Autor vychází se směsi doměnek a faktů a nezakláda si na tom, že má pravdu, protože pravda je závislá na úhlu pohledu.

Všechny příspěvky podepsané autorem vyjadřují jen jeden jeho názor,
který viděný jiným úhlem pohledu může být naprosto odlišný a psaný v jiném čase může vyznít naprosto jinak.

Pochopení, znamená mít rozšířené vidění.JzM

Zřím tě.(Avatar)

Píseň pro všechny krásné ženy.

ŠAMAN
Autor Johanz
Jsem šaman zrozený z víry,
že osud je SATAN,plný síry.
Ty,z pekla,zrozená v břichu,
umyté ruce,krví z hříchu.
Svíce pozvolná již zhasíná,ŠAMAN tvé činy PROKLÍNÁ.
Osud je předem určený,má i světlé okamžiky.
V hříchu jsme se milovali,i vráželi do srdce dýky.

O vzdálenosti to prostě není

5. října 2011 v 13:44 | Johanz z Mallevilu |  Barbara a Já
Dobré ráno Zdeňku :-)

Tvými slovy:co k tomu dodat? Jestli jedeš dnes na lyže opět na Pustevny-budeme pár minut od sebe -do Rožnovva to mám 10 minut autem :-)) . O vzdálenosti to prostě není - mysím, že výrazně horší jsou ty vzdálenosti, které jsou mezi lidmi, když si nemají co říct, když jsou od sebe na hony vzdálení myšlením, vibracemi souznění. Tyhle vzdálenosti překonat nejdou...
U jedné fotky máš "křest knihy 2009", fotka je to řekla bych Vítkovického DK?- v profilu máš "jsem na volné noze" - takže spisovatel? Můj sen, spíš odložená ... představa? - napsat jednou knížku. Občas si dělám legraci, že jsem toho zažila ne na jeden, ale minimálně na tři romány - jenže pak si vezmu Simmla nebo něco takového a pokorně si přiznám, že to bych nenapsala. Nebo z jiného soudečku - byť mám celkem slušný smysl pro humor, zásobu vtipů a slovy kamarádů odpověď na všechno - tak to jak mne dokáže rozesmát Simonyová s těmi jejími útlými a občas i pěkně ulítlými knížečkami... - to bych tedy taky "nedala". :_)) --- takže nezbývá než trénovat psaním dlouhých mailů :- ))))))

Chybí mi povídání - a mám-li být upřímná , chybí mi vykání jako počáteční výchozí "bod". Vykání křestním jménem je tak... j i n é. Něco jako aperitiv před jídlem.... tykání je rovnou druhé jídlo. Dívala jsem se do své odpovědi - tím, že jsem citovala, je v ní vykání i tykání. (právě byla chvíle psaxího ticha, - přemýšlím, zda tykání přepsat na vykání...to se mi ale nechce, opravovat sama sebe. Dál už ale budu pokračovat vykáním - ano?) Je to vlastně v kontextu Vašeho motta - "zachyť tento okamžik - nemusí se opakovat" - mám-li zkráceně opakovat. Moje zkušenosti se seznamováním přes internet ? Velmi velmi zvláštní..... Díky práci jsem denně mezi novými lidmi, dokonce muži asi i převažují...proč tedy znovu internet? Není to jen klasickým starým pravidlem "co je v domě, není pro mě"... to ne. Je to asi i potřeba vybočit jiným směrem, určitě je v tom netrpělivost - čekat, až se "někdo objeví" - to může trvat i pár let. Na čele nemáme napsáno "nezadaný-nezadaná" (mimochodem... dost zvláštní slovo, ve vztahu k životu, k partnerství - ještě tak do tanečního pořádku, tam je asi na místě :-)) ) Chybí mi párkrát za rok divadlo nebo kino (divadlo opravdu víc), teď v únoru tady budou už po několikáté Lord of the dance, před vánoci tu byli Shaolinští bubeníci -- slyšet bubnovat šedását lidí v jednom rytmu... - to musí být něco opravdu úchvatného,vzrušujícího - na to nelze jít sám nebo jen tak s někým. To je zážitek, který je potřeba s d í l e t , sdílet s někým, kdo mi je víc než blízký. Je toho hodně, co mi chybí - všechno to, na co musí být dva :- ).

Krátce řečeno - ráda Vás poznám, (i proto jsem požádala o dočasné zpětné vykání - možná je to zvláštní, vím...:- ) Snad je má intuice, že ten pravý důvod pochopíte správná :-) Ráda uslyším Vaše povídání, Vaše představy... Váš hlas (jaký asi bude?)
Přeji Vám krásný den na lyžích - možná jste ještě doma, nebo máte maily přesměrované do mobilu (já ne) - možná ještě zachytíte moje telefonní číslo a možná si řeknete"proč den na lyžích nezakončit krátkým setkáním s Barbarou když už jsme docela blízko sebe?" ---- všechno je to v této chvíli už zase jen na Vás.(já sama za sebe ještě jednou napíšu - opravdu moc ráda Vás poznám...blíž?)

Barbara
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama