světem,
klet Bohem, k nejistému spěji cíli;
za losu kynem krok můj slepě pílí,
prach deptám darmo, deptán strastí hněten.

Kraj, který hledám, dálkou svou mne mýlí,
tam věčné slunce plá nad věčným světem.
Až v jitro musím kráčet zimou, letem
ni paprsek se v moc moji nenachýlí.

Tak s bídy své se vleku stále hadrem,
pod všemi pasy všemi časy klet
a losu kolo slyším hřmít svým ňadrem.

Jen někdy zvedám z prachu čelo plaše,
když noci černý závoj sluncem zbled:
Ó, věštci Chaldejští, kde hvězda vaše?


Mrtvý brouk ponížení.

27. prosince 2011 v 11:31 | Johanz z Mallevilu |  Ba-snění...


Mlčení ponížení
prázdota osamění.


Kousek slůvka
mrtvý mluvka.

Signál posílá
mlčení dotírá.

Trest prohry
lásky dohry.

Ptát se zbytečně
odpověď není

Ten vklad
nikdo neocení.


Komentář Andromeda.

Gembler lásky

Chceš zúčtovat s láskou, cenností vkladu a prohrou.
Možná cítíš zradu pouhou a víš už, že není hrou moudrou.Poslední kapka

27. prosince 2011 v 8:08 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já

Jdu spát Jajo.Plný štěstí z dnešního milování a neštěstí s budoucnosti , která nás čeká.
Byli jsme, nebo ještě jsme jeden pro druhého zdrojem štěstí, ale i velké bolesti.Víš již jsem ti to řekl i když vím, že to pro tebe nic neznamená, ale jako ŽENA jsi TO nejlepší co jsem poznal a mohla by jsi každému muži rozjasnít oči zakryté smutkem ze samoty.Jedno jestli je ta samota fyzická, nebo v srdci.Jen jednu malou připomínku pro příště...Chválit chválit chválit a každý se s tebe posere.Vim, že je ti to jedno.Kdyby jsi tyto dvě dovednosti spojila tak ti leží celý svět u nohou, ale to ty nepotřebuješ a tak jsi raději upřímná i kdyby to mělo zabíjet.No naštěstí jsem to přežil jen s hlubokýmí šrámy v srdci, které tlouklo jen pro tebe .JÁ vím slova slova slova.

Nikdy jsem neměl touhu ti říct
JDI DO PRDELE,JAKO TY MI
ANI ŽE TI BUDU NEVĚRNÝ, JAKO TY MI
ANI ALE TO UŽ JE JEDNO.

CHTĚL BYCH SE S TEBOU DŮSTOJNĚ ROZLOUČIT VE ČTVRTEK...ale pochopím, když řekneš ne.....Kdyby jsi věděla, jak mi je....v podstatě mi tak bylo po celých 17 měsícu, ale jakž tak jsem to zvládal, protože jsem o tebe chtěl bojovat BYLO A JE ZA CO, ALE Prohrál jsem.
Prohrál jsem P R O H R Á L.
JÁJO NAJO

Jak rád bych napsal...JE MI TO JEDNO...ALE NENÍ....TVŮJ MILUJÍCÍ TĚ ZDENÍK

Jsi vážně ubohý lhář Zdeňku,když dáváš dobrou noc a jdeš si na pc-Blog,a další své libůstky:-( ....není to žádná novinka...ale mě obviňuješ z otázky nevěry:-(

Opravdu jen samé kecy-nic víc nedokážeš - jen se potřebuješ předvádět před ženama, najít si milenku a pak si to vše pozjišťovat na pc na různých portálech o co těm chudinkám ženám jde a jak je právě ty umíš potěšit a pozvednout jejich ženství - jo to umíš výborně:-( ....hold dobrej podnikatel,ví co dělat aby byl úspěšný....:-( ...škoda že To to nevydělává - byl bys boháč

Je mi to úplně fuk že vě mě vidíš že jsem to nejlepší co jsi v životě potkal...kecy které jsou mi naprosto k ničemu -( to nejlepší co jsi potkal je Wanda a Ty to sakra víš:-(
A s tou připomínkou...nebudu chválit někoho, kdo se pyšní hlavně tím jak se slušně chová....raději bych slyšela něco tvrdě upřímného než jen lhaní,přetvářky a výmluvy................ale slušné:-(
Už nemíním soupeřit ani o Tebe bojovat-náš boj skončil už dávno,jen já hloupá stále doufala:-( ....že někdo když o tom stále dokola mluví - o lásce a o tom,že tolik miluje a že to myslíš vážně...NIC - jen plané řeči aby sis mohl užívat dokud to jde a NIC neměnit ve svém dosavadním šťastném životě....dost dlouho sis ho budoval

Ano budu i dál upřímná a tvé srdce které tlouklo jen pro mě- snad mě i při slzách rozesměješ:-(
Mé touhy jsou jiné než Tvé...já miluju opravdově, Ty jen v rámci volných hodin kdy nejsi se svou ženou a proto tě v klidu může poslat i do prdele:-( a s těma slovíčkama o té nevěře- vážně se už chytáš blbostí jako můj bejvalej že nevařím rajskou.....
Na TVOU DŮSTOJNÉ rozloučení Ti kašlu:-( nebudu si kazit už teď náladu,že mi přijde ženatý milenec a bude se chtít se mnou důstojně rozloučit.....POSRAL jsi to dneska na plné čáře - už nemám co dodat,.
Místo abych šla spát tak jsem zaslechla zapomenutý O2
a pustila pc...něco jsem čekala....fakt jako vždy pane spisovateli DOST dobrý!!!!!!!

P.S. jen Tě prosím,nemusíš to dávat na blog, nějak se mi nechce potěšit Tvou ženu jak jsem dopadla ...i já:-( děkuji

V žádném případě nemám chuť psát tvá milující.......opravdu jsi mistr slov a každá Ti na to skočí:-(
JPojídač kilometrů

26. prosince 2011 v 23:12 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky
V 9.00 vyrážím na okružní jízdu po hřbitovech.Cesty jsou plné svátečních řidičů.Nemyslím si, že jsem dobrý řidič, ale desetkrát objetá zeměkoule po Ostravských silnicích a okolí, mne trochu zocelila.

Jedu po dálnici z Místku na Český Těšín sto třiceti kilometrovou rychlosti a přede mnou se v rychlém pruhu plouží fiat Megan. Dálnice je v těchto místech docela plná a tak ho nechávám asi třicet metru před sebou. Kouknu do zpětného zrcátka a vidím za mnou Octavií nalepenou, jako by mne řidička chtěla líbat na zadek.Mezera ani čtyři metry. Celý úsek je přehledný tak, že řidička musela vidět, že nemám kam jet. Mírně přišlápnu brzdový pedál ,jen aby světla blikla jen tak, aby se neřeklo a v zrcátku vidím, jak si řidička Oktavie ťuká na čelo. Mezitím se rychlý pruh uvolnil a tak sešlápnu plyn až k podlaze. Malé Mitshubishi poskočí jako sršeň a zmízí řidičce z dohledu.Nemám rád ty amatéry(ky) v rádoby silných vozech. Mitshubishi porazilo Američany u Pearl Harbor a Škodu teď o sedmdesát let později.


Dnes to bylo na cestách příšerné.........

Orchideje

26. prosince 2011 v 9:22 | Johanz z Mallevilu |  Povídky

Otevírám spodní šufle stolečku pod počítačem a hledám děrovač, který jsem použila naposledy snad před rokem.Šmátrám rukou v hloubí zásuvky a nahmatám kulatou krabičku.Vytahuji ji na světlo a mou hlavou prolétne vzpomínka.V krabičce je poslední dárek od mého bývalého přítele, který mi ho daroval, když jsem si pohmoždila ruku, abych mohla rehabilitovat.Nikdy jsem krabičku neotevřela, protože jsem měla svou "chytrou plastelínu" a tu jeho jsem nepotřebovala.Myšlenky se mi mihotají, jako rybky v akváriu a přeskakují sem a tam.Vzpomínám na tu dobu už jen s nostalgii.Ruka je už zdravá, ale přesto mne napadne, že bych si mohla opět zacvičit.Zápasím z víčkem na krabičce až s lupnutím povolí.Na plastelíně je hedvábný papír, který sundávám.Překvapeně se nadechnu a do oči mi vhrknou slzy.Ukryté pod papírem se krčí pět uschlých květu orchidejí.

Budulínek....

26. prosince 2011 v 9:10 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
2011-01-19 12:47:22 SMS...V přímém přenosu....
Kdyby tyto SMS komukoliv připomínaly kohokoliv je podobnost čistě náhodná.


Ona:
Mám na tebe chut Zlobříku:-) se tulit,laskat,pusinkovat,hladit :-)


On:
Tak to já mám pořád:-)


Ona:
JÁ VÍM


Ona:
Já mám ale vážně hroznou chuť :-)
a když si vzpomenu na večer co bylo a jak:-)
aaaa já snad nedojedu do práce skulinka se bouří:-)


On:
A máš chuť na Budulínka, nebo je ti to jedno?

Ona:
Jak to myslíš jedno....nějakého chlapa?


Ona:
Asi se zblázním:-)
chci BUDULÍNKA V TVÉ REŽII A LIBACLA CHCIII,
Já vím,že to nepotřebuji Usmívající se
snad to rozchodím prací Usmívající se
Ani ses nezmínil,kdy se uvidíme"TVŮJ"čas?


On:
Zítra dopoledne:-)

On:
Tak a je po mazlení snědl jsem půl cibule už se můžeme mazlit jen SMS-kami


Ona:
Tak na cibuli chuť nemám,
ale chuť by byla:-)Ta původní ještě přetrvává:-)
Jinak jsem si lízla medu:-)
Mám krizi:-() a teď si vezmi, jak já trpím bez tebe...i když to nebývá o skulince:-)

Pak tě nemám NENÁVIDĚT.....

Královna krásy.

26. prosince 2011 v 8:58 | Johanz z Mallevilu |  Fejetonky

Pokud by se jednalo o volbu královny krásy tak by prodavačky z LEVNÉ KNIHY v Ostravském FUTURU skončily někde na chvostu za opici a sloním chobotem.Už už jsem ji chtěl říct, že když jde do práce ať si vytrhne ty tři chlupy trčící ji z bradavice, ale dva černé zuby vysunuté kupředu mne varovaly, abych si nic nezačínal.Také jejich fundovanost, když mi odpověděla, že nemají mluvicí ,hrající plyšáky nestala za nic, protože jsem jich v rozlehlých regálech objevil minimálně pět druhů.Možná si myslela, že ti co oněměli bez baterek už jsou mrtví a nejdou oživit.
Všechny ostatní zážitky byly super.Karty na kanastu za dvacet korun.knihy od mého oblíbeného autora za dvacet pět,blikací srdíčko pro Peggy aby se neztratila za dvacet ,Puzzle Piráti z Karibiku za sedmdesát to už byly příjemnější stránky nakupování.Stovky CD s klasikou za babku a mnoho knih.Každý odcházel s plnou náručí.

Nakonec úlovek nejcennější...

STRUČNÉ DĚJINY NADÁVEK A SPROSTÝCH SLOV.

Neotřele zpracované pojednání o historii vulgarismů a jejich používání během posledních dvou tisíciletí.Od antiky až po současnost.


Peggy se ztratila....

26. prosince 2011 v 8:40 | Johanz z Mallevilu |  Jája a Já
V zimě 2010

Peggy se ztratila....

Kráčím zmrzlým sněhem kolem základní školy naproti domu,ve kterém bydlí Jája a navazuji řeč se starší paní, venčíci malou jorkšíří holčičku.Posuzujeme jejich oblečení a utvrzujeme se, že 150 korun za úplet, nebo riflovlové body je tak akorát.Nos mi mrzne, jako sýkorky v antarktidě, ale pesanům to zjevně nevadí.Ostatně jsou to mladí pejsci a něco vydrží.Volám Jáju telefonem, že na chvílí příjdu a odemýkam si dveře klíčem, který mi Jája půjčila.Jdu k výtahu a ohlížím se po psech.Vidím, že za mnou je jen Happy.Vybíhám ven a zmateně volám Peggy.Peggy nikde .Začíná ve mně stoupat panika.Volám přítelkyní, která už nechtěla jít ven, aby mi přišla pomoct hledat.Kolemjdoucí, kterých se ptám Peggy neviděli a já poletuji kolem bloku, jako Harry Potter na koštěti. Peggy nikde.Jája ,která mezitím přišla mi říká, když vidí jak šílím."Nevyšiluj ještě i ty mám dost problému sama se sebou.
"Trochu mne to zklidnilo."Pes není dítě říkam si, ale připoutanost je tak silná, že jsem tomu sám nevěřil.
"Jak se to stalo?"Ptá se mne a když ji dovykládam, jak to bylo ,zeptá se mne.
"A díval jsi se v domě?"
"Nedíval zdálo se mi, že nevešla do domu."Odpovídám.
Vstupujeme do domu a jdeme pěšky nahoru patro po patře.
Tam o jedno patro výše nad bytem, kde bydlí přítelkyně a jejích osm koček, sedí Peggy před cizími dveřmi a vrtí ocaskem, jako by se vůbec nic nestalo.
"Ty lumpe."Říkam a beru její necelé dvoukilové tělíčko do ruky.Choulí se mi v náručí a opírá hlavu o mojí bundu.Pohledem do očí, jak to má ve zvyku prosí, abych ji pohladil a olízne mi nos.Tentokrát její zmizení mělo štastný konec.


Mantra

26. prosince 2011 v 7:12 | Johanz z Mallevilu |  Esoterika

Univerzální MANTRA

První pomoc proti psychickým problémům.

Stokrát nic umořilo osla,nebo taky opakováním autosugesce si zafixujeme požadovaný STAV.


Mantra(motlitba):

Každým nadechnutím cítím, jak mi do hlavy proudí blahodárná svěžest.Večer ,když ulehnu ke spánku usínám okamžitě a spím klidným spánkem až do rána.Ve spánku se mi zdají jen
samé léčivé sny.Ráno se probouzím odpočatý a absolutně klidný.Jsem ( A TEĎ SI KAŽDÝ DO SVÉ MANTRY VLOŽÍ CO SI PŘEJE.)NAPŘ: Jsem mladý krásný a zdravý.Má pleť je hladká a růžová.Jsem nasycen a chuť k jídlu je malá.Dýchám klidně a z hluboka.Vidím dobře a zřetelně.Atd. atd. atd.

Jedinou podmínkou je, že MANTRA nesmí obsahovat negace.
Podvědomí nepřijíma negaci a tak z formulace (NE)BUDU se přežírat, zůstáva jen BUDU se přežírat....správně je- jsem štíhlý,nebo- málo jím.

Když si budete denně stokrát opakovat....Jsem sytý mé tělo je PLNÉ ,VAŠE podvědomí tomu postupně začne věřit a bude vyžadovat méně potravy.

Takže dnes začínám hubnout pomoci této metody.Chce to vytrvalost, ale zase je to zadarmo a zkusit se má všechno.

Nejednou mi už mantry pomohly jen tak VYDRŽET(přežít).


|\